Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje sie

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 17 lat, tydzień temu współżyłam z moim chlopakiem z prezerwatywa ( gumka nie pękła oraz nie spuścił sie we mnie), dodam ze kochaliśmy sie tydzien po moim okresie dni płodnych raczej nie miałam, bo miałam mało śluzu oraz moj cykl zawsze sie spóźnia o pare dni, wiec i dni płodne sa opóźnione. Uprawiamy sex stosunkowo rzadko i uprawialiśmy go tylko pare razy, zawsze robiliśmy to wolno i partner nie wkładał mi całego penisa, natomiast tym razem byłam bardzo dobrze rozgrzana i stosunek był szybki i penis wszedł kilka razy cały (cały czyli prawie 20cm) dzien po stosunku pokazl mi sie brązowy śluz, natomiast tydzien po stosunku chłopak robił mi placówke włożył 2 palce, wkładal i wyjmował bardzo szybko, po Palcowce pokazała mi sie krew z śluzem, okres mam miec dopiero za tydzien ale strasznie sie stresuje ze to moze byc cięża ponieważ mam czasami mdłości i 2 razy miałam biegunkę co mi sie nigdy nie zdarza sama nie wiem czy to z tego stresu czy serio jest cos nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co sama nie wiem. Jak nigdy nie wchodził w ciebie głebiej...to moze cie jeszcze nie...rozdziewcziczył i teraz dopiero? stad ta krew... ??? Rownie dobrze moze ci sie zblizac okres wiec w sluzie moze juz sie gromadzic krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwa jesteś opisywać sytuację intymne. Matka niech Ci powie a nie na necie się pytasz. Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto podejmuje decyzję o współżyciu musi oprócz niewątpliwych przyjemności wziąć na klatę takie ryzyko.Niezależnie od stosowanej antykoncepcji. Życzę Ci, żebyś dostała jak zawsze okres a ten strach, który Cię teraz rozrywa niech da Ci do myślenia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×