Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak pomysłów

Polecane posty

Gość gość

Jak można dać znać facetowi że mi na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mu psiochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psiochę i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestesmy po rozpadach poprzednich związków w wieku 25+. Poznalismy się na gruncie zawodowym ale spotykamy się również prywatnie. Jeśli chodzi o jego zachowanie w stosunku do mnie to są dni gdzie jest miły symaptyczny a są dni gdzie zachowuje się jak by miał muchy w nosie. Ale zdecydowanie jest więcej tych dobrych dni. Wtedy się uśmiecha zagaduje stara się być jak najbliżej mnie nie zawsze jak się zwróce do niego z jakim kłopotem to stara się pomóc a jak nie jest wstanie to mówi gdzie szukać rozwiązania kłopotu a potem się dopytuje czy udało mi się znaleźć rozwiązanie. A jeśli chodzi o mnie to nigdy nie byłam śmiałą osobą do facetów a przy nim jakakolwie niesmiałość mi absolutnie przechodzi nie ma tematu na który bym z nim nie mogła rozmawiać. Kilka razy było tak że nasze spojżenia się spotykały nie czułam wtedy żadnego skrępowania ani speszenia czułam się wtedy poprostu normalnie i bezpiecznie. Staram się być dla niego miła uśmiecham się pamiętam o jego urodzinach składając mu życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muchy w nosie?? Na pewno masz 25 lat i takie stwierdzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ale się czepiasz kazdy bez względu na wiek ma prawo byc zły albo wkurzony albo wściekły albo mieć muchy w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powiedz mu "Fajnie że jesteś", "Miło mi się z Tobą rozmawia", "Lubię Cię", możesz go dotknąć w trochę bardziej odważny sposób, albo przytulić, sama zaproponować spotkanie, to samo możesz mu przesłać smsem czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Jezeli macie o czym rozmawiac to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jestesmy po rozpadach poprzednich związków w wieku 25+. Poznalismy się na gruncie zawodowym ale spotykamy się również prywatnie. Jeśli chodzi o jego zachowanie w stosunku do mnie to są dni gdzie jest miły symaptyczny a są dni gdzie zachowuje się jak by miał muchy w nosie. Ale zdecydowanie jest więcej tych dobrych dni. Wtedy się uśmiecha zagaduje stara się być jak najbliżej mnie nie zawsze jak się zwróce do niego z jakim kłopotem to stara się pomóc a jak nie jest wstanie to mówi gdzie szukać rozwiązania kłopotu a potem się dopytuje czy udało mi się znaleźć rozwiązanie. A jeśli chodzi o mnie to nigdy nie byłam śmiałą osobą do facetów a przy nim jakakolwie niesmiałość mi absolutnie przechodzi nie ma tematu na który bym z nim nie mogła rozmawiać. Kilka razy było tak że nasze spojżenia się spotykały nie czułam wtedy żadnego skrępowania ani speszenia czułam się wtedy poprostu normalnie i bezpiecznie. Staram się być dla niego miła uśmiecham się pamiętam o jego urodzinach składając mu życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy cynizm się wyklucza z romantyzmem? Czy jest tu jakiś ekspert, który może to rozstrzygnąć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik przecież może kochać, więc z romantyzmem też nie będzie problemu. Tylko to co kocha musi być wartościowe i najlepiej, żeby dało się to wymienić na pieniądze. A tak na serio. Romantyzm można sztucznie wytworzyć dla partnerki. To, że cynikowi w głębi duszy zbiera się na wymioty nie znaczy, że nie chce by by jego luba czuła się szczęśliwa. Potem kiedy jest już szczęśliwa i najlepiej podniecona to można jedną rękę włożyć jej do majtek drugą ją mocno trzymać, żeby poczuła, że ma do czynienia z mężczyzna, a językiem można lizać jej migdałki (tylko trzeba mieć długi język).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×