Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralgolineczka

ciąza

Polecane posty

Gość koralgolineczka

ej a ja mam pytanko czy można zajsc w ciąze przez palcówe??? bo kurde ja maialm wtedy dni plodne...a teraz mis ei miesiączak tydzien spóżnia..... o a tak wogole to czy dziewica mzoe zajsc w ciąze??? i sie nie smiejscie...bo mi tu nei chodzi o stosunek..podobno jak sie sperma tam dostanie to blona dziewicza wcale nei przeszdzadza plemnikom? male czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
no skoro jest dziurka,żeby krew wylatywała to i plemniczki mogą nią dostać się do środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolineczka
no ale czy przez palcowe mozna zajsc w ciąze??? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak,one maja taki instynkt przetrwania!pamietaj zeby facet nie dotykal Cie rekami tam brudnymi(wiesz w czym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolineczka
a tak wogole to kiedy mozna kupic test ciazowy??? bo to bylo jakis tydz. temu??? na pomena to jzu jest za pozno... ale ile po stosunku test ciązowy jest najbardziej prawdopodobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos:)te plodne dni to sa domniemane bo tylko kobieta z bardzo regularnym cyklem moze je dokladnie obliczyc.I jeszcze to zalezy od stanu zdrowia,czy nie jest poddana stresowi,nie ma goraczki bo to moze sie wtedy zmienic,kup test i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
test można zrobić w dzień spodziewanej @ a ile Ci sie spóźnia? bojeżeli to było tydz temu i @ ci się spóźnia to można wywnioskować,że to było tuż przed @ więc najprawdopodobniej dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeńska ekipa sportowa
ale my przecież umyłyśmy rączki dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem to dosadnie jak facet ma s....e na palcach to teoretycznie mozna przy sprzyjajacych warunkach zajsc w ciaze ,ale to sa sporadyczne przypadki,ja bym sie nie martwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolineczka
do 111111111111 ja z nim to robilam tak tydzien przed spodziewana miesiaczka...a teraz juz od tego minely 2 tyg. a miesiaczka mi sie spoznia tydzien ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
ale jak nawet byłoby nasienie na palcach to po 3krotnym umyciu z żelem pod prysznic pod bieżącą ciepłą wodą już nie ma strachu żeby coś zostało na palcach ? [ 1 pytanie ] I jeszcze jedno, ale już totalnie głupie pytanie (podpinam sie do tematu poniekąd) - prosiłbym o poważne odpowiedzi - była taka sytuacja: byliśmy już po orgazmie, po czym ja poszłem się umyć dokładnie, wysikałem sie (słyszałem że to jakoś przepłukuje z nasienia inaczej jeszcze tam tkwi go w środku troche) i wróciłem do niej, po czym znowu zaczeliśmy sie pieścić, ona w pewnym momencie wzięła mi do ust, ale na chwilę, nie było szczytowania, potem się pocałowaliśmy a potem ja jej zacząłem lizać muszelkę, zatem pytanie brzmi czy z jakiegoś płynu który sie wydziela z członka (taki jakby przezroczysty śluz) mogły się jakoś przedostać plemniki (słyszałem że mogą być w tym płynie) do jej pochwy i byłaby możliwość zajścia w ciążę ? [ 2 pytanie ] Wiem że to idiotyczne pytanie ale my jesteśmy ogólnie cholernie bojące dudki i doszukujemy się jakichś dziwnych możliwości wpadki... a chcemy mieć pewność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
dodam że to były niestety jej dni płodne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze :w sluzie przed wytryskiem sa zywe plemniki zdolne do zaplodnienia!Po drugie nie chce sie tu wymadrzac ale czemu nie stosujecie zadnej profilaktyki tylko tak robicie \'\'to\'\'na pale?Nie lepiej sie zabezpieczyc i w pelni cieszyc sie z sexu niz za kazdym razem trzasc sie ze strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzkie cialo to nie plastik moze nas czasami czyms zaskoczyc,jednak osobiscie uwazam ze niemozliwe jest aby Twoja ukochana byla w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
Pewnie masz rację. Ale nie odpowiedziałaś/eś na pytanie konkretne :( Teraz tymczasowo chciałbym mieć pewność co do tego konkretnego przypadku. A to że w śluzie są plemniki to wiem, nawet wspomniałem że tak słyszałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
wiem, odpowiedziałaś i dzięki, poprostu ja wysłałem swoją odpowiedź tuż przed tym jak Ty wysłałaś swoją, ale jednak Twoja doszła pierwsza ;). Okres jej się nie spóźnia, ma być coś za 2 tygodnie około, pytam na zaś bo się martwimy, szczególnie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
jeszcze jeśli byłaby możliwość odpowiedzi na pierwsze pytanko... ;) które brzmiało "jak nawet byłoby nasienie na palcach to po 3krotnym umyciu z żelem pod prysznic pod bieżącą ciepłą wodą już nie ma strachu żeby coś zostało na palcach ? " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badz mezczyzna i ja uspokòj,ale dobra rada na przyszlosc,pomyslcie o zabezpieczeniu:)po co macie sie tak meczyc:I jakby co to ja w miare mozliwosci jestem do uslug,powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
ooo, znowu pytanie zostało wyprzedzone odpowiedzią :) Dzięki wielkie za poważną odpowiedź a nie bluzganie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawie tak jak ktos mnie kiedys spytal czy jak sie kapiecie razem i Ty sie s...sz to czy ona moze zajsc w ciaze,powiem kròtko,NIE,nie martw sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
też widziałem jak ktoś zadawał takie pytania ;) Zaraz sie zabiore za uspokajanie ukochanej jeśli jeszcze sie martwi ;) Dzięki wielkie, w razie czego jak będziemy mieli dylemat, wiem już kogo zapytać żeby nie spotkać się z wyzwiskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jery
Najlepsza metoda to abstynencja... bedzie 0 stresu, moze byc duzo przyjemnosci bez tego, zaczniecie szanowac swoje damy! ps. ja i moja pani zyjemy tak w szczesciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne słowo
PALCÓWA:O Bleeeeeeeeeee:Owstydz sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale
Do Jery - tak mamy zamiar zrobić, a przynajmniej przez jakiś czas ;). Aczkolwiek ja osobiście moją damę bardzo szanuję i bez abstynencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaalepiękna
plemnik to nie pchła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×