Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza

Co lubie a czego nie lubie w penisach - cała prawda

Polecane posty

Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza

- NIE LUBIE : jak facet ma małego fredzelka.Kompletnie mnie taki penisek nie podnieca - nie lubie jak facetowi cieknie z fiuta ( ma sliniaczka) To obrzydliwe! - nie lubie jak ma bardzo zakrzywionego do góry bo sie ciezko loda robi i podraznia taki wykrzywiony gardło - nie lubie jak jest zarosniety bo to nieestetyczne i włosy w zeby wchodza - LUBIE: jak facet ma pieknego wielkiego penisa powyzej 20cm bo wtedy czuje ,ze mam cos konkretnego w sobie -lubie jak jest lekko zakrzywiony w dół bo wtedy łatwo wchodzi cały do gardła,nawet jak jest wielki:-) -lubie jak jest wygolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza
najlesze jakich doświadczyłam to są końskie penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomatko
:O a gdzies ty tego konia dorwala?? Na pastwisku?? :D:D buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczny temat załozony
przez idiotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, mam wrazenie,ze dla ciebie wzny jest tylko PENIS.Calkowicie pomijasz własciciela tego penisa.Musze ci uzmyslowić, że duże przyrodzenia wcale nie są podstawowym warunkiem do tego,zeby kobieta byla w pełni usatysfakcjonowana.Jezeli chodzi o mnie to zdecydowanie wolę chłopaka o mniejszych parametrach , gdyz tylko wtedy jestem zaspokojona.A tak na marginesie, ja najbardziej lubię pieszczoty i faceta ktory potrafi pieścić po mistrzowsku.Owszem są tacy meżczyżni ,ale trzeba ich szukać ze świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
Rozedrgana emocjonalnie Zuzo, lepiej z końskimi penisami uważaj. Ja jeżdżę konno i przed każdą jazdą czyszczę konia i go siodłam. Kiedyś jeden tarzał się w słomie i musiałam mu powyciągać źdźbła z puzdra. Nie był zadowolony, że ktoś go tam "rusza". Aha: i po drugie, nie rozumiem, czemu wszyscy faceta określają czasem jako "ogiera". Przecież ogiery wcale nie są takie chętne do seksu, większą wagę przykładają do pilnowania stada i walki o miejsce w hierarchii. Czy w takim razie chodzi tylko o rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzo...
to smutne, ze jestes juz tak rozepchana, ze tylko konskie penisy sa w stanie cie zadowolic. Jesli i te kiedys okaza sie za male - sprobuj sie dobrac do hipopotama, tylko pamietaj zeby byc na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne to to
W penisach można np. ie lubić tego niepotrzebnego dodatku na końcu. :D Faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenix 45
Dzwoń do Moli w Warszawie oprucz tych zalet jest jeszcze czarny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza
po prostu lubie wielkie penisy powyzej 20cm.Sa wspaniałe i tak fajnie jest potrzymac takie w dłoniach ustach i w cipeczce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała no logo
Nie. Ja wole mniejsze, takie do max. 5 cm. Wtedy czuje, jakbym miała tampon miedzy nogami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missia-a
ja nie lubie jak facetowi cieknie ta wydzielina z ptaka.Bleeeeeeeee Zrzygac sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez ....
A jak kobieta cieknie i my lizemy to jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedyńczy oral
mi nic nie cieknie.oddaj chłopa do hydraulika.babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza
Jednak najbardziej lubie swojego własnego penisa. Poniewaz usunelam sobie pare żeber... potrafię sama sobie obciągnąć. jestem taka szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 99
Zuza, tyjesteś chyba kobietą z mwliny pijackiej.Brzydzę się takimilafiryndami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
lubie rozmiary XXL to takie podniecajace uczucie miec w sobie duzego penisa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos
ja tez lubie te duze penisy.Wtedy czuje ,ze mi dobrze w muszelce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 80 proc facetów ma średniego ok 15 cm. Ci z dużymi małymi, razem wzięci, to kilkanaście procent. Rozmiar ma znaczenie ale bez przesady Ten topik pewnie załozyła kobieta samotna i srustrowana (jaki odsetek facetów ma pow. 20 cm.? - kilka proc.) kobieta, która za to nienawidzi facetów -jestem o tym w pełni przekonany. Na Kafe nie brakuje frustratów i frustratek. Ale może sobie ulżą jak zakompleksią jakiś nastolatków mających niewiele w głowie. Frustracja znajdzie upust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Duze penisy-dlaczego ich tak mało\" , \"Sonda-spotania z małym penisem\" , \"mój facet ma małego -rzucić go czy nie\" - zawse te topiki pojawiały się razem co kilka dni jednocześnie wyskakując. Frustratki, która rozdziewiczyła się wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozedrgana emocjonalnie Zuza
A najmilej wspominam penisa Simona Mola. Tylko dlaczego teraz mój pies ode mnie ucieka, a pan Gienio - żul spod bloku nie chce już kisić swojego ogóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech te dziewczyny jednym słowem zresztą pomijając wszystko mam takiego kunta kinte w rozporku że każda będzie zadowolona jak go wsadze która chętna na batorzenie po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy lubicie spore penisy , a my faceci ciasne szparki. Wiele z Was rozpoczyna zabawy w łóżku mając naście lat, a potem tak rozklapione faktycznie potrzebujecie armaty aby poczuć ją w tych waszych studniach. Wszystko w tym życiu działa w dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×