Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gostekmostek

Co jak facet kocha się 'po lesbijsku'?

Polecane posty

Gość Gostekmostek

Hej, mam 28 lat i lubię się kochać z kobietą tak jak to robią lesbijki. I to po wręcz soft-lesbijsku (kto nie wie - internet:)). Tzn. tak powoli, bardzo delikatnie. Bardzo długa gra wstępna przy tym dużo przytulania, wymyślne pieszczoty, rozkochane uśmiechy itd. No i atmosfera musi być odpowiednia. A podczas jazdy konnej tak samo - przytulaski, głaskanie, pieszczoty, ciepło itd. W ogóle mnie nie kręci męska dominacja, już wolę jak ona jest bardziej asertywna - ale nie żadne femdomy, bdsm, smycze, obrażanie i podobne akcje. I generalnie jestem dość nieśmiały. I tu mam problem, bo z 4 kobiet z którymi się umawiałem i spałem, to tylko jednej to odpowiadało. I naprawdę fajnie mi z nią było, ale to było na studiach i musiała wyjechać. Potem jeszcze trzy poważne (do czasu) związki, ale tym kobietom, jak się okazywało, takie coś w ogóle nie odpowiadało. Ostatnio już zaczynam tracić wiarę, że jeszcze mnie coś fajnego spotka, bo generalnie kobiety nie lubią takich łóżkowych ciepłych klusek jak ja. Wypowiedzcie się drogie Panie, czy wam zdarzył się taki partner i jak wrażenia (szczerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie dni,że mogłabym tylko tak... Marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja to też lubie ale w marzeniach chciałabym to doświadczyć z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam takie coś. Naprawdę oryginalny odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jest mnóstwo takich kobiet :) sama wolę dominować w łóżku, chociaż nikogo nie biję :p lubię przejąć inicjatywę, mieć kontrolę, lubię nieśmiałe męskie pieszczoty, rozmarzony wzrok, trochę nieporadności, lubię pieszczochów i z takimi mi było najlepiej w łóżku. A męska dominacja tylko mi działa na nerwy :o Także głowa do góry, na pewno spotkasz kobietę, której się to spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×