Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić żeby osiągnąć orgazm pochwowy?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i nie umiem osiągnąć orgazmu pochwowego. Nawet z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
ja miałam dwa penisy w cipunii i było mega skończyli w tym samym momencie albo wkladasz wibrator i penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie faceta a nie chłopaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
albo spróbuj fistingu na 100% będziesz miala MEGA orgazm pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, czekać, a jak nie, skorzystać z łechtaczki. Zmienić pozycję, żeby członek ocierał się o łechtaczkę. Może na pieska, może ty siedzisz na nim, trzeba pokombinować. On nie powinien pompować członkiem, tylko właśnie ocierać się, to on musi się tego nauczyć, a jak nie umie, to on leży, a ty na górę i się ocierasz, tak, żeby czuć członka w okolicy łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Dobra, skoro przebrnęłaś już przez trollowy spam, to ci pomogę :D Problem w tym, że każda dziewczyna ma punkt G troszeczkę gdzie indziej, a przynajmniej jego umiejscowienie nie jest oczywiste. Myślę, że powinnaś zacząć od włożenia środkowego paluszka do szparki i zagięcia go w "szpon" (zechciej przedtem obciąć paznokcie :D ). Punkt bardzo silnie erogenny powinien znajdować się pod opuszkiem, mniej więcej 3-4 cm wgłąb, na "suficie" sklepienia, które stanowi twój wzgórek łonowy. Jak nie dasz rady, to przyjadę i pomogę :P Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zawsze zaczyna od minetki i podczas niej mam orgazm dopochwowy potem wchodzi i dość szybko wtedy kończy. Ale za pół godzinki mu o******* i wtedy mamy mocniejszy seks i dość długo trwa nawet do pół godziny i mam drugi dopochwowy orgazm. Również raz na miesiąc lub dwa robi mi lewatywę i wtedy po obciągnieciu gdy mu stanie kochamy się analnie ale jest delikatny i powoli wchodzi nigdy nie czułam bólu. Seks ma to być przyjemność dla obojga. Koleżanka nie mogła dojść ze swoim to raz zrobiliśmy seks grupowy i we dwójkę kolejno zaliczyli po ich kolejnym wzwodzie kochali się kolejno z koleżanką. Miała pierwszy raz orgazm dopochwowy i to z moim. Takiego jęku i krzyku nigdy nie słyszałam jakby była w transie a nic nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puść w trakcie sexu film erotyczny, albo włóż chłopakowi palec do o***tu ;) zobaczysz, jak Cię dorż/nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×