Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak orgazmu z partnerem

Polecane posty

Gość gość

Mam 22 lata i mialam dwóch partnerów. Z moim byłym nigdy nie udało mi się dojść, z obecnym zresztą też nie. Potrafię za to dojść sama dosc szybko przy stymulacji łechtaczki strumieniem z prysznica. Mężczyzna poświęca mi dużo czasu, stara się, głównie skupia się na tym zeby mi było dobrze a tu nic.. Owszem, jestem wilgotna, ale to wszystko, odczuwam znikomą przyjemność... Pomocy, chciałabym w końcu doznać orgazmu z facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potrafisz dojść sama przy pomocy palca na łechtaczce? Przyczyny moga być dwie: albo facet za mało skupia się na łechtaczce; albo za bardzo jesteś przyzwyczajona do strumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie potrafię dojść tylko ze strumieniem prysznica.. Palcami już nie. Otóż do partnera nie mam żadnych zastrzeżeń, ma nieźle doświadczenie i skupia się na mnie. Myślę, że przyzwyczailam już za bardzo się do prysznica i zbliżenia nie dają mi satysfakcji.. Co w takim przypadku zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest tobie dobrze to konynuj ja tez sobie czasem pomagam choc z partnerka jest mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobić? Zrezygnować z prysznica i próbować dojśc tylko przy pomocy palców. W końcu się uda. A wtedy on też doprowadzi Cię do orgazmu palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak myslalam.. Postanowiłam raz na zawsze skończyć z prysznicem. Teraz mam zamiar próbować palcami swoimi lub partnera i mam nadzieję, że z czasem się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczyno masz juz pozamiatane , bedzie ci ciezko bez prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja piździora jest już zniszczona.Tylko członek od szczotki może dać ci orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest pozamiatane, można się oduczyć KAŻDEGO uwarunkowania masturbacyjnego, wystarczy tylko silna wola i praca nad tym. Musisz też przygotować się na to że ten proces trochę potrwa. Często zabawiaj się palcami, prysznic odstaw całkowicie i nie przedłużaj mycia się, żeby Cie nie korciło. Na początku będziesz poirytowana i zła, bo będziesz miała ochotę na orgazm, a nie będziesz mogła dojść. Czas będzie mijał, a Ty będziesz tęsknić za orgazmem. Nie możesz się wtedy poddac. Ale w końcu, po jakimś czasie, nauczysz się nowych bodźców i zobaczysz że będziesz miała orgazm od palców. Tylko ucz się tego juz w odpowiedniej pozycji, żebyś potem nie miała kolejnych problemów. Czyli nie np. ze złączonymi nogami, ale z rozłożonymi i ugiętymi, żebyś potem podczas stosunku mogła sama się pobudzać i dojść do problemu pieszcząc łechtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim problemem jest ze dochodzę tylko gdy jest pieszczona lechtaczka a nie podczas stosunku to mnie dobija bo co za seks bez orgazmu lubie penisa w zabie kocham seks ale czy jestem wybrakowana. A moze podczas stosunku mam orgazm tylko nie wiem ze to on. Bo tak naprawde jak wyglada orgazm dodam ze mam jednego partnera w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś młoda ? Długo już uprawiasz seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×