Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa325

Chce z nim sex cala noc,a on mnie tylko przeleiec! Pomocy!

Polecane posty

Gość Ewa325

Mieszkamy od siebie 80km i umowilismy sie na sex w hotelu. MI sie marzy z nim wyjsc,wypic drinka i dopiero pod chumorem do hotelu. On proponuje spotkanie w hotelu ,zrobimy swoje i mam sobie pojsc. Dlaczego on mnie unika? Ma problemy z wzwodem ze nie moze cala noc? moze chrapie czy cos? czy nie widzi potrzeby poznac mnie blizej ?czy spedzic calej nocy by sie rano glupio nie czuc? znamy sie tyle miesiecy a o mnie traktuje jak k***e!Jak on sobie wyobraza zostawic po sobie mile wspomnienia? Dla mnie liczy sie cudowny sex a dla niego spuszczenie sie w d***e! zaoferowac mu spotkanie tylko na cala noc? czy isc na spotkanie i potraktowac go jak meska dziwke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet41
Witaj Ewa z tego co piszesz może macie inne potrzeby ty potrzebujesz więcej czasu a jemu wystarczy jak sama napisałaś spust w d.... Może pogadaj z nim poważnie na ten temat przecież seks to nie zawody sportowe i sama bliskość,pocałunki ,dotyk jest najważniejszy a te ostatnie minuty można przyspieszyć i będziecie wspólnie zadowoleni . Jak do niego nie dotrze może warto zrobić to samo co on robi tobie pomyśleć o sobie i pa pa bo mnie już było dobrze ... Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu. Cała magia w tym co piszesz. Żadna sztuka iść i wydymać przez godzinę. Zajebiście się poznać, miło spędzić czas. Mi przynajmniej wtedy robi się jeszcze większa ochota i taki maraton 10 godzinny nie robi żadnego problemu. Jak masz do czynienia z takim prymitywnym jebaką co tylko by pomoczył i spierdolił to daj spokój. Dla mnie najfajniejsze jest spełnienie i satysfakcja partnerki. Nawet ja nie muszę dostawać byle moja partnerka była w 7 niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci piszą. Facet który nie potrafi zadbać o kobietę niewiele jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym to byl ja , to raczej Ty mialabys dosc. Zamien go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienilas imie beata,juz ci mowilismy ze jesteś d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa a powinien cię ostro młócić całą noc tak by cię wszystko bolało najwidoczniej nie ma ochoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa325
Dziekuje za odpowiedzi;) Dla mnie liczy sie dobry sex albo wogole wole go nie miec. Zaoferuje mu cala noc albo podziekuje.Szkoda mi nerwow a zalezy mi na nim:( Zobaczymy czy zgodzi sie czy podziekuje sam bo szkoda mu dla mnie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×