Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ricky81

Co kobiety sądzą o wygolonych facetach?

Polecane posty

Gość Ricky81

Ja osobiscie gole mojego malego i pachy bo moja dziewczyna tego nie znosi. Na poczatku uwazalem ze to bzdura i toche gejowskie teraz nie wyobrazam sobie miec zarosnietego penisa i pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu...facet musi być naturalnie owłosiony..WSZĘDZIE..wygolony wygląda delikatnie mówiąc dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widze co post to inne zdanie ale najwazniejsze ze nie tylko moje kochanie nie lubi wlosow tu i owdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaa
nie, nie i jeszcze raz nie ! zadnego depilowania ! facet to facet ! boze co ie z tymi ludzmi dzieje ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam zadbanych
wygolonych lub wydepilowanych mezczyzn, szczegolnie w okolicach intymnych i pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvc
asiu ciekawe czy bedziesz tak chetnie ssac jaja jak beda nieogolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaaaaaaaaaa facet to facet? Ciekawe co bys powiedziala na widok mojego kuzyna, ktory ma wiecej wlosow na plecach i ramionach niz ja na glowie, wyglada jak goryl, wlosy przebijaja sie przez t-shirty - to musi byc bardzo podniecajacy widok nie? Na dodatek sobnie wkreca, ze to sexy i ze kobiety to lubia, jakos ma 32 lata i chyba jeszcze nigdy nie mial zadnej. No dobra ale przeciez kazdy lubi co innego, tak tylko to napisalem to asiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ciekawy jestem czy jej widok by sie spodobal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachy i łono fajnie:) więcej nie fajnie:P pachy to higiena. penis lepiej dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEIRBAG
Ja wypowiem się jako facet: Pachy - Nie! Penis - Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty Kat
Uważam że penis musi być ogolony, jest wtedy taki mmmmmm!:) pachy również, nie podobają mi się zarośnięte pachy u mężczyzn, są obleśne...;/ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipany
penis i jajka - TAK TAK TAK TAK ATAK pachy - DELIKATNIE PRZYSTRZYZONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy są fuj! na włosach sie utrzymuje zapach ten brzydki po całym dniu w pracy rowniez! ABSOLUTNIE FACET MUSI GOLIC PACHY I JAJKA I łONO i to wcale nie jest nie męskie (co za pieprzenie kościelnych starych bab -nie słuchaj tego) jak liżę tam na dole swojego faceta to nie mam ochty czuc pod językiem włosów bo to oblesne! ja swojemu mezczyznie powiedzialam ze ma do wyboru albo sie tam goli albo nie bedzie w tych miejscach pieszczot. poliżę tylko gładką skórę nie jestem heterą sama mam gorzej bo on goli sobie pod prysznicem codziennie a ja biedna wszystko woskiem wyrywam spróbujcie mezczyzni to zobaczycie jak to boli a dopiero potem narzekajcie na golenie. to higiena mam nadzieje ze wszyscy mezczyzni beda niedlugo depilowac swoje ciala zebym juz nigdy nie natrafila latem na spocona owlosiona pache w autobusie fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory sie goli
i przejmujeza bardzo swoja powierzchownoscia to dla mnie nie facet. ma byc czysty i w miare gustownie ubrany a myslec o czyms ciekawszym niez golenie łonai pach.Ogolonych skreslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golic pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec prosze, prosze jaednak ''wiekszosc\'''jest na TAK!! To dobrze, bo sam kiedys myslalem ze karzak pod pachami jest sexy i lono rowniez, teraz brzydze sie 5mm odrostow!!! fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male nara
masz sie golic cały !!!! jak ci nie wstyd podstawiac sie do kobiety z włochatymi jajami? bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkaaa
facet im bardziej zarosniety tym mnie bardziej kreci Mialam raz takiego nieowłosionego to czułam sie z nim jak z eunuchem ....nic mnie nie podniecał po kilku razach z nim zerwałam czułam do niego fizyczny wstręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadzy mezczzyan wedlug mnie powinien byl sie golic! Jest to bardziej higieniczne, estetyczne i zobaczycie ze za kilka lat kazdy mezczzna bedize to robil tak jak kobieta teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasori
Jako facet wypowiem się że to zależy od kobiety, większość woli wygolonych, niektóre tylko pod pachami a na łonie lekko wygolone, lub odwrotnie. Niestety jest ta mniejszość co wolą orangutanów i takie odpowiedzi omijaj. Żyjemy w XXI wieku ... Kiedyś kobieta z spodniami lub mężczyzna z perfumami nie było na miejscu ... Dziś kobiety mają tatuaże a mężczyźni mają kolczyki ... Nastąpiło mieszanie się ras. Do golenia nie mam nic przeciwko (sam golę) ponieważ uważam to za higieniczne, pot który powinien być zabijany przez antyperspirant wsiąka w włosy. Osoba ćwicząca tym bardziej powinna być ogolona szczególnie pod pachami gdzie jest największe pocenie. Na łonie dla higieny bo jednak to jest obleśne gdy kobieta robi felliato ma mieć włosy między zębami ? Tak więc jestem za goleniem na tak ! Wiem że to nie ten temat ale przyznam się że także używam w zimie pomadki bo nie chce mieć popękanych ust. Pozdrawiam Sasori de la Scorpius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penis TAK TAK TAK!!! O ile przyjemniej go tam wtedy pieścic, jest świetny dostęp itp. Pachy najlepiej przystrzyżone, a nie z włosami po łokcie;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi696
Jak dla mnie bomba. Jest to i estetyczne i higieniczne zarazem. Przynajmniej włosy nie wchodzą w ust w czasie lizania fiuta mojego meżczyzny. Mogłabym go lizać i lizać, uwielbiam go. Nie ze wszystkimi tak miałam. A tutuaj i smak i zapach mi odpowiada, wprostu nie mogę się oderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja depiluje na zupelnie gladziutenko jajeczka,penisa,dziureczke tzn o***t,uda I posladki I powiem wam ze podnieca mnie jak kobieta lize mi ogolona dziureczke szybciej expolduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi? tu nie ma już żadnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×