Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawy temat PIERWSZY RAZ

Polecane posty

Gość gość

Podobno dawniej kobiety były starsze kiedy zaczynały uprawiać seks niż teraz. Na forum większość z nas jest w młodym wieku ale może dziewczyny wiecie ile lat miała wasza mama jak zaczęła współżyć, jeśli tak to też napiszcie. 1.wiek- 2.pierwszy raz (wiek)- 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero- 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz- 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny- 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOREKTA DO ANKIETY + 7 pytanie 1.wiek- 2.pierwszy raz (wiek)- 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero- 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz- 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny- 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu- 7.z iloma współżyłyście-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-38 2.pierwszy raz (wiek)-19 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero-naturalna na maksa, nawet pod pachami. 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz-w moim pokoju 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny-planowany 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu-bez zabezpieczenia (udało się) 7.z iloma współżyłyście- 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 27 2. 22 3. Wydepilowana na zero 4. Hotel 5. Planowany 6. Prezerwatywy 7. Obecnie z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu koniobijca z II b gimnazjum w Koluszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-21 2.pierwszy raz (wiek)-dziewica 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero-jeszcze nigdy nie goliłam 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz- chciałabym aby był w romantycznym miejscu 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny-będzie planowany 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu- jeszcze nie wiem 7.- 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.22 2.20 3.naturalna 4.mój pokój 5.planowany 6.prezerwatywa 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 32 2. 24 3. podgolona 4. w pokoju 5. planowany 6. nie 7. 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 21 lat 2. 20 lat 3. wąski pasek lekko ku górze 4. w jego pokoju 5. planowany 6. najpierw wcale, później gumki 7. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.18 i 19 siostry 2.dziewice 3.tydzień temu ogólnym się pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guldiensterna
1.28 2. 24 3. na zero 4. jego mieszkanie (w sumie to nasze, bo mieszkaliśmy tam razem) 5. planowany 6. prezerwatywy 7. 1 Ja traciłam cnotę w wieku 24 lat, moja mama w tym wieku rodziła 2 dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.38 2.21 3.naturalna jak zawsze, dbam tylko, żeby były równo przycięte 4.w domku wynajętym w górach 5.planowany 6.nie było zabezpieczenia, wytrysk do ust 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.32 2.22 3.całkowicie owłosiona 4.mój pokój 5.planowany 6.tabletki anty 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek- 42 2.pierwszy raz (wiek)-22 3. naturalna 4. U niego w mieszkaniu 5. spontaniczny 6. Nie 7. Z 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-45 2.pierwszy raz (wiek)-21 3.wydepilowana na zero 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz- akademik 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny-planowany 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu-gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-18 2.pierwszy raz (wiek)-16 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero- na zero 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz- impreza ;/ 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny- spontaniczny 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu- prezerwatywa 7.z iloma współżyłyście- 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego razu o wiele lepiej pamiętam swój OSTATNI raz. Myśl o nim wywołuje i mnie silniejsze emocje niż o tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-29 2.pierwszy raz (wiek)-27 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero-bikini 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz-jego mieszkanie 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny-planowany 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu- prezerwatywa 7.z iloma współżyłyście-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wiek-37 2.pierwszy raz (wiek)-21 3.czy podczas pierwszego razu byłaś tam całkiem naturalna (owłosiona), podgolona czy wydepilowana na zero-całkiem naturalna 4. w jakim miejscu był twój pierwszy raz-wyjazd w góry, w wynajętym pokoju 5.czy twój pierwszy raz był planowany czy spontaniczny-planowany 6.jak byłaś zabezpieczona przed ciążą podczas pierwszego razu-bez zabezpieczenia, wytrysk do ust 7.z iloma współżyłyście- 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 21 2. 14 (on tyle samo) 3. wtedy jeszcze naturalna 4. pokój w ośrodku podczas wycieczki szkolnej w gimnazjum 5. spontaniczny 6. bez zabezpieczeń 7. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.26 2.20 3.całkiem naturalna 4.mój pokój 5.planowany 6.prezerwatywa 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.16 lat 2. wciąż dziewica 3. dziś wieczorem podgolę się maksymalnie, zostawię tylko troszeczkę włosków 4.pierwszy raz będzie u chłopaka w domu ,jutro jego rodzice wyjeżdżają i będziemy mieli dom do dyspozycji 5.jest planowany od kilku tygodni 6. zabezpieczeniem będą prezerwatywy 7.to będzie mój 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z czytaniem? Patrz pkt.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.37 2.24 3.całkowicie naturalna 4.wynajety pokój w górach 5.planowany 6.prezerwatywa 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.25 2.23 3.całkowicie naturalna 4.mój pokój 5.planowany 6.gumka 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-22 2-17 3-5 golona na zero (teraz czasami mi się nie chce golić):-) 4 -przednie siedzenie w samochodzie 5- spontaniczny 6- prezerwatywa 7-1 MOJA MAMA MIAŁA PIERWSZY RAZ W WIEKU 21 LAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 26 2. 26 :) 3. wydepilowana (zostawiłam tylko pasek) 4. pokój hotelowy nad morzem 5. poniekąd planowany, wiedzieliśmy przecież, że będziemy ze sobą sypiać na wspólnym urlopie 6. używaliśmy gumki 7. skoro to pytanie o pierwszy raz, więc logiczne, że z jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że w wieku 18 lat to już nie ma dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×