Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowicjusz_123

chcę kupić dziewczynie bieliznę

Polecane posty

Gość nowicjusz_123

pragne mojerj ukochanej sprawić miły podarunek w postaci bielizny erotycznej. Niestety nie znam się zupełnie na damskich rozmiarach, obwodach , miseczkach i tak dalej. A chce aby to była cakowita niespodzianka. panie , może wy coś doradzicie..? strapiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz po prostu sprawdzić na metce od stanika i majtek jaki rozmiar nosi, kiedy nie będzie patrzeć, gdzieś wyjdzie etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
ogólnie to ma cyce jak donice a dupę jaka szafa trzydrzwiowa. Doraxcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
prosze o porady tylko "czarnych" uzytkowników forum , za prymitywne podszywy nie odpowiadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jaki typ bielizny chcesz jej zafundować? Tzn. podaj linka co masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
myślałem o czymś markowym, tryumph, czy coś w tym stylu, podobaja mi sie staniczki/ taki juz ma/ typu bardotka, zapinane z przodu. ale nunmery to juz dla mnie kosmos, chociaz kształty jej biustu znam az za dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możesz zrobić jak pisałam wyżej. Po prostu musisz podejrzeć rozmiar bielizny, którą nosi. Albo możesz, chociaż pewnie wolisz tego uniknąć, wysłać mi jej zdjęcie na maila, a ja postaram się ocenić jaki ma rozmiar stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
B< CD itd. to wymiar tak zwanej miseczki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
jak nick wskazuje jestem w tej dziedzinie zupełny ignorantem, więc lepiej sklep , czy allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
nie wiem jakie to stadium zwiazku..ja jestem z moim 2 lata i fajnie by bylo dpostac te takie otwierane majteczki,w ktorych mozna uprawiac sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój sposób wypowiedzi
wskazuje na to,że jesteś jakimś zakichanym profesorkiem.. wyluzuj człowieku.ile ty masz lat? 50? masakra.. zapytaj mamy, koleżanki, siostry- niech Ci doradza,a nie wchodzisz na babskie forum... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep. Pani/pan sprzedawca jeszcze ci doradzi, będziesz pewien, że nie kupujesz badziewia, wybierzesz sobie materiał, który najbardziej ci pasuje w dotyku... Słowem wszystko. A w dodatku rozumiem, że kupujesz także majtki, to tym bardziej... W Triumph'ie, Palmersie, Intimissimi, Schiesserze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
idz do skpeu..ekspedientka ci doradzi..tam nitk nie gryzie.... albo do sexshopu po te z dziurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
z dziurką, ale po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, napisałeś "bielizna erotyczna", a niektórym to się kojarzy z taką co ma dziurki, jest prześwitująca, z lateksu albo jeszcze inne cuda. A tobie po prostu chodzi o ładną, seksowną bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
that's right !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
nie nie nie...mi chodzi o te majtki z erotycznego...gdzie jest ogromna dziura w kroku i mozna uprawiac sex bez zdejmowania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak. Z tymi dziurkami miałam na myśli to, że te dziurki nie tylko są w kroku. Są jeszcze gorsety z "dziurami na cycki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ooo...to z dziurkami na sutki tez niezle...a widzialam nawet komplet...dziurka i tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz_123
dziewczyny , chwilami rozbrajacie mnie tymi szczgółowymi opisami....,a le w sumie dzięki za cenne wskzówki, juz coś tam jestem oświecony w tej materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
dlatego wlasnie pytalam jaki to etap zwiazku...po dwoch latach jakbym dostala cos takiego,to bylaby kupa smiechu...ale na 100% bysmy wyprobowali..jak slabo znasz dziewczyne,to moze sie poczuc zawstydzona ....albo jak ma duze zasady,to nawet upokorzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej bawi taka bielizna :D Wolałabym dostać takie kurewskie, czarne, lakierowane szpilki z sexshopu, ale ostatnio jeden kolega gej sobie takie kupił i trochę mnie to zniesmaczyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ja w sumie mam niewiele rzeczy z sexshopu,bo sa cholernie drogie...za samo sex w pordukcie cena podskakuje 3 razy! ale jakbym juz cos miala kupic,to wlasnie te majtki..i moze jakies ladne wdzianko dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iozhf
nowicjusz_123 - nadal nie odpowiedziales na pytanie. Dlaczego po prostu nie mozesz kiedys zerknac na jej metke na staniku i majtkach? Wtedy poznasz rozmiar. To taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×