Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liluska

Co kjest najgorsze w kobiecie?

Polecane posty

Gość liluska

Bardzioej do mezczyznn... Co jest najgorsze w kobiecie, czego w nas nienawidzicie.I przed czym uciekniecie na koniec swiata?Chodzi mi tu o cechy fizyczne jak np wasik..:/ Nie piszcie tu o ciagneciu z połykiem , bo ten temat ma inny cel. Piszcie tu jak najwiecej by było zabawnie i zeby te 'kobiece' kobiety mogły tuszowac to i owo :D. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmer
nie lubiw gdy kobieta obciągnie ci tak szybko ,ze nie zobaczysz kiedy w znaczeniu musi byc troche tajemnicza ,a nie brac sie za rozporek od razu.Rownież nie lubie zbyt pewnych siebie kobiet wole lekko niesmiałe takie pyskate to odpadają.Jesli chodzi o wyglad to makijaż odpada i farbowanie włosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmer
no i masa najwiekszy wróg kobiety.JEsli jest za duża to jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
a jest cos takiego przez co nawet w szczytowej formie odechciewa sie wam seksu z dana samica:)?? jej zachwoanie czy spostrzezenie co do jej wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmer
no i palenie jest aseksualne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najgorsze
POCIĘCIA ??? czego ??? może poczęcia ?? ale wtedy rozcina się odbyt żeby główka się wydostała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najgorsze
POCIĘCIA ??? czego ??? może poczęcia ?? ale wtedy rozcina się krocze żeby główka się wydostała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmer
kobieto wyglądu sie nie zmieni .Dlatego wąs nawet jak jest nie może przeszkadzać bo tak natura dała.Liczy się to co można poprawić ,a masa jest zdecydowanie skutkiem obżarstwa ,a nie tylko genów.Wygląd nie jest ważny ważne co sie z nim robi.Jesli kobieta nawala tone makijażu to tylko pogarsza sprawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj o to na kobiecym
forum,. bo tu raczej facetow z prawdziwego zdarzenia nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
kurcze ja tam nie pklanuje dzieci jak narazie, ale jesli bedziecie miec zony i dzieci to co...:/ biedna zona... a np zwracacie uwage na pewne mankamenty urody??no małe piersi małe posladki czy np wiekszy brzuch przy w miare szczupłej budowie??nie wiem czyw yraziłam sie jasno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairmen
Nie lubie wydepilowanych wzgórków łonowych, chocby nie wiem ile było na nim rozkosznych włosków. Nie lubię naklejanych paznokci w róznych kolorach, warkoczyków platynowy blond, kolorowego makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
u to sie kwasno zrobiło...:/ piszcie dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmer
idz na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że te
z tematu o dziecia ch i macierzyństwie nie czytają TO DOPIRO BY SIĘ SZUM NAROBIŁ :) :) oj chopy!! wpier...by wam baby spuściły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
uwierz, ze nie ma takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Hairmen ja jestem blodynką(naturalną) czy musiałabym przefarbować włosy?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairmen
do .."ma swoje zdanie". Zapewne masz jasne owłosienie, hm one jest także słodkie, ale lepiej jednak wyglada kontrastowe w stosunku do odcienia skóry ciemne i takie też wolałbym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. palenie - dla niepalącego faceta czar pryska przy pierwszym pocałunku. Mycie zębów raczej nie pomaga 2. ................ Tak na prawdę, to chyba nie ma więcej takich cech fizycznych, które to powoduję, że unikam kobiety. Za to jest cała plejada cech charakteru, zachowania, przy których nawet kobieta o przekroczonym limicie kilogramów, czy też zarostem na twarzy większym od mojego (nie mam na myśli tranwestytów) powoduje, że krew w żyłach znacznie zwiększa prędkość przepływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgjsfdjgf
cechy fizyczne: już nawet może być troche pulchna ale jak ma szerokie biodra i ramiona to jest nieciekawie nienawidze też krótkich włosów u kobiety, nie jest też dobrze jak są żadkie obwisłe piersi szeroka żuchwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgjsfdjgf
ubiór: spodnie przy szerokich biodrach buty z czubami jakieś takie nabijane jakims shitem paski miniówki jakbym był dyktatorem to wszystkim bym kazał chodzić w spódnicach (tak do kolan), pończochach i wysokich butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgjsfdjgf
przeklinanie i nadmierna pewność siebie, brak szacunku do samej siebie i przedmiotowe traktowanie swojej seksualności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgjsfdjgf
a, i jak jej były nie byłby bardzo sympatycznym fecetem, to raczej by mi ją obrzydzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hsfgjsfdjgf
tylko poszukaj sobie takiej, co nie będzie zwracała uwagi na twoje rażące błędy ortograficzne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozecie pisac ze
nie tyknelibyscie kobiety po ciazy ? zenada sam jestem chlopem mam 28 lat i nie mam dzieci ale gdybym mial kobiete ktora dalaby mi dziecko to co moze byc fajniejszego ?taka kobieta jest najpiekniejsza . nie maćcie laskom w glowach bo juz i tak co ktoras dziecka nie planuje miec a wy to jeszcze podsycacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci co nie tkną
kobiety po ciży to kryptogeje, którzy myslą że dziecko wezmą do adopcji....je...bie sie w gówkach tym kolesiom......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze w kobiecie
jest PRÓŻNOŚĆ I GŁUPOTA, naprawdę już wolę, żeby miała fiuta na czole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
no ostatnia wypowiedz jest dosadna:) kurcze widze, ze jeszcze nie jest tak zle jak sie powszechnie mówi, pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×