Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaaczylijaa

Brak orgazmu - z każdym facetem.

Polecane posty

Witam Wszystkich, Z góry przepraszam za mój temat, wiem że podobnych było setki, naczytałam się ich ale piszę z nadzieją, że ktoś właśnie MI doradzi. Mam 23 lata, dotychczas miałam 4 facetów z którymi uprawiałam seks, z żadnym nie zaznałam szczytu. Jeden z nich jest moim ostatnim, z którym pewnie spędzę resztę życia. Seks z nim jest przecudowny, nigdy takiego partnera nie miałam, aczkolwiek uniesienia nie mogę zaznac. NIE TO ŻE ON SIĘ NIE STARA! wręcz przeciwnie. Dobrze wie, że nie mogę zaznac orgazmu, stara się jak nikt dotąd. Kupuje różne specyfiki, sam rezygnuje ze swojej przyjemności bym ja zaznała swoją, może robic mi dobrze tak jak dlugo, kiedy i gdzie tylko zechce. Już nie mam pojęcia co robic, powoli dochodzę do wniosku, że to może byc ze mną jakiś problem :-( Proszę Was o jakieś porady ... Czy też tak macie, jak sobie z tym radzicie? Pozdrawiam Was Kobietki. / Anna M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce ale czy ty w ogole
jestes w stanie dojsc tzn. sama sie zaspokajajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfd
no wlasnie, sama potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z żadnym nie miałam orgazmów, z obecnym pół roku starań, zmian pozycji, cuda wianki :) aż się udało :) Co robisz sama, a nie robisz tego z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeprawowwany
Niech ci wsadzi rekę do dupy i pogmera głęboko to cie może ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdspkokokodkfe
zmień płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×