Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dojrzaly facet mysli o dziewictwie?

Polecane posty

Gość gość

co dojrzaly facet mysli o dziewictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma powyżej 20 lat, to że jakaś dziwna jest i lepiej jej unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dojrzali faceci nie mają innych problemów? Jej sprawa, nie każdy traci dziewictwo w wieku lat nastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o naście lat. Wiadomo, że każdy normalny dorosły ma potrzeby i robi to, więc już coś nie tak na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak mam prawie 26 lat i jestem dziewica to jestem nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, sam mam 26 lat i jestem...dziewicem:).Jakoś tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Czyli jak mam prawie 26 lat i jestem dziewica to jestem nienormalna? 2. Nie ale ciężkie do uwierenia i .... szacunek dlaciebie :) Podziwiam twoj silny charaktek. Inni by juz dawo by wymiekli z iekawości i pod presją otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Czyli jak mam prawie 26 lat i jestem dziewica to jestem nienormalna? - Nie, ale ciężkie do uwierzenia i .... szacunek dla ciebie :) Podziwiam twoj silny charakter. Inni by juz dawo by wymiekli z ciekawości i pod presją otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ponad 50 lat i nie miałbym nic przeciwko rozdziewiczeniu jakiejś 30 latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mu sie taka kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmazowieckie
A co ma myśleć ? Moim zdaniem cudownie jest wprowadzać dziewczynę w ten piękny erotyczny świat. Widzieć go jej oczyma. Obserwować jej reakcję na pierwszy męski dotyk w jej intymne miejsca, na pierwsze wejście w nią penisem. Oczywiście wszystko w odpowiedniej oprawie. Łóżko , biała pościel, dobre wino ,świece dające ten piękny intymny półmrok . Echhh, rozmarzyłem się .. Szkoda, że mam już te 38 lat, ale zostawię adres do ewentualnej korespondencji, gdyby ktoś chciał popisać : korner@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały45
Co facet po 40 mysli o dziewictwie 26 latki? Troche zdziwienie, bo w dzisiejszych czasach często młode laski sprzedają cnotę za paczke dropsów, bo taka moda, z drugiej strony ciekawość. Możeczeka na faceta, który wprowadzi ja w czar seksu? Dlaczego jeszcze z nikim nie wspolżyła. Dla mnie na pewno nie jest to jakaś dykwalifikacja, a nawet jakiś atut. Idzie pod prąd i trzeba miec jaja aby im nie ulec. No, chyba, że seks wzbudza w niej lęk, ale to tez nie powód do negatywnej oceny. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks nie wzbudza we mnie lęku, ale chcę po prostu czuć, że facet nawet jak nic nie czuje do mnie, to nie chce mnie skrzywdzić, nie chcę płakać później tygodniami, że byłam dla sportu. w końcu będę pamiętała pierwszy raz inaczej niż następne. nie chciałabym żeby to było na zasadzie wsadził i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×