Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chamski chłopak przy rozmowie o seksie

Polecane posty

Gość gość

więc gadałam z chłopakiem i potem powiedziałam, żeby pogadać o seksie. ale nie miałam weny za bardzo i zaczęłam pisać, że w facecie podobają się umięśnione ręce i gdy jest brudny w Smarze i smierdzi potem. potem się nie kleilo więc stwierdzilam ze to głupie a on : na takie wygląda, i jeszcze dodał ze teraz on bo po co mu mowilam o tych rekach i ze to nudne. czy to chamskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 22 on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc stwierdzilam ze to głupie a on : na takie wygląda, i jeszcze dodał ze teraz on bo po co mu mowilam o tych rekach i ze to nudne. czy to chamskie? xxxxxxxxx napisz to jeszcze raz bo chyba jskis wyraz zgubilas i nie kumam zdania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc gadałam z chłopakiem i potem powiedziałam, żeby pogadać o seksie. ale nie miałam weny za bardzo do tej rozmowy i zaczęłam pisać, że w facecie podobają mi się umięśnione ręce i gdy jest brudny w Smarze i smierdzi potem. potem się nie kleil juz ten temat więc stwierdzilam ze to głupie, ta roznowa o 'seksie' a on : na takie wygląda, i jeszcze dodał ze teraz on będzie mówił bo po co mu mowilam o tych rekach i ze to nudne. czy to chamskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko powiedziec... to była rozmowa przez gg? ile go znasz? zachował sie kiedyś chamsko w życiu? teraz się będziesz bała mu powiedziec rzeczy typu lubie być uległa w sexie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi laska tak powiedziała że lubi te umiesnione rece itd to co powiedzialas, to bym powiedzial że fajnie i dużo kobiet tak ma bo to dla nivh męskie i sexowne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedziałbym ze to nudne rozmowa by szła dalej na zasadzie Ty mi powiedzialas co lubisz w facetach, więc ja bym powiedział co lubię w kobietach. i tyle tak to poeinno wygladac. żadna osoba nie ma prawa oceniać Twoich preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra co za bełkot, żeby 22letnia panna nie umiala się wysłowić.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalismy na fb a znamy się kilka miesięcy :) czasami były troche chamskie teksty np. ze mam duży nos, ale może jak tak to odebralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21.47 odezwał się polonista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest znajomość tylko internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pantoflarz - tak pantoflarz, przez grzeczność przyznał Ci racje młody miły może troche zagubiony - prawiczek? ale wątpie zeby taki sie jeszcze uchował jak długo sie znacie i jak często ze sobą piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszemy ze sobą więcej niż pol roku. z tego co mówił, nie jest prawiczkiem. chodzi o to, ze gdy ja nie miałam pomysłu jak kontynuować te rozmowę o seksie napomknelam o tych umiesnionych rekach itp. a on chamsko na to zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszemy codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×