Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi czułości, facet mnie zostawił po 6msc bez konkretnego wyjaśnienia...

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie, byliśmy ze sobą od 6ciu miesięcy, było cudownie, aż w końcu któregoś dnia przestał się odzywać, a później napisał, że nie potrafi stworzyć ze mną czegoś więcej... Tak się nie robi, ale zaakceptowałam "sposób" w jaki mi to przekazał :/ jestem sama od dwóch tygodni, to on mnie rozdziewiczył, a seks z nim za każdym razem był inny, bardziej ostry, ale teraz najbardziej mi tego brakuje... Mam 20 lat, jakaś brzydka chyba też nie jestem, ale nie potrafię znaleźć sobie faceta na jeden raz czy dwa, masturbacja odpada, mam już jej dość, a ochotę na seks przeogromną! Ehh... nie wiem co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchac sie gdzie popadnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba było anala odmawiać mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez konkretnego wyjasnienia zwykle oznacza inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim popadnie to nie dla mnie niestety... Niczego mu nie odmawiałam, z seksu był zawsze bardzo zadowolony, bo często sama go inicjowałam, a on to lubił i zawsze mnie chwalił... Nie ma innej kobiety i właśnie to mnie trochę dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz do klasztoru. Oddaj swe serce bogu. Beczie Ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale jej nie pomagasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel69
pocieszę cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Witam Mam podobne doświadczenie, niestety. :( Z tym, że to ona mnie zostawiła i to przez ... GG. I była młodsza o 10 lat ... Znaliśmy się ponad rok, chodziliśmy ze sobą jednak trzy miesiące. Klasycznego sexu nie uprawialiśmy, bo uważałem, że jest na to za wcześnie, ale oralny i petting już tak. Sądziłem, że dobrze się dogadywaliśmy, starałem się jej dogadzać na różne sposoby, ale też i nie pozwalałem by weszła mi na głowę ... Widocznie za dobry byłem lub stwierdziła, że nie dam się tak łatwo okręcić w okół palca jak sądziła. Choć "zaczepiam" ją na GG czy w SMS, to nie odpisuję, a ja ... Ja jednak tęsknię za nią. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób chcesz pocieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1986krzysztof mój były był w Twoim wieku i traktował mnie trochę jak dziecko, a ja właśnie jestem od niego 10 lat młodsza, ten o którym piszę jest starszy ode mnie o dwa lata, więc też dorosły facet, a zachował się tak jak zachował... Rozumiem Cię aż za dobrze jak się teraz czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest powodem izolacja w związku. My żyjemy bez tabu wszystko sobie mówimy. Mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody nie krepuję się męża bo nie jestem zacofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1986krzysztof no niewiele, ale zachował się okropnie... Jak dziecko w tym sensie, że w łóżku było ok, traktował mnie jak równą sobie, ale w życiu ciągle wypominał mi różnicę wieku i że np. go nie zrozumiem, bo jestem za młoda, on pracuje, ja studiuję itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Hm ... wypominał? Cóż, ta moja, jak już wiesz, też była dużo młodsza, ale nie wypominałem jej wieku czy też tego, że się uczyła a ja już tylko pracowałem ... Mogłem faktycznie jej nie rozumieć do końca, ale wydaje/wydawało mi się, że jest to rzecz do przeskoczenia/przezwyciężenia. Z początku widywaliśmy się raz na 2-3 miesiące, bo daleko od siebie mieszkaliśmy, ale zawsze pisaliśmy ze sobą na GG czy SMS, potem już częściej jak raz na tydzień czy nawet 2 razy ... Gdybyśmy dali sobie więcej czasu, może za 2-3 lata zamieszkali ze sobą, to by się inaczej ułożyło ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co z moim było podobnie... tylko on myślał, że jak jestem od niego młodsza to zaraz znajdę sobie takiego w moim wieku, a jego zostawię, wcale nie miałam takiego zamiaru, jego wiek absolutnie mi nie przeszkadza, a szczerze mówiąc nadal coś do niego czuję i za nim tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ... mi to nie przeszkadzało, że jest młodsza. Ba, kochałem ją za to!! Co do znajdowania sobie młodszego/swoim wieku ... od czasu do czasu żartowaliśmy sobie z tego i nawet mi to nie przeszkadzało. ;) Inna sprawa, że być może w głębi serca czułem, że tak może się stać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo mężczyźni kochają za młody wiek i urodę a kobiety za to kim się jest. Jeszcze nie słyszałam żeby jakiś facet naprawdę kochał dobrą, inteligentną i miłą brzydulę albo babkę starszą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, ona nie była sexbombą. Była niższa ode mnie, miała lekki brzuszek i nie wielkie piersi. Do tego duży nos i mocne, gęste włosy ... Podobał mi się w niej uśmiech, przyjemna dla oka pupa i małe uszka. :) Lubiła czytać, była miła i kulturalna. TYM mnie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wygląd to mój leciał głównie na biust, ja na niego całego... Może to był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze o Tobie świadczy ;) widzę, że nie jesteś jak większość facetów, którzy zamiast myśleć głową, myślą tym co mają w spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, dobrze to o mnie świadczy, a jednak ... mnie zostawiła. :( Jak to było w pewnym kawale? Bóg nie dał nam na tyle dużo krwi, by oba nasze mózgi działały jednocześnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie nawet hotel dla pomocy ci opłacę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej nie ja pisałam :/ no masz rację, chyba jakoś musimy sobie z tym poradzić... A korzystając z okazji, że jesteście jednolatkami, myślisz że on mógł bawić się mną ze względu na mój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. :/ Cóż, nie sądzę. Nie mogę jednak mówić za niego ... Mi się podobał fakt, że jest młodsza, ale to nie był jedyny powód dla którego z nią byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak :) wiadomo, że faceci różnią się od siebie, ale ja zaczynam już tracić wiarę, że jeszcze są normalni i sama mogłabym trafić na takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja przez 10 lat byłem sam i też raczej miałem czarne myśli na ten temat ... Jednak się udało i kogoś miałem. :) Krótko bo krótko ale jednak. :D Dużo mi to dało ... ;) Co ciekawe ... to ona mnie poderwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz spróbować kogoś poszukać na "seks przygodę" na http://ekstaza.pl albo czymś takim. Ewentualnie pozosstaje ci jakiś niezobowiązujący układ z dobrym znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×