Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce żeby na forum było wesoło jak dawniej

Polecane posty

Gość gość

Kiedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy, póki siedzą pewne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turlaj dropsa do rowku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy juz tak nie bedzie jak kilka lat temu czy nawe wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarżniesz gęś? i kilku innych hejterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sie turlaj pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam powinno być do rowka. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuj2015 dziś Dawniej = zanim powstała możliwość pisania jako gość? jezyk.gif ----a kiedy byles zmuszony do logowania sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie będzie. Od dawna było wiadomo, że klimaty są coraz bardziej "chore", ale póki odbywało się to "forumowo", można było olewać. Dopiero, kiedy poczytałam jak zachowują się ludzie stąd w obliczu realnych problemów ("goście" i nie tylko, którzy nie zrezygnowali z forumowych wojenek, aluzji i dopierd=alania, nawet w obliczu czyjegoś nieszczęścia): RZYG. Może już tylko gorzej nie będzie. Tyle dobrego. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4Imp nie szkoda Ci porannych płatków? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo starszy gość
Kocham gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Szkoda mi tylko niektórych "ludzi" Przyjacielu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp nie bądź hipokrytką, w obliczu prawdziwych problemów małżeńskich Andro flirtowałaś z na privie. Anonimowe żarty to mały pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze jakies opowiadanie zimna fryto. :P Scena twoja. 🌻 błyszcz w tym szambie do którego doprowadziłaś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na żonę Najka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Wiesz co jest chore gościu? Nie czytałeś naszych maili, jak i inni. Zresztą akurat ja nie mam nic do ukrycia, co sama Talia podkreśliła. Rzygać się chce raczej na tych, którzy podburzali w jednym kierunku, nie tylko "goście". ;) Poza tym, skąd wiesz jak było? ;) Może flirtowałam z Androgenem żeby wzbudzić zazdrość innego samca (albo go ukarać)? 😴 :P :P Tak, jestem złą dziewczynką, ale niektórzy są jeszcze gorsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Najka jest na Hula Gula z Psujem i uchyla motylabo dziś jest ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flirtowałaś na mailu z Andro, żeby ukarać innego samca? Tylko, że on nie widział waszych rozmów, wiec co to za kara? Widziała to żona Andro i tylko dlatego, że ją przeprosiłaś wybaczyła ci. P********z jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha jednak miała racje-Ktos ci kiedyś robił kuku. Ciekawe jak zareagował by twój mąż wiedząc, że piertolisz się wirtualnie z innymi? Prócz Andro byli inni.Wiecej. Zdecydowanie więcej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na serio ma coś z głową:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musik jest tu, ale nie mogę jej złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wsiekłem się do rozporka, ale zuch mówi;nie teraz, poczekaj do południa. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Tak było. :( :P Proszę o rozgrzeszenie. :( Jakie problemy Andro i jego żona mieli w małżeństwie to ich sprawa i pań, które z nim wirtualnie kopulowały. ;) Natomiast kto nie flirtował nigdy na forum niech rzuci muszelką. 😴 Nie rozumiem debili, którzy przeżywają na wielu tematach np. oskarżeń Petrova o pedofilię, skoro każdy wie, ze to tylko element hejtu. Co by było gdyby prawdziwy "ktoś" nagle ujawnił takie fakty? Pewnie wtedy to zabawa. ;) Dla mnie zachowaliście się jak zwierzęta. Natomiast wciąż powtarzam, że g****o wiecie, a oceniacie. ;) Czekamy na kolejną, kolejną i kolejną żonę i chrząkanie świń przy korycie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać się chce raczej na tych, którzy podburzali w jednym kierunku, nie tylko "goście". oczko.gif Poza tym, skąd wiesz jak było? oczko.gif Może flirtowałam z Androgenem żeby wzbudzić zazdrość innego samca (albo go ukarać)? spioch.gifjezyk.gifjezyk.gif X Kogo chciałaś ukarać? Swojego czy cudzego męża? :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
*chrumkanie. ;) Tak :(, chciałam żeby mój mąż, który podobno się tu udziela bawiąc się lalkami na skórach z wilka i kokosami z Alabamy, przywiezionymi z cynicznej naj-lepszej podróży, był zazdrosny. :( Ale on woli być detektywem z Koziej Wólki łapiący Muchy w siatkę do łapania Motyli. :P Kuku- na muniu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię obchodzi cudze małżeństwo szambiaro? Dawałaś rady jak uratować? :-D twój mąż zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi tylko o twoją hipokryzję, oburzasz się z anoniomowych żartów "w obliczu prawdziwych problemów" a sama dorzuciłaś kamyczek do tych problemów. Sama rzucasz muszelką świętego oburzenia w innych ludzi a powinnaś wiedzieć, że jesteś jednym z nich ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×