Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autor1989

Chcę zapłodnić swoją kobietę

Polecane posty

Gość autor1989

Mam ostatnio takie parcie żeby zapłodnić swoją dziewczynę (za niedługo mamy mieszkać razem, kończę załatwiać mieszkanie) jesteśmy już 4 lata i strasznie chciałbym ją mieć z brzuszkiem. Kręcą mnie kobietki w ciąży i chętnie bym ją posuwał taką odmienioną. Ale tu jest problem bo Ona nie chce. twierdzi że jest za młoda (22 lat) i że nie chce zostać MILFem, ani pakowac sie w pieluchy, a ja bym jej chętnie pomógł. Jak ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dzieciorób fajnie... pieprzony egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez kreca młode dziewczyny z brzuszkiem, sa takie bezbronne i dochodza po 5-10 razy uwielbiam samotne przyszle mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor1989
to nie jest jedyny powód, bardzo chciałbym zostac ojcem, we wrześniu planujemy ślub, a o dziecku myślę już od dłuższego czasu, tylko ona chce jeszcze poczekać, nie wiadomo na co. Dobrze zarabiam i zapewnie jej i dziecku wszystko co najlepsze, kocham ją nad życie, ale tak mi się marzy widzieć ją z okrągłym brzuszkiem i taką prz**uchać ach... coś pięknego, tylko ona nie i nie, chyba wypieprze te jej tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będziesz ruc*ał nie narodzone dziecko? pedofilu! stuknij sie w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita92
Jesteście j******i panowie! wżyciu bym sobie nie dała dziecka zrobić! nigdy fuj, baby w ciaży są mega obleśne tfu~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Fajnie. Co jeśli Twoja dziewczyna będzie miała ciążę zagrożoną i zakaz współżycia? Wtedy sobie nie p/o/r/u/c/h/a/s/z/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwały się umoralniaczki co wszystkim d**y dawały,wpadły od razu a teraz im szkoda.ich sprawa,4lata są ze sobą,wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to nazwał "parciem". Można użyć ładniejszych słów, ale chodzi o Sprawę, a nie słowa. Szok, że ktoś nazwał to egoizmem. Więc egoizmem nie są pary myślące WYŁACZNIE o swoich przyjemnościach aż do śmierci? Osoby, które tylko Ja! Ja! Ja! A przecież "ja" to właśnie po łacinie znaczy EGO! Ja to muszą powstrzymywać swój odruch do, pełnego szacunku, bardzo delikatnego, przytulania Dziewczyn z brzuszkiem, idących ostrożniutko, wsłuchanych w swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziecko i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziecko i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz_prawie_milf
JA to bym chciała by mój mężuś mnie wziął, kochał się ze mna. Jestem w piątym miesiącu i seksu zero bo on się boi że zrobi Maleństwu krzywdę, od czasu do czasu poprosi mnie o lodzika, ale jak ja chcę pieszczot to powiedział mi, że jego Mama powiedziała mu że wszystkie podniety w ciąży mogą być dla dziecka zabójcze... Nie wiem jak wytrzymam kolejne 4 miesiące ale powoli staję się oziębła i apatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze dwa dni przed porodem posuwałem moją i miała szybki, łatwy poród. Nie ma reguł, ale trzeba się kochać w odpowiednich pozycjach. Maminsynki ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moją w dniu porodu ok 8 rano, akcja sie zaczęla o 17 cos i tez dziecek w sumie sam wyskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tyłu na "łyżeczkę" mężczyzna może kopulować i się spuścić bez szkody dla płodu. Groźne może być "po bożemu", bo wtedy jest ucisk ciała mężczyzny na brzuch kobiety. Kobieta nie powinna dążyć do silnego orgazmu, gdyż silne skurcze pochwy mogą zainicjować przedwczesny poród. Powinno jej wystarczyć samo czucie penisa w sobie. Odnośnie zapłodnienia: wygoogluj temat "dni płodne" i tam dowiesz się wszystkiego. Możecie zaplanować nawet płeć dziecka. Wtedy wygoogluj: "planowanie płci dziecka" Ponoć wytrysk dzień przed owulacją daje chłopca czy na odwrót. W każdym bądź razie istnieje coś "takiego" Powodzenia młodzieńczy przyszły tatusiu. Odpisz jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabambara
do arielki@ no to powiem ci że fajna masz tesciowa, pewnie to złośliwie zrobiła bo cie nie lubi albo jest taka ograniczona ze wysyła składki na Don Tadka z Torunia. -.- poweidz mężowi, żeby Cię wzioł bo dostaniesz nerwicy a to szkodzi dziecku jeszcze bardziej, na internetach tych medycznych jest kupa tych artykułów że w większośći wypadków to samo zdrowie dla dzidziusia tak sie pokochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabambara
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę 50. wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temu facetowi nie zależy chyba na płci przyszłego dziecka tylko na sposobie przekonania swojej młodej partnerki do rodzicielstwa. Może jej się jeszcze nie włączył zegar biologiczny jest jeszcze młodziutka, a jemu chodzi o zaspokojenie swojej zachcianki. Do autora zastanawiales sie jak ona potem bedzie wygladać? i "tam" i na piersiach brzuchu rozstępy, celulit, workowate piersi. Kobiety wygladaja potem bardzo zle i inaczej a to juz jest niedowracalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to trolling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor1989
jestem zaskoczony widząc swój post na głównej stronie. Rozmawiałem ze swoją kobietką wczoraj i pokazałem, że zależy mi na rodzince, którą chcę z nią stworzyć. Ale tak jak mówicie ona boi się tego jak będzie wyglądać i jak to się wszystko potoczy. NIe mam prawa jej namawiać, chociaż bardzo bym chciał i na swoją fantazję muszę poczekać jeszcze dwa lata (tyle mi obiecała). Do jednego wyżej@ co to za kretyn napisał, że kobiety w stanie ciężarnym są obleśne? Są piękniejsze niż kiedykolwiek! Mają natchniony wyraz twarzy i trzeba się nimi opiekować jak księżniczkami. Debile wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta jesteś j*bnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozumiem autora. Sama jestem młoda i niestety problemy ze zdrowiem oraz, jeszcze ciągle, kiepska sytuacja finansowa sprawia, że musimy jeszcze trochę poczekać. My bardzo byśmy chcieli założyć rodzinkę, wczoraj rozmawialiśmy o tym i Mój przyznał się, ze często ogląda filmy erotyczne z ciężarnymi bo są mega seksowne. Też bym tak chciala ;) ale na wszystko jest czas. Autorze poczekaj, aż sama się będzie prosić o dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneżkaaaa
jestem pedofilkom i lubie w d**e ***** nie naro dzone dieciii jeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaman
ooo taak r*chać baby w ciąży i młodych policjantów, i ssać cycki mlekiem szczelające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jednego wyżej@ co to za kretyn napisał, że kobiety w stanie ciężarnym są obleśne? Są piękniejsze niż kiedykolwiek! Mają natchniony wyraz twarzy i trzeba się nimi opiekować jak księżniczkami. Debile wszędzie FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF Bardzo dobrze zauważyłeś, więc tym złośliwym ciemnogrodem nie przejmuj się. Macierzyństwo i ojcostwo jest cudowne, ale dla niedebili. A ty chyba nim nie jesteś, prawda? Info dla ciemnogroda: I co, dla idiotycznej "figury" będziecie czekać z ciążą do 40-stki i później będziecie piać z miłości, prowadzając Downa? Prędzej czy później byłaby ciąża wpadkowa i straszny kłopot i wstyd., Notabene, kobieta powinna urodzić do 30-stki, w przeciwnym razie bolesny poród i Down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, można mieć "cesarkę" pod narkozą, ale później rozp********y brzuch: blizna, ślady po szyciu, Godząc się, dla zachowania figury, na coś takiego, to dopiero debilizm, drogi ciemnogrodzie. Chyba pozamykałam niektórym mordy, cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabaman ooo taak r*chać baby w ciaży i młodych policjantóf, i ssać cycki mlekiem szczelajace koment: oto ww. cytat świadczący o wyjątkowym debiliźmie i chamstwie. Niedość, że byki literowe, to jeszcze zero kultury. BRRRRRRRR!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaman
mój dawny seks, ale to tylko wspomnienia: Seks stulecia Sekret Staruszka :) Na czterdziestą rocznicę ślubu dwoje staruszków/my wybrało się do swojej ulubionej kawiarenki. Usiedli przy stoliku i zaczęli prowadzić rozmowę: - Pamiętasz kochanie, to tutaj zaprosiłeś mnie ponad 40 lat temu, było tak wspaniale. - A ty pamiętasz jak było wspaniale, kiedy po wyjściu stąd poszliśmy w stronę parku? Kiedy mijaliśmy ogrodzenie, nagle wzięła mnie taka chcica, oparłaś się o płot a ja cię zerżnąłem. - Tak, pamiętam, a może by to powtórzyć? Ja jeszcze mogę, a ty? - Ja też, chodźmy szybko bo już zaczynam się podniecać. Po tych słowach niemal wybiegli z kawiarenki. Całą rozmowę usłyszał przypadkiem chłopak siedzący przy sąsiednim stoliku. Pomyślał sobie, że ciekawie będzie zobaczyć czy faktycznie dwoje staruszków odważy się uprawiać seks w parku. Poszedł za nimi i oto co zobaczył. Babcia podwinęła spódnicę i ściągnęła majtki, dziadek nawet nie fatygował się ze ściąganiem czegokolwiek tylko rozpiął rozporek, oparł babcię o płot i ostro zabrał się do roboty. Na to co nastąpiło potem, chłopak znał tylko jedno określenie: rżnięcie stulecia. Nie widział nigdy czegoś podobnego na filmie, żaden znajomy o czymś takim mu nie mówił no i nie znał tego z własnych doświadczeń. Dziadek posuwał babcię wręcz w fenomenalnym, iście olimpijskim tempie, tempie którego nikt by chyba nie wytrzymał. Byłby to niewątpliwie sprint, gdyby nie fakt, że dziadek pracował przez niemal godzinę nie przestając nawet przez sekundę i ani razu nie zwalniając tempa. Tyłek mu chodził niewiele wolniej niż kolibrowi skrzydełka. Dopiero po ok. godzinie zmęczenie kochankowie opadli na ziemię i ciężko oddychali przez kolejną godzinę. - Jaki jest jego sekret, gdybym ja tak posuwał to nie miałbym najmniejszego problemu z kobietami, muszę poznać jego sekret. - pomyślał sobie chłopak, zebrał się na odwagę i podszedł do wycieńczonej pary: - Przepraszam pana najmocniej - powiedział - ale muszę poznać pana sekret. Jeśli potrafi pan tak ostro uprawiać seks w tym wieku, to 40 lat temu musiał być pan wręcz niesamowity! - Synu. 40 lat temu ten pieprzony płot nie był pod napięciem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×