Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym jakiś czas pobyć prostytutką i zobaczyć jak to jest

Polecane posty

Gość gość

Do czego nikomu się nie przyznałam bo jestem po studiach i pracuję w branży pawniczej ;) Oczywiście jakiś czas bo taka praca z przymusu moze być koszmarem, ale kreciłoby mnie to w jakiś sposob... Z tym ,ze chyba nigdy nie bede mogla tego zrealizowac ze wzgledu na opinie :( W sumie to jak byłam studentka kilka razy mozna powiedzieć, ze wzielam pieniądze od kochanka, ale taka typowa prostytutka to nie wiem jak to jest byc. Ma ktos podobnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mazowsza. Ale nie chce sie umawiac z nikim z neta :P Ciekawe jakie to uczucie sie poczuc jak taka zwykla prostytutka, niestety zeby zrealizować to marzenie chyba bym musiala "pracowac" tak w innym kraju, a i tak by sie to moglo wydac :O Zreszta tak jak pisalam,w sumie to bralam kilka razy pieniadze po seksie od kochankow, ale jakos nie poczulam sie wtedy jak d***** taka w prawdziym tego slowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz się sponiewierac w łóżku jesteś spragniona męskiego rzniecia a nie kasy wiec nie kłam brakuje ci faceta a brakuje ci bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Jak nie z neta to jak? W dzisiejszych czasach zamieszczanie ogłoszeń w gazecie jest chyba mało skuteczne. No chyba że myślisz o tym żeby wyjść" na ulice" i zaczepiać facetów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem seks grupowy z chłopakiem czy mężem który przeżyłam. Chłopak który jest teraz moim mężem miał mnie dziewicę jako prwaiczek. Sprobowaliśmy seksu chłopak i czwórka kolegów. Było niesamowicie. Gdy koleżanka raz miała z dwoma kolegami a nie była w związku i gdy chłopak się dowiedział po czasie od kolegi kolega powiedział że ją brali to natychmiast ją zostawił a planowali ślub. Nikomu niepowiesz ale jak się wyda to możesz zostać z dziećmi sama bo cię zostawi! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:56- mozna tez pracować w typowym "burdelu" ;) Wiadomo, ze przychodza ta rozni faceci oblesni tez, ale to jest na swoj sposob podniecajace, ze wtedy musisz usprawiac z nimi seks no i jestes taka troche sponiewierana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie nasrane idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zatrudnij w agencji w czym Problem polaczysz przyjemne z pozytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Taki umówiony z neta też może Cie sponiewierać i tez nie wiesz tak do konca kto to jest. Oczywiście można wcześniej sie dogadać i umówić żeby nie bylo potem rozczarowania. Widzę że kreci Cie to. Chciałabyś ale się boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:12- dokładnie :) Chciałabym, ale sie boję. Przede wszystkim, że moje otoczenie by sie o tym dowiedzialo ;) Ale gdybym to robila za granica... To mogloby sie nie wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz dyskretnego faceta ktory bedzie Cie posuwal jak prostytutke staly uklad to sie nie wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie mogę tak sponiewierac dyskretnie ale boję się że ci się spodobam i nieodczepisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie dobra mysl ;) Albo poznam kilku takich dyskretnych... A przy okazji sobie dorobię. . Wielu ludzi mnie uważa za taka spokojną, poukladana (ale tez jestem ladna), a nie chce juz taka byc... tzn. w mojej pracy moze sie przydaje taki wizerunek, ale nie chce juz uchodzic za taka " grzeczna dziewczynke" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra a masz lokum mieszkasz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Wiem co czujesz, każdy czasami potrzebuje jakiejś odskoczni i dodatkowych wrażeń w zyciu. Także pomyśl o tym, a jeszcze do tego jak masz " warunki fizyczne" to nie będziesz miała problemów ze znalezieniem chętnych. A i kasa piechotą nie chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskretni beda Cie brac mocno w kazda dziurkę z spustem do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulegla prawniczka . Brzmi bardzo zachecajaco. Bedziesz poniewierana ******* we wszystkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komus bardzo nudzi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
A może niekoniecznie sie nudzi tylko potrzebuje jakichś zmian i szuka pomocy lub dobrej rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle ,że mi się nudzi, ale chciałabym poprostu zaszaleć i poznać coś nowego ;) Warunki fizyczne mam i to całkiem niezłe...W sumie w życiu juz troche poszalałam bo miałam ogólnie kilkunastu partnerów do łożka, ale najlepsze jest to, ze np. w mojej pracy czy wsrod znajomych raczej by mnie o to nie podejrzewali ;) Bo ze mnie jest troche taka "cicha woda " . Ale pomysle o tym żeb znaleźć kogoś na dyskretny uklad zeby mi placił, w koncu nie musi wiedziec, ze tak naprawdę mam "normalna" pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta jeśli nigdy tego nie sprobuje kiedys moge zalowac jak bede np. juz stara ;) Ale nawet slyszalam o pewnej staruszcze, ktora jest prostytutka najstarsza na swiecie chyba w londynie, wiec wszystko jest mozliwe ;) Ale ja jestem jeszcze mloda bo mam 26 l. , a wygladam nawet na mniej takze jeszcze moge sie w tym spelnic ;) Chcaialabym sie wlasnie poczuc jak taka typowa dziffka... Bo jak narazie to mam taka opinie, ze co prawda jestem atrakcyjna, ale taka porzadna, po studiach, w dodatku do niedawna bylam zareczona itd., a mnie by nudzilo takie zycie. Albo na zewnatrz moglabym tylko sprawiac takie pozory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Koleżanko a może pogadamy prywatnie? Co prawda nie jestem z Mazowsza ale czasami jeżdżę w delegacje w tamte okolice. Może sie okaże że jestem Twoim potencjalnym pierwszym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez z mila checia poznam niby grzeczna Pania . A w lozku bedzie ogien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:44 No faktycznie,dobra zmiana,bycie k****,za przeproszeniem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkunastu facetów do tego byłaś zaręczona dobrze ze nie wziął ślubu facet z tobą bo bys mu życie zmarnowała ty jesteś po prostu zepsuta zeszmacona jesteś ladacznica a nosisz maskę udajesz kogoś innego a ty po prostu jesteś zniewolona przez demona sexu ciągnie cie do niego bo prowadziłas rozwiązle życie i teraz on się upomina o ciebie to są skutki popełnionych grzechów nie chcesz a cie ciągnie na dno walcz nie poddawaj się bo się stoczysz dopóki się nie wyspowiadasz z tych grzechów nie rozliczysz z przeszłości bedziesz miała kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz pozwalala na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Koleżanko jakbyś jednak chciała zagłębić ten temat bądź tylko pogadać to napisz do mnie tom2324@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się przestraszyła i uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po tych komentarzach zmieniła zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×