Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszenka

Chcę czekać z seksem do ślubu a mój facet nie

Polecane posty

Gość myszenka

On mówi że nie będzie żadnych ślubów przed seksem. :/ Przed obecnym facetem spotykałam się z paroma innymi i każdy miał takie samo zdanie, przez co moje związki szybko się rozpadały. Jestem dziewicą i praktykującą katoliczką, przestrzeganie zasad religijnych jest dla mnie bardzo ważne. Chcę znaleźć faceta który będzie miał podobne poglądy i zechce poczekać. Ale każdy facet chce tylko seksu, a ja chcę znaleźć męża a nie faceta do seksu, bo już niedługo 30stka mi stuknie :/ Nie ma już chyba na tym świecie facetów - praktykujących katolików z wartościami :/ Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama widzisz co robić...ru/chać się przed ślubem, bo jak po ślubie się okaże, że nie lubisz się bzykać, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem katoloczką i byłam dziewicą mąż prawiczkiem i to jest istotne że żadne z nas nie miało innego i intymność to ja i mąż który jest nawet zawsze podczas każdego badania ginekologicznego krocza wspierał porody. Nie że mam intymność przed całkiem obcym facetem ginekologiem czasami zboczony jak onkolog urolog. ...Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek... Dlatego mąż jest najważniejszy bo lekarza można łatwo zmienić męża nie! ! Nie wstydzę się męża podczas badań i wspierał porody. Gdy chodzi o cnotę to straciłam przed ślubem i nie wpłynęło to ujemnie na nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem katoloczką i byłam dziewicą mąż prawiczkiem i to jest istotne że żadne z nas nie miało innego i intymność to ja i mąż który jest nawet zawsze podczas każdego badania ginekologicznego krocza wspierał porody. Nie że mam intymność przed całkiem obcym facetem ginekologiem czasami zboczony jak onkolog urolog. ...Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek... Dlatego mąż jest najważniejszy bo lekarza można łatwo zmienić męża nie! ! Nie wstydzę się męża podczas badań i wspierał porody. Gdy chodzi o cnotę to straciłam przed ślubem i nie wpłynęło to ujemnie na nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość chamowsto poprzednik się zapytał, ale jest w tym jakiś życiowy sens. Może go upewnij: - Ale za to gwarantuję ci, że nie odmówię ci NIGDY nawet po urodzeniu dzieci. A wiedz, że jest to poważnym, destrukcyjnym problemem w wielu małżeństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wreszcie ten ginekolo-maniak zejdzie z tego świata i da nam odetchnąć od siebie? Ile masz lat? Ile jeszcze pożyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuje takich ludzi ale po ślubie może ich czekać rozczarowanie a potem rozwód ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo ty- to fajnie ze sa jeszcze pozadne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona też chciała p ślubie, zgodziłem sie i potem rozczarowałem. Żona spróbowała powiedziała że to nic szczególnego i seks jest przereklamowany. Jak chce to mi da - lezy jak kłoda i czeka jak skończę. Drugi raz bym nie popełnił tego błędu. Chłopak powinien Cie rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo do własnych poglądów. Może Ci się uda. Ja sama bym tak w ciemno też za mąż nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×