Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaaaaaaaaaa

boli mnie cipka

Polecane posty

Gość alaaaaaaaaaa

moj problem moze wydac sie dziwny ale autentycznie boli mnie wejscie do cipki. z moim chlopakiem uprawiamy seks dosc czesto mniejwiecej 3 razy dziennie i od wczoraj boli mnie wejscie do cipki. czy sa jakies sposoby zeby to zalagodzic? wczoraj w nocy nawilzalismy wejscie do cipki zeby sie nie obcieralo ale chcialabym cos na to zaradzic tylko nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
nikt nie wie co mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
na pewno nie zarazil mnie syfem bardziej podejrzewam, ze to obtarcie. gdzie moge dostac sok lub liscie aloesu? myslalam o czyms na dzis zebym wieczorem juz nie czula bolu bo dzis rano pieklo mnie na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Idź do apteki i poradź się pani magister. Może ona coś znajdzie na taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaa
dymam sie tyle ile razy mamy ochote i nie zamierzam tego ograniczac. bylam juz raz w aptece to bylo kilka miesiecy temu, dostalam masc rumiankowa i nie wiele pomogla dlatego myslalam, ze moze ktos zna jakies inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
to troche przykre, walisz się jak jakaś wiecznie niewyżyta, masz obtartą cipe i jeszcze nie masz zamiaru sie ograniczac. Z czym Ty do ludzi kobieto!!! Chcesz żeby się zagoilo ale dalej będziesz to obcierac... Do gina może idz i do psychologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Więc teraz poproś o coś innego a nie o maść rumiankową. Myśmy z żoną też to przerabiali i w takiej sytuacji zrobiliśmy kilka dni przerwy, aby nie doszło do przypadkowego uczulenia. Potem było już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaa
ja tez robilam przerwe 4 dniowa tak jak bylo na opakowaniu. co to znaczy walisz sie jak wiecznie nie wyzyta? to co mam sobie wyznaczac, ze ok seks tylko raz dziennie bo tak wypada? oboje lubimy seks i skoro mamy na seks ocote to go uprawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
tzn że prosisz o rade, to Ci radzą... Pomyśl... boli Cie to zrób troche przerwy. Zreszta co za przyjemnośc jak boli co nie? A jak niewyzyta to chodzi mi o to że jak można robic to z 3 razy dziennie z bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
a może to jakas infekcja... idz może do gina to będziesz miec pewnosc i napewno ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaa
nie no bolec zaczelo mnie wczoraj wieczorem. i po nawilzeniu juz nie bolalo. dzis rano tez nawilzalismy i nie bolalo ale chcialabym zastosowac cos co to poprostu zaleczy i oczywiscie zrobie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
mi kiedyś na jakies swędzenia i ogólnie takie antybakteryjne ginekolog zapisal pimafucin, zapytaj w aptece, bo nie wiem czy jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób przerwę
normalnie. to nie tragedia poczekać aż się obtarcie wygoi. jak boli cię brzuch to też jesz chipsy, bo je lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
niestety jest na receptę... mi pomogł... może poczekaj kilka dni i jak ból będzie sie powtażal później to idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaa
tak zrobire:) dziekuje za rade:) pimafucin bralam na infekcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerlaiksk
przepraszam powtarzał*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób przerwę
możesz na wszelki wypadek posmarować clotrimazolum. krem w aptekach bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz obtarte ujście pochwy. Powinnaś dać cipce odpocząć od seksu przez 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
proste - idż do gin. masz zwykłe podrazenie nic wiecej. W aptece możesz kupoić saszetki Tantum Rosa i w bardzo ciepłej wodzie rozpusćic i tym przemywać a nawet robic irygacje - jest BARDZO dobra, naprawde, skuteczna i momentalnie przynosi efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantum Rosa
tak! jest świetna, szybko pzynosi ulge a podmywanie ciepłym roztworem łagdodzi i jest dość przyjemne w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
dzięki za rady. Za waszą namową dałam odpocząć swojej cipce, wstrzymaliśmy się dziś z partnerem i zrobiliśmy to inaczej. Niestety teraz mam całkiem rozdarte usta i wybitą jedynkę w zębach :( Czy znacie jakieś lekarstwo, żeby te usta mniej bolały ?(:classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
siła posuwisto-zwrotna męskiej chuci :P Dlaczego teraz już Ci nie wypada uprawiać tych sportów? To co teraz "uprawiasz"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
czyli trzymasz formę ;) Lubię jak ludzie dbają o swoje zdrowie i uprawiają jakikolwiek sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diddus
Mozliwe ze Cie udrapal, wiec lepiej idz do ginekologa sie zbadac bys sie nie nabawila jakies infekcji, bo czasami sie jest jest trudno pozbyc. Mozliwe ze masz zapalenie mocz drogowych. Mozliwe tez ze bedziesz miala zawsze jakies problemy tak jak ja. I bedziesz musiala uzywac takich kapsulek do pochwy od czasu do czasu które pomagaja na jakis czas 3 tygodnie moze. No i róznych masci tego typu co odbuduwuja flore bakteryjna w pochwie. I bedziesz musiala ich uzywac czesto. Sprubój sie wykapac, ale nie siedz niewiadomo dlugo bo woda wysusza bakterie które powinny byc w pochwie jak za dlugo siedzisz. Nie nawalaj niewiadomo ile mydla jak sie bawisz. Nie chodz bez pantofli, dobrze sie ubieraj. Mozesz ewentualnie kupic sobie sztucznego i wkladac go i napinac miesnie kegla i trenowac tak codziennie nawet bez sztucznego. Bo mozliwe ze rozwija Ci sie coroba gdzie bedziesz miala bóle pochwy lub nawet i pleców, nie trzymanie siusków. Wiec uwazaj na siebie. Ja juz z tymi bólami walcze rok. Juz sie mi troche poprawilo, a zwlaszcza ze odstawilam pigulki ale jeszcze daleka droga. A zwlaszcza z trenowaniem miesni kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diddus
Sprubój nie wspolzyc przez jakis czas, 2 tygodnie moze. Bo rany w takich miejscach sie dlugo goja. Mozesz nasmarowac mascia zinkolejowy wokól ale nie do srodka. Lub jak podejrzewasz jakies bakterie to mozesz na recepte dostac masc Clotrimazinium i wsmarowac do srodka i tak przez dwa dni, trzy razy dziennie i sie splukac woda przed za kazdym razem. Lub sprubój tych kapsulek lub masci do odbuowania flory antybakteryjnej i sprubój lykac quatrum chodz jak dla mnie quatrum mi nie pomoglo az tak. I tak od czasu do czasu to mascia i kapsulkami. Na poczatku moze dosc piec, a zwlaszca jesli masz tam za maaalo bakteri prawidlowych. Co do innych, nie trzeba sie walic by miec bóle i problemy. Ja sie nie wale jak zajac a problemy mam. Czasami tak jest, niektóre kobiety maja a niektóre nie. Ja mam juz rok i zapewne zawsze bede miala tak samo jak moja ciotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaishi
zacznij dawac dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario40l
idź do apteki i poproś o wyciąg z aloesu to na pewno pomoże.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden milioner
idę się wysrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym Cie nie
zarazil itp. po prostu mysle, ze masz zapalenie cewki moczowej jezeli bol jest naprawde mocny, a jezeli czujesz sie po prostu "poobcierana" tzn ze musisz zrrezygnowac z sexu na kilka dni i wszystko wroci do normy :) Ja mialam zapalenie cewki moczowej - ogolnie to nic mnie nie bolalo tylko wlasnie gdy chcial mi wsadzic penisa no to okropny bol czulam, tak jakby wkladal nie tam gdzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×