Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błagam o szybką odpowiedź!!!

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się dzisiaj z chlopakiem na takie małe pożegnanie, bo on wyjeżdża na trzy tygodnie i mam tak jakby ostatni dzień okresu tzn. nie ma już krwi, śluz niby ok, ale czasem jeszcze delikatny brązowy pocieknie i mam pytanie, dalibyście zrobić sobie minetkę/palcówkę? Zaznaczam, że nie kochamy się jeszcze i jesteśmy tylko na oralu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uprawiamy jeszcze seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację... Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZniesmaczonyToba
Hajabuza po co namawiasz ja do seksu? :O Dziewczyna sama powinna być gotowa, a nie korzystać z namowy jakiejś netowej kobiety :O Będzie gotowa to to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wpływu na to,jaką podejmie decyzję. Odpowiedziałam "nie" z pomysłem za który podziękowała. Masz problem to załóż może temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZniesmaczonyToba
Ja nie rozwiązuje swoich problemów zakładając tematy na forum :D Dziwne myślenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja nie każda ma menopauzę jak ty idiotko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra... co za ludzie. nie uprawia seksu, ale to intymnych zbliżeń dochodzi i to jeszcze takich jak seks oralny. świat schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks sprawia mi ból i jeszcze nie jestem gotowa na to, dlatego kochamy się tylko oralnie... Owszem próbowaliśmy, ale za pierwszym razem nie udało mu się mnie przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Minetka nie, ale możesz zrobić mu loda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZniesmaczonyToba
Madrze dziewczyna prawi :P Loda to każdy facet lubi miec robione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię mu na pewno, bo nie tylko ja się liczę ;) ale pytałam o minetkę, bo on bardzo lubi ją robić i się domaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wprowadzenie członka do pochwy sprawia Ci ból, to możesz mieć pochwicę albo zbyt grubą błonę dziewiczą, którą lekarz może naciąć w znieczuleniu, tak, że nic nie będzie Cię boleć. Przeczytaj poniżej. A dzisiaj zrób mu dobrze ustami :) http://kobieta.onet.pl/zdrowie/porady-ekspertow/problem-z-gruba-blona-dziewicza/ydbcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj smof jak zwykle nie wiadomo do kogo mówisz pechowiec.gif Koke hejtował własnych znajomych z karuzeli. Z 4imp uprawiał seks, petrov też się przyznaje do seksu z nią. Petrov hejtuje jakąś olę, która była przez chwilę i dawno nie ma. Pewnie koke to petrov. Stałych użytkowników jest ograniczona ilość. A to ktoś kto dobrze wszsytkich zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och tam, do ślubu będzie Ci tak dobrze ze mną, że nawet nie zorientujesz się, jak Ci czas zleci :D A potem, krótka formalność, kilka ruchów pióra, następnego dnia dostaniesz w łeb i też będzie Ci dobrze, już ja się o to zatroszczę 😘 :classic_cool: Serio, nie będziesz wiedział co się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×