Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym poćwiczyć seks analny

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, zupełnie bez zobowiązań. Dlaczego? Otóż mam partnera, który baaardzo to lubi, lecz ma dużego i nieraz mnie boli. Chciałabym poćwiczyć z jakimś "normalnym" gościem, dyskretnie itp. Zanim dam swojemu. Mam nadzieję, że zauważy poprawę:) Czy byliby wgl chętni na taki temat? Podajcie jakiś kontakt mailowy, napiszę, porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sciema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo zalezy od partnera by analek byl wielka pzyjemnoscia a nie bolem :D.My zaczynamy jak juz pisalam od lewatywy robionej przez meza widzial podczas porodu.Dobra higiena to podstawa dobrego seksu.Zaczyna maz kazdy seks od minetki i w wiekszosci mam orgazm potem dopochwowy seks z wytryskiem w srodku.Po ni, zaczynam obciagac mezowi dopoki nie ma wzwodu i zaczyna od delikatnego pieszczenia drugiego otworku rozchylajac znacznie moje posladki.Wchodzi Bardzo delikatnie i gdy jestem calkowicie wyluzowana wchodzi do konca.Trwa dosc dlugo bo maz jest juz po pierwszym wytrysku gdy ma drugi wytrysk i czuje ciepla sperme rowniez mam orgazm a maz z wlozonym do konca i sztywnym przytrzymuje by swobodnie zalac moje wnetrze.W tej pozycji pozostaje kilkanascie minut bym ja swobodnie szczytowalam.Nigdy nie mialam bolu podczas analka dzieki delikatnosci meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje meza i calej tej smiesznej "drogi". ja wole od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie żartujesz i jesteś z Krakowa lub okolic to odezwij się do mnie na Gadu Gadu pod numer 53845515.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobnie,lecz chcialam faceta w druga dziorke bo maz ma za duzego i wchodz do polowy analnie we mnie.Znalezlismy goscia ktory to po rozmowie z nami byl delikatby i nie bolalo. A ty jestes zwykla k***a majac partnera cwiczyc pokryjomu z innym! ;(Powinniscie razem poszukac i przy partnerze by cie tamten bral analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sprzęt nie jest za wielki więc chętnie ponaciągam twoją dziurkę. Moja dziewczyna nie narzekała kiedy próbowaliśmy pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolka
Ale wy pojebani jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja29
Ale sciema faktycznie..jakiś zbok siedzi i gruche wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz sie puszczac na prawo i lewo zeby nauczyc sie anala, lepiej zrobisz ogladajac filmy w necie na ten temat http://www.sexplex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlaczam sie do tematu, jest ktos kto lubi i ma jakies doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam podchodzić do analu już po orgazmie pochwowym bo wtedy wszystko jest lepiej rozluźnione i jeśli facet da rade drugi raz to wtedy jest idealnie. Nie wiem co wy dziewczyny chcecie ćwiczyć z innymi facetami najlepiej poćwiczyć ze swoim a jak wolicie najpierw poznać własne ciała to najlepiej specjalnym do tego celu wibratorem. Ten powinien być idealny http://wibratory.sklep.pl/aff/m85kat/?Produkty/85/Backdoor-Bouncer-Wysokiej-jakości-wibrator-analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocwicz z ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się, jest ktoś kto mógł mnie odpowiednio "wyćwiczyć"?:) Pytam poważnie, o ile jest tutaj mowa o czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czetnie wycwicze analnie jakas ladna kobiete. Mam malego penisa, ktory sie idealnie ndaje na taka zabawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kup sobię wtyczkę (butt anal plug), zacznij od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie na antolik11@wp.pl . Popiszemy pomyslimy, moze cos sie nawet zdzaiała ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×