Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Ból egzystencji ...

Polecane posty

Gość kubek ciepłej kawy

Czemu nie może być tak, że każdy dzień w związku jest równie fajny jak ten pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
pierwszy tez pewnie byl niezbyt doskonaly, tylko juz dawno o tym zapomniales ;) .... kawiarniany buddo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja to matka głupich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MacallanK
Kubuś znowu płaczesz nad swoim losem zamiast wziąć sprawy w swoje ręce ...być szczęśliwym i pozwolić na to" innym".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ty to jesteś jak pies ogrodnika...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku jestem od 20 lat i w sumie dla mnie chyba każdy dzień jest wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejze... otworz okno i zerknij na swiat :) ptaszki spiewaja... kwiaty kwitna.. drzewa sie zielenia.. niebo niebieszczeje... na pierwszy rzut oka swiat nie wyglada beznadziejnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bursztynowe moich oczu spojrzenie pachnące pożądaniem do Ciebie tylko należy... :P Mam ochotę na soczystą zabawę, ale teraz muszę uciekać, a jak wrócę Ciebie już nie będzie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wiesz powinienes sie cieszyc, ze odczuwasz roznice. bo to oznacza, ze masz urozmaicenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kino? Następnie kolacja, spacer? A w domu ostry namiętny seks, zapytaj wcześniej jak tego chce, a i ona czując Twoje starania, sama zacznie dawać od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może weź ją na zakupy? Kup jej bieliznę, wino..zapytaj się, czy ma ochotę na masaż wieczorem? Koniecznie przy tym ja przytul, szepnij do ucha, nawet w sklepie. Niech czuję się najważniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli że to znowu ja mam podejmować wysiłek. To ja mam wziąć na siebie winę. Ja mam wydawać kasę, kupować bóg jeden wie jakie pierdoły, a jaśniepani może łaskawie wieczorem pozwoli mi na coś. Super. Baby to są jednak dziełem Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×