Odpowiedz na ten temat

Co lubie a czego nie lubie w penisach - cała prawda

• Rozedrgana emocjonalnie Zuza 2007.01.20 [15:12]
    - NIE LUBIE : jak facet ma małego fredzelka.Kompletnie mnie taki penisek nie podnieca

- nie lubie jak facetowi cieknie z fiuta ( ma sliniaczka) To obrzydliwe!

- nie lubie jak ma bardzo zakrzywionego do góry bo sie ciezko loda robi i podraznia taki wykrzywiony gardło

- nie lubie jak jest zarosniety bo to nieestetyczne i włosy w zeby wchodza

- LUBIE: jak facet ma pieknego wielkiego penisa powyzej 20cm bo wtedy czuje ,ze mam cos konkretnego w sobie

-lubie jak jest lekko zakrzywiony w dół bo wtedy łatwo wchodzi cały do gardła,nawet jak jest wielkiusmiech.gif

-lubie jak jest wygolony

• Rozedrgana emocjonalnie Zuza 2007.01.20 [15:14]
    najlesze jakich doświadczyłam to są końskie penisy
  • lomatko 2007.01.20 [15:17]
    pechowiec.gif a gdzies ty tego konia dorwala?? Na pastwisku?? smiech.gifsmiech.gif
    buahahahhaha

• idiotyczny temat załozony 2007.01.20 [15:45]
    przez idiotke usmiech.gif
  • daria99 2007.01.20 [15:58]
    Zuza, mam wrazenie,ze dla ciebie wzny jest tylko PENIS.Calkowicie pomijasz własciciela tego penisa.Musze ci uzmyslowić, że duże przyrodzenia wcale nie są podstawowym warunkiem do tego,zeby kobieta byla w pełni usatysfakcjonowana.Jezeli chodzi o mnie to zdecydowanie wolę chłopaka o mniejszych parametrach , gdyz tylko wtedy jestem zaspokojona.A tak na marginesie, ja najbardziej lubię pieszczoty i faceta ktory potrafi pieścić po mistrzowsku.Owszem są tacy meżczyżni ,ale trzeba ich szukać ze świecą.

• NightExpress 2007.01.20 [16:43]
    Rozedrgana emocjonalnie Zuzo, lepiej z końskimi penisami uważaj. Ja jeżdżę konno i przed każdą jazdą czyszczę konia i go siodłam. Kiedyś jeden tarzał się w słomie i musiałam mu powyciągać źdźbła
    z puzdra. Nie był zadowolony, że ktoś go tam "rusza". Aha:
    i po drugie, nie rozumiem, czemu wszyscy faceta określają czasem jako "ogiera". Przecież ogiery wcale nie są takie chętne do seksu, większą wagę przykładają do pilnowania stada i walki o miejsce w hierarchii. Czy w takim razie chodzi tylko o rozmiar?
  • Zuzo... 2007.01.20 [17:03]
    to smutne, ze jestes juz tak rozepchana, ze tylko konskie penisy sa w stanie cie zadowolic. Jesli i te kiedys okaza sie za male - sprobuj sie dobrac do hipopotama, tylko pamietaj zeby byc na gorze.
  • smieszne to to 2007.01.20 [17:04]
    W penisach można np. ie lubić tego niepotrzebnego dodatku na końcu. smiech.gif Faceta.
  • Fenix 45 2007.01.20 [22:16]
    Dzwoń do Moli w Warszawie oprucz tych zalet jest jeszcze czarny!!!!!!!
  • Rozedrgana emocjonalnie Zuza 2007.01.21 [14:43]
    po prostu lubie wielkie penisy powyzej 20cm.Sa wspaniałe i tak fajnie jest potrzymac takie w dłoniach ustach i w cipeczceusmiech.gif
  • mała marudząca 2007.01.21 [14:55]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

jeśli kobieta nie jęczy w nocy, to warczy w dzień ...czy ktoś z was też tak ma?http://www.youtube.com/watch?v=QIDi9qmWLIc Kto z Was żył bez grzechu, niech nadrobi stracony czas
  • hardxxx 2007.01.21 [15:12]
    mała m.
    tez takie lubisz ?? :>

http://anonym.to/?http://funcop.net/masturbat er.swf
  • mała no logo 2007.01.21 [15:41]
    Nie. Ja wole mniejsze, takie do max. 5 cm. Wtedy czuje, jakbym miała tampon miedzy nogami.cool.gif
  • missia-a 2007.01.21 [16:46]
    ja nie lubie jak facetowi cieknie ta wydzielina z ptaka.Bleeeeeeeee Zrzygac sie mozna
  • mnie tez .... 2007.01.21 [17:57]
    A jak kobieta cieknie i my lizemy to jest dobrze?
  • pojedyńczy oral 2007.01.21 [17:59]
    mi nic nie cieknie.oddaj chłopa do hydraulika.babo.
  • Rozedrgana emocjonalnie Zuza 2007.01.21 [18:09]
    Jednak najbardziej lubie swojego własnego penisa. Poniewaz usunelam sobie pare żeber... potrafię sama sobie obciągnąć. jestem taka szczęśliwa!
  • daria 99 2007.01.21 [23:58]
    Zuza, tyjesteś chyba kobietą z mwliny pijackiej.Brzydzę się takimilafiryndami!!!
  • tylko duże penisy dają rozkosz 2007.01.22 [10:48]
    lubie rozmiary XXL to takie podniecajace uczucie miec w sobie duzego penisa usmiech.gif
  • powiem wam cos 2007.06.27 [13:50]
    ja tez lubie te duze penisy.Wtedy czuje ,ze mi dobrze w muszelceusmiech.gif
  • facet.rocznik1978 2007.06.27 [13:55]
    Ponad 80 proc facetów ma średniego ok 15 cm. Ci z dużymi małymi, razem wzięci, to kilkanaście procent.

Rozmiar ma znaczenie ale bez przesady
    Ten topik pewnie załozyła kobieta samotna i srustrowana (jaki odsetek facetów ma pow. 20 cm.? - kilka proc.) kobieta, która za to nienawidzi facetów -jestem o tym w pełni przekonany. Na Kafe nie brakuje frustratów i frustratek.

Ale może sobie ulżą jak zakompleksią jakiś nastolatków mających niewiele w głowie. Frustracja znajdzie upust.

O sobie napisałem w nicku. IGNORUJE POMARAŃCZOWE NICKI
  • facet.rocznik1978 2007.06.27 [13:57]
    \"Duze penisy-dlaczego ich tak mało\" , \"Sonda-spotania z małym penisem\" , \"mój facet ma małego -rzucić go czy nie\" - zawse te topiki pojawiały się razem co kilka dni jednocześnie wyskakując. Frustratki, która rozdziewiczyła się wibratorem

• facet.rocznik1978 2007.06.27 [13:58]
    miało byc : Autorstwa frustratki, która rozdziewiczyła się wibratorem

• Rozedrgana emocjonalnie Zuza 2007.06.27 [14:09]
    A najmilej wspominam penisa Simona Mola. Tylko dlaczego teraz mój pies ode mnie ucieka, a pan Gienio - żul spod bloku nie chce już kisić swojego ogóra?
  • VZosiaSamosiaV 2007.06.27 [14:11]
    ZUZAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kopę lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Heloł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

People are strange when you're a stranger Faces look ugly when you're alone Women seem wicked when you're unwanted Streets are uneven (and dirty) when you're down When you're strange Faces come out of the rain When you're strange No one remembers your name When you're strange
  • facet.rocznik1978 2007.06.27 [14:16]
    Cześć Zocha kwiatek.gifkwiatek.gifoczko.gif

• VZosiaSamosiaV 2007.06.27 [14:18]
    cze facet, co słychać szkodnkiu?

People are strange when you're a stranger Faces look ugly when you're alone Women seem wicked when you're unwanted Streets are uneven (and dirty) when you're down When you're strange Faces come out of the rain When you're strange No one remembers your name When you're strange
  • VZosiaSamosiaV 2007.06.27 [14:19]
    ku.

• facet.rocznik1978 2007.06.27 [14:20]
    Nudno trochę na Kafe. Rzadziej wpadam. Od poniedziałku idę do nowej pracy.
    Miło Cię widzieć usmiech.gif

• gość 2016.09.25 [20:13]
    Ech te dziewczyny jednym słowem zresztą pomijając wszystko mam takiego kunta kinte w rozporku że każda będzie zadowolona jak go wsadze która chętna na batorzenie po plecach
  • gość 2017.03.20 [15:52]
    Wy lubicie spore penisy , a my faceci ciasne szparki. Wiele z Was rozpoczyna zabawy w łóżku mając naście lat, a potem tak rozklapione faktycznie potrzebujecie armaty aby poczuć ją w tych waszych studniach. Wszystko w tym życiu działa w dwie strony

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych