Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak okresu po stosunku.

Polecane posty

Gość gość

Witam. 6 tyg temu przeżyłam swój pierwszy raz, 2 tyg po, drugi. Obydwa razy zabezpieczalismy się prezerwatywa a za drugim razem jeszcze globulka. po pierwszym razie następnego dnia miałam okres, lecz teraz powinnam.mieć 28.02 a nie mam do dziś, spóźnia się 5 dni. Dodam że.mój.chłopak nie doszedł we mnie a.prezerwatywa nie była peknieta. Czy mogę być w ciąży? Strasznie się boje. dodam.również ze.moje cykle nie.są zbyt regularne. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka pomoc, mamy się wszyscy złożyć na skrobankę ? Napisz w dziale ciążowym albo antykoncepcja/ ginekologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wiedzieć czy istnieje możliwość ze mogę być.w ciąży.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napisz w dziale ciążowym albo antykoncepcja/ ginekologialapka.gif" Już ci ktoś napisał, gdzie się możesz dowiedzieć, czytać nie umiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
Hej!! ja tez powinnam dostać okres 28 a do tej pory brak, w tym ze robiłam 2 testy i negatywy wczoraj i dzisiaj,wiec w sumie sama nie wiem. Po terminie @ powinny wyjść pozytywne jakby była wpadka a tu jedna kreska- na cale szczescie tez nie miałam kontatu z spermą Robiłaś test? zrob i napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam testu i mam nadzieje ze to nie.ciąża, nie.miałam tez kontaktu ze sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
To idz do apteki ,lub drogerii jakiejkolwiek jeszcze dzisiaj, kup test najlepiej płytkowy i z samego rana zrob Z rana największe stężenie jest hormonów Ja ostatnio ma dużo stresów, choć jednak niepokoi mnie takie opóźnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh małolaty - a nikt nie powiedział że taki test daje wynik pozytywny dopiero od 6 tygodnia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak cipka swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh a umiesz liczyć? stosunek był 6 tygodni.temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory , zwracam honory jeżeli tak to kliknij w link powyżej do kalkulatora dni płodnych - niewiele to zmieni ale przynajmniej sie upewnisz czy są powody do zmartwień - a może to tylko stan zapalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kalendarzyka wynika ze za pierwszym razem nie miałam płodnych a.za.drugim był to ostatni dzień dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i.dodam ze jakieś 3 dni przed planowana miesiączka miałam normalne objawy, ból podbrzusza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
Mam 30 lat wiec nie malolata i mylisz się z tym wynikiem pozytywnym Od 6 tyg to ginekolog na USG może dopiero wykryć ciąże, nie wcześniej bo na monitorze nie widać ,a testy domowe od już tygodnia po zagnieżdżeniu wykrywają hormon ciążowy , bo mocz w sobie zawiera hormon hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- to lepiej wal do ginekologa bez paniki i moało prawdopodobne ale somsiadka miała podobne objawy (PODOBNE) bol w podbrzuszu opuźniający sie okres itd. i sie okazało że miała zapalenie przydatków - może to być też spowodowane nadżerką , ale to raczej nie możliwe bo nie rodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to taki- somsiadka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest możliwość ciąży? Po takim.zabezpieczeniu i bez wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob test i napisz jutro wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooja cię obchodzi czyjś wynik, głupia peezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co temat zakładasz i później tak brzydko odpowiadasz na sugestie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×