Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiooooooooola

co byś zrobił gdybyś wpadł z dziewczyna która na prawde kochasz??

Polecane posty

Gość wiooooooooola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enrike
pomalowałbym drzwi na brązowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
Byłbym najszczęśliwszym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...
była by moją żoną i miałbym piękne dziecko..jak sie kochamy to przecież nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska232323
Twoja dziewczyna musi byc z ciebie zadowolona... znam facetów którzy niby tacy zakochani w dziewczynie, a jak przyjdzie co do czego i wpadna to sie wyzywaja na nie i leca do apteki po tabletki które sie zazywa kilka godzin po zapłodnieniu zeby usunac ciaze albo namawiaja na abieg znaczy sie aborcja?? ... a niby czemu ta dziewczyna winna, sama sobie tego dziecka nie zrobiła przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1546
ja jak bym wpadła z moim facetem to bym kochała jak własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
kaska232323 znam takich facetów... oni do niczego niedorośli i jeśli dziewczyna myśli poważnie o związku tom niech się od takiego faceta trzyma jak najdalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sufler18
na długośc przelewu... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska232323
tak... tylko zawsze to ojciec dziecka... a wiadomo jak trudno wychowac dziecko bez ojca.. ale jesli tą co wpadła bym by, była ja to jak bym znalazła faceta który by mnie na prawde pokochał i moje dziecko tez to wolałabym tego faceta na ojca niz biologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmm naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
dziecko to dar...nie widze innego rozwiązania..tyle ludzi stara sie o dziecko i nic...a tu taki początek 2 osoby dla ,których warto żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój skakałby z radości
na 100% choć teraz leży i ogląda mecz, i poza tym swiata nie widzi, nawet kanapki nie chce mi zrobić....a ja sączę piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
nie nazwał bym tego nawet watką jak 2osoby sie kochają to wcześniej czy później mają owoc tej miłości..jasne ,że lepiej mieć mieszkanko i dobrą stabilna sytuacje w takim momencie ,ale jeżeli tak nie jest to jest 9miesięcy na doprowadzenie wszystkiego do ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
tak.... masz racje!! ja musze powiedziec ze tez wpadłem z moja dziewczyna, ale jak mi o tym mówiła to az mi łezka sie w oku zakreciła:P... ale cóz i tak bywa, ona do mnie: "kochanie... jestem w ciąży.." i widac było ze sie cieszyła ale była spieta i bardzo obawiała sie mojej reakcji na dziecko! szczerze mówiac nie spodziewałem sie tego byłem zaskoczony ale od razu złapałem ja na rece pocałowałem i przytuliłem i wszystko było ok! :) ona az sie popłakała ze szczescia.... :):):) potem powaznie porozmawialismy ona powiedziala mi ze wie juz od 2 dni ale bala sie mojej reakcji i nie wiedziala jak mi o tym powiedziec, ja jej od razu wtłumaczyłęm ze sie bardzi ciesze i jak mogła tak wogóle tak pomyslec ze nie bede chciał tego dziecka, w koncu to owoc naszej miłości... :) pocieszyłem ja ze wszystko bedzie dobrze, zajme sie wszystkim i podołamy tej sytuacji. ja juz własnie zaczynałem prace ona konczyła studia, wszystko sie ułozyło, teraz jestesmy szczesliwa rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
napisałem watką :D:D ale grunt ,że zajarzyłeś o co mi chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
jeśli facet naprawdę kocha to zachowa się tak jak roberttt28... szacuneczek kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
jasne ja sie cieszyłem jak głupi ciągałem ja po sklepach łóżeczka ,ciuszki ,wózek..mam wrażenie ,że byłem razem z nią w tej ciąży -gadałem do brzucha..mówiłem ,że jestem tatusiem nawet obcym ludziom.. a jak rodziła to pikawa tak mi waliła jak młotem..a jak sie dowiedziałem ,że mam syna nogi zrobiły mi się jak z waty..dobra idę bo piszę juz jak baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
na poczatku tez nie wiedziałem o co chodzi ale wazne ze zajazyłem w koncu!! :D ja tez nie nazwałbym tego wpadka, skoro 2 ludzi sie naprawde kocha ... musze dodac jeszcze ze moja żona jest bardzo dobrą matką i wspaniałą zoną, ciesze sie ze jest moja a synek jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
tak.... to ty tez masz dziecko?? nie chwaliłes sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaona
Roberttt28 a mozesz mi powiedsziec jak maja na imię twoja żona i synek?? pytam tak tylko z ciekawości, musisz byc szczesciarzem..... twoja zona to tez chyba szczesciara gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberttt28
nie wiem czy powienienem.... ale nie Ci bedzie.... moja zona ma na imię Sylwia a mój synek Kubus zadowolona??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaona
ładnie..... :) i żona pieknie sie nazywa i dzidzius, zazdroszcze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
mam ale wiesz ..tak na początku topiku wypowiadałem sie ogólnie -mój ma 3lata łobuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
roberttt28 nie niemam dziecka ale bardzo bym chcial... mój związek skończył sie po 4 latach...poprostu ta dziewczyna do niczego niedorosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
no fajnie a mnie nikt nie pochwali tez jestem dobrym mężem i tatą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po25ce
kuwada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×