Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie gej

chcę być gejem (bo życie mnie dotego zmuśiło)

Polecane posty

Gość prawie gej

cześc mam problem ,od ponad dwóch lat jestem samotnym facetem , i nie mam powodzenia u kobiet mam 27-lat i tylko jędną kobietę miałem w życiu , i od dwóch lat nie mam kobiety i czuje że jusz nie poznam żadnej kobiety ,,, ostatnio zauważyłem że faceci zamną śię oglądają i dostałem kilka propozycji od nich ,niechcę być samotny , co wy nato co mam zrobić . temat kieruje do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz co ci w duszy gra, co w swoich widzisz snach. budowanie związku, przelotne romanse, czy tylko miłosne przygody wiąże się zasadniczo z podobnymi odczuciami w związkach homo- i heteroseksualnych, brak jednego - obaw związanych z niechciana ciążą. Moja teściowa powiedziała, ze gdyby mogła wybrać sobie kolejne wcielenie, to byłaby ślicznym czarnoskórym gejem pochodzenia żydowskiego mieszkającym w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie gej
jak by wam to powiedezieć , spotykam sie z kobietami chodze na randki ale nic , ostatnio spotykałem się z jedną i ją złapałem po dwóch tygodniach znajomośći na kłamstwie, jestem gościem który ma pewne wartośći , ja niepatrze na urodę patrzę nato co kobieta ma w sobie i nienawidzę kłamstwa, i wszystkie kobiety które spotkałem ostatnio na swojej drodze były puste w sobie bezpokory bez jakiś wartości w sobie ,i zawsze ich wytłumaczeniem było to że wersja delikatna(nie w moim typie) wersja ostra(jesteś brzydki i nie miała co robić i spotkałam się nz toba dla zabicia czasu) to że jestem brzydki to ja to wiem ,ale o gustach się nierozmawia,,,,,,,,,,,,, nawet moje przyjaciółki które znają mój problem niewidzą nic złego w tym że mam zamiar być gejem ,one też mają kolegów gejów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie gej
na geja się nadaję bo mam symptony i zachowania geja ,na początku moje kolezanki jak mnie słabo znały myślały że jestem gejem ,tak jak jusz powiedziałem mam wieksze powodzenie u facetów i nie od jednego dostaję sygnały propozycje ,nawet mam kontakty z niektórymi gejami ale coś mnie chamuje ale by być prawdziwym 100% gejem może to kwestia czasu może nie wybiore takiej opcji ale jak mi przez najbliszy rok niepoznam odpowiedniaj kobiety to niestety znajdę se prawdziwego faceta który mnie będzie kochał itp. jak miałem 8-lat to jusz mnie ciągneło do chłopców ,może to ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uwazasz ze gejem mozna sobie ot tak zostac to lepiej moze zacznij od dmuchanych lalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie gej
dużo czytałem na temat różnych przypadków że np. był sobie gośćiu miał zone dwójke dzieci kochającą sie rodzine ale po 15-latach małożenstwa nagle odbiło mu i zakochał się w swoim koledze z pracy ,odkrył w sobie geja , co najciekawsze jak był małym chłopcem miał pociąg do swoich kolegów i nie tylko ,czytałem że jak za dzieciaka za młodu masz pociąg do chłopców i symptony geja to i tak obudzi się w tobie po jakimś czasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty to juz w sobie odkryles czy jedynie przygotowujesz sie na taka ewentualnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozesz pisac, ze chcesz byc gejem, jesli nim nie jestes?? To tak jakbym ja chcial pisac, ze chce byc lodówką albo pralką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie gej
muszę konczyć napewno się odezwę jeszcze ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_depresji
Ja już wiem skąd się wzięło moje gejostwo. Jestem gejem, mam 21 lat, i dalej nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Wiem tylko jedno, że to przez moich rodziców, nigdy przez 21 lat nie słyszałem, że jestem dla nich ważny, ani że mnie kochają, nigdy mnie nie przytulili, przynajmniej nie pamiętam takiej sytuacji. Wczoraj oglądałem film " Modlitwa za Bobbiego" nigdy tak nie płakałem jeszcze, film częściowo pokazywał moją obecną sytuację. Chłopak, który usłyszał od matki "wolę nie mieć syna, gdyby miał być gejem". Wiem, że ja mam tak samo, moje trzy przyjaciółki wiedzą tylko o mojej orientacji. Nieraz myślałem o zakończeniu tego wszystkiego, ale nie dość, że nie mam odwagi, to pomyślałem, że będę robił wszystko, żeby podnieść moją samoocenę. CHCĘ PO PROSTU BYĆ SZCZĘŚLIWY. Czy za dużo oczekuję od życia? jak masz jakiś pomysł pisz: w_depresji@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ***
to ze nie miałes kobiety nie znaczy ze musisz zmienic orientacje, poza tym to sie dzieje w glowie nie z majtkach a mi się wydaje ze kieruję toba ten dolny ster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ***
tez mam kolege ktorego oskarżano o bycie gejem, bo się xachowuje "inaczej" . Poza tym w dzisiejszych czasach często jest tak ze jak chłopak nie ma karku jak dzik i nie kurwia za kazdym slowem to znaczy że gej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrgrgrg
za kasę zrobią wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrgrgrg
wiem to z doświadczenia jak byłem gołodupcem z ideałami to żadna nawet nie spojrzała,a jak wyjmę parę setek z portfela to aż sikają z wrażenia na facetach nie robi to takiego wrażenia starzy koledzy jak byli tak są nie chcą żebym im coś stawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ***
nie wszystkie i nie mów ze wszystkie kobiety bo twoja ocena może byc krzywdząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrgrgrg
wybacz, ale też kiedyś marzyłem o romantyczce studiującej sztukę asp, ale jak wiadomo życie szybko uczy pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby_Luk
Idź do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od 15 lat gejem i chce wam powiedzieć że to niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 11lat żadna kobieta mnie nie lubi (muwią że jestem brzydki i gruby ale ja śie tym nie przejmuje)chcę być gejem bo chłopcy w moin wieku chodzą za mną i mi już muwiono od chłopakuw że jestem bardzo ładny już sie całowałem z chłopakiem i było mi dobrze. Kacmień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttttttttttttttt
może po prostu jesteś BI i tyle :P co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayLORD
kolego nie smutaj się, puknę cię w kako i wtedy bedziesz wiedział czy wolisz kobiety czy facetów ;) buźka maleńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiuo
Też mam mnustwo koleżanek ale mi z nimi nie wychodz. W glebi serca uwazam ze jesten gejem ale z innej strony chcialbym miec dziewczyne. To czy chcesz byc gejem to twoja sprawa i niedaj nikomu innemu wmuwic co masz w zyciu robic. Bede mial w tym roku 16 lat, nie jestem za ladyn ale czesc chlopakow sie za mna oglada bo mam dobry chumor. Sora za bledy ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyłapałam swojego męża na przeglądaniu portalu http://gaylove.pl/ to chyba jednoznacznie oznacza, że jest kryptogejem. Kazałam mu się wyprowadzić ale może powinnam mu dać szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×