Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciagly ból podczas seksu analnego.

Polecane posty

Gość gość

Witam, Od kilku dni moj narzeczony ma wielka ochote na seks analny, ja rowniez. Lecz niestety musze mu tego odmawiac poniewaz gdy tylko do niego dochodzi czuje okropny bol. Myslalam ze jest tak tylko za pierwszymi razami . Moj partner mnie stymuluje bym nie byla taka spieta i sie rozluznila lecz to rowniez malo daje . Moze macie jakies sprawdzone np pozycje przy ktorych bol jest mniejszy. Z gory dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
A jaki masz nick? Proponuje od tyłu,połuź sie na stole,wypnij tyłeczek,a i bądz w szpilkach. Twój partner uprzednio niech Cie rozpali, rozpali i bedzie z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś pozycję na łyżeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Nie fantazjuj z tym wbijaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćptysiu- ch a jednak nie zrozumiales mojego pytania... Tak rowniez juz "przerabialam" na lyzeczke. Lecz to tez nic nie dalo, lecz slyszalam ze jest to najlepsza i najmniej bolesna pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowalas tak że trzymasz na jego penisie rękę i sama wkładasz do środka i w pierwszej fazie ruszasz itd? Masz świadomość że Ty "trzymasz władze" i jakoś lepiej się rozluźnic, potem idzie ;) oczywiście w pozycji na łyżeczki. ale też czasami tak mam że od razu czuje że nic z tego u rezygnujemy z prób tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
Wszystko zaleźy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę wazeliny korek fi 50mm w dupsko niech posiedzi z 10min i jedziemy z tym koksem aż panna będzie furczeć !!! :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa jest od srania a nie od dymania!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę facetów
P***b sprawia ci ból a ty jeszcze z nim siedzisz zerwij z tym zbokiem bo i tak cię zdradzi jeszcze ci raka o***tu zgotuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sama kontrolowac nacisk. Ja z moim partnerem tylko w ten sposob to robimy. Kiedy to ja mam ochote i przejmuje wtenczas calkowicie kontrole nad wszystkim. Chyba ze jestem strasznie podniecona to pozwalam mu na szybsze czy glebsze ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są żele lekko znieczulające i korek analny to też dobry sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×