Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

chciałabym żeby mnie ktoś zerżnął

Polecane posty

Od bardzo wielu lat mam ochotę żeby mnie ktoś tak ostro zerżnął. Nie chodzi mi o jakiś sadyzm czy temu podobne.Chciałabym żeby mnie facet posówał parę godzin, żebym wyła z rozkoszy iżebym była mokra ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
no tak, ale musisz się liczyc z tym, że po 30 cięzko znaleźc chętnego na to. No chyba, że dorzucisz trochę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi musi
kochana...bo się korki w mieście zrobią...;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem żadną idiotką ty głupia piło motorowa. To że potrzebuję faceta to jest naturalne. A ty ciągle sama grzebiesz sobie w cipie i myślisz że to sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bezpłciowcu anilingus jeszcze byś się zabić dał żeby mnie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa ja pierdzielę
łoooo matkooooo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se piłe motorową
nie grzebie sobie sama bo nie musze....mam męża który mnie zaspokaja...a idiotką jesteś dlatego że dajesz takie ogłoszenie na forum...pewnie taka cudna jesteś ze nikt cię w realu nie chce to się ogłaszasz w necie....żal mi cię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
przeceniasz się pewnie masz małe cycki i obwisły tyłek. i mieszkasz z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrudnij sie w jakimś burdelu może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi ciebie piła żal myślisz że te 5 minut z mężem to wszystko co można mieć z seksu> masz bardzo kiepską wyobraźnie i jakiś ciasny światek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenna w burdelu to ty się zatrudnij, ja nie potrzebuję kasy tylko fajnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se piłe motorową
oj to jesteś w błędzie i to wielkim....przeżywam z mężem to co ty opisywałaś...uwierz....w małżeństwie też można mocno szaleć....no ale co ty możesz o tym wiedzieć...przecież jesteś starą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszesz,że chcesz aby ktoś cię zerżnął to jakich odpowiedzi się spodziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
dobra CHANCE to było rozpoznanie atakiem. Cenie kobiety świadome swojej kobiecości i seksualności. zyczę powodzenia. A co do seksu małżeńskiego, to przypomina mi się taka jedna scena z "depresji gangstera". Sorki bo niedokładnie cytuję -dlaczego masz kochankę? -bo z nia mogę uprawiac seks oralny -a z żoną nie możesz? - przeciez ona całuje moje dzieci w głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piły motorowej- przeżywasz to w małżeństwie o czym ja marzę i jeszcze mnie wyzywasz od idiotek.Dziwna jesteś, powinnaś mi szczerze współczuć że ja tego w swoim małżeństwie nie mam. A to że nie szukam w realu jak sugerowałaś , bo nie mam ochoty mówić tego facetom w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym burdelem to niegłupi
pomysł. Chodzi o to, że tylko tam faceci rżną bez żadnej delikatności, bez żadnych zahamowań, bez gry wstępnej i takich tam dodatków. Musiałabyś po prostu zatrudnić się poza swoim miastem na jedną noc. Skoro nie chcesz pieniędzy, to dla właściciela nawet lepiej - chętnie się zgodzi Ciebie przyjąć. A Ty przekonasz się jak to jest zrobić to z kimś, kto chce tylko ostrego seksu, z kimś obcym, kto nawet Cię nie pocałuje, ale na pewno mocno zerżnie. Bo jak rozumiem, chodzi Ci właśnie o spróbowanie takiego seksu bez uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
a od kiedy ostry seks wyklucza uczucia? Chyba w złą stronę rozumujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się z tobą anilingus zgadzam. To że mam ochotę na seks do utraty tchu nie znaczy,że chcę to robić z jakimś śmierdzącykm kierowcą tira. Z resztą ci wszyscy faceci co chodzą do burdelu to właśnie nie nadają się do niczego, dlatego tam chodzą, bo zbłaźnić się przy kobiecie na jedną noc jest lepiej niż przy ukochanej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym burdelem to niegłupi
To czego oczekujesz? Ostrego seksu z kimś, kto będzie Cię też kochał, czy raczej ostrego seksu dla samej fizycznej przyjemności? Bo to drugie znajdziesz bez problemu, jak tu ktoś napisał - "korki się w mieście zrobią". Gorzej z tym pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale nie napisałam że chodzi mi o niedelikatny seks, proszę czytajcie uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se piłe motorową
piszesz że masz męża to dlaczego z nim nie masz takiego seksu?...a pójście z kimś tylko dla seksu to też nie ma sensu bo w razie się twój mąż dowie to możesz rozwalić małżeństwo...zastanawiałaś sie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ty tą terią wyczasłaś..idąc twoim tokiem ,każdy kierowca jest do bani oczywiście tira ..nie ma zmiłuj ,ale jesteś głupiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
no właśnie. Ale ciężko znaleźć zrozumienie u ludzi, dla których seks to małżeński obowiązek. najlepiej pod kołderką i po ciemku. smieszna sprawa ale znak zodiaku ma tez duż do rzeczy. u kobiet waga= aseksualność. Ja najlepiej wspominam strzelca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebuję żeby mnie ktoś kochał, chociaż tak byłoby idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętny 27- to ty jesteś głupiutki. Nie wobrażam sobie żeby facet jadący tirem po Europie np. non stop przez dwie doby był atrakcyjnym kąskiem, no nie oszukujmy się ale higiena to podstawa , co wcale nie musi oznaczać że taki kierowca jest brudasem na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty piła ciesz się tym co masz puki to masz. Ja wiele bym dała żeby mieć tak zmężem ale niestety się nie da, a udany seks to naprawdę bardzo duży sukces. Uwierz mi, jestem pewnie starsza od ciebie i wiem co mówię. Także mimo wcześniejszych zgrzytów szczerze ci gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×