Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciągle myślę o seksie

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 21 lat i ciagle myśle o seksie, oglądam p****le zabawiając sie, uprawiam wirtualny seks, wysyłam zdjęcia, jak skupić uwagę na czymś innym;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij biegać !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałem. Waliłem k****a na kamerkach, na skype, różnych czatach. Seks telefon. Ciągłe rozmowy. Wyrzuciłem kamerkę. W dodatku nawet tyłek lubię sobie penetrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobieta, mój problem tkwi raczej w psychice a bieganie nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wysokie libido ;) U mnie być może nerwica potęguje wysokie pobudzenie. U jednych ponoć obniża, u innych odwrotnie. Kupiłem sobie ostatnią sztuczną cipkę, ale jest za mała. Teraz myslę, żeby kupić sztucznego k***ska i wepchnąć go sobie w tyłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój stosunek do seksu również martwi ale raczej przyjaciół bo mnie jakoś nie bardzo niczego nie żałuje:) kupuj kupuj ja myśle nad jakimś wibratorem bo ile można ręką bądź innymi zamiennikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, to chore. ale ja bym nawet chciał żeby jakaś panna sikała na mnie, na mojego k****a, na moją buzię. Ocierała się o mnie cipką i tyłkiem. W dodatku marzę, żeby jakaś też zerznęła mnie od tyłu. Chociaż gejem nie jestem, to lubię penetrować sobie dziurkę w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej masz po prostu wysokie libido ;p ciesz się, ja też, a mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw "złoty deszcz" też miałam takie fantazje ale skończyło się tylko na finale w ustach i na twarzy;) najgorsze jest to, że nawet gdy ide ulica widze jakiegoś gościa wyobrażam sobie co bym z nim robiła i tak mam od kilku lat, w zasadzie od pierwszego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiasz wirtualny seks? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż nam siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat dziewczyna czy chłopak?:) również tak miałam w tym wieku, z tym że prowadziłam inny tryb życia pod względem seksu:) ale nie bede pisać o tym bo mnie zjedzą lub zmieszają z błotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee, moge sie opisać jedynie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście takie młode i takie rzeczy już robicie. 17-18 lat i już takie numery. Ja po 20 stce sporo i nie zamoczyłem. Ale widzę, że same zużyte tampony teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no to dobrze, że nie napisałam wszystkich szczegółów, ale spoko znam wiele prawiczków, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 17.. w pierwszym poscie pisze ze 21. ktos jeszcze tu uprawia? (pelnoletni) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pokazać się możesz...bez twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był post z 17stką ale usunięty widocznie:( 20 w sumie:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że seksuolog pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam i tak wolę dziewicę, albo starsze lub w moim wieku. Za młodymi nie przepadam. Głupie p***y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie no, z 17 to ja nie chcę. :D tzn, czy seksuolog pomoze ci sie pozbyc ciagłego myslenia o seksie? hm, nie sadzę ;) to raczej popęd, rzecz wrodzona, ewentualnie rozpedzona chwilowymi hormonami choc, jezeli nie uprawiasz go realnie, to moze tak wlasnie znajduje upust. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj dziewic powodzenia:) każdy ma inny punkt widzenia, ja siebie za głupią p**de nie uważam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiam go realnie od 6 lat z wieloma różnymi partnerami, oczywiście nie równocześnie, hmm wydaje mi się, że sama prowokuję tych mężczyzn bo to oni zaczynaja schodzić na temat seksu a ja w to poźniej brne, obawiam się, że już zawsze tak bardzo bede sie skupiac na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co ludzie widza w tych dziewicach.. ciasne, niewyrobione, niedoswiadczone... ;) fajne jest to ze pyta sie o wszystko z tym swoim niewinnym urokiem, ale poza tym... hmm. :classic_cool: bieganie nic nie da... przypomniala mi sie znajoma, ktora swój popęd chciala rozpedzic uprawianiem innego sportu (zataję jakiego, bom dyskretny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa, czyli widzisz, masz odwrotnie niz niektore inne... ktore tu płacza o czyms wprost przeciwnym "jestem sama, dlaczego, jakos odpycham facetów, ale nie wiem jak" u ciebie jest przeciwnie ;) a ze faceci beda schodzic na seks to akurat oczywiste... ale zawsze mozesz postawic bohaterska obronę i nie pisnąc słówka w odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no ja np pragnę nauczyć się tańca na rurze, a pozatym nauka mnie również pochłania zawsze miałam dobre oceny i teraz zamierzam robić magistra itd no ale coz i tak czas wolny i nie tylko wypełnia mi moje uzależnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 15 roku zycia seks uprawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ktoś trafił w samo sedno, ne mam dużego mniemania o sobie, ale ciągle ktoś zaczepia mnie na ulicy na facebooku na imprezie już nie mówie:) więc ten mój ciągły kontakt z facetami do tego wszystkuego prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to 'nie tylko" robisz to tez w czasie "niewolnym"? pewnie jakies dziwne miejsca albo okolicznosci, jak sie znam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×