Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaSKINiowiec

co sądzicie o skinach niekoniecznie nazistach?

Polecane posty

Gość jaSKINiowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boneheadów to raczej nikt nie lubi,łacznie ze mną niestety bony stanowią wiekszość w Pl,reszta to przewaznie spoko ekipa i porządni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 700
wole ich unikac z nimin nic dobrego sie nie wiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja tzw.
zwykli skini czyli Oi! skinheads to normalni i porządni ludzie. NS czyli naziole aka bonheads to scierwo, a narodowcy czyli NR (np. NOP czy MW) to wiesniaki i jebane ultarakatole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja tzw.
zwykli skini czyli Oi! skinheads to normalni i porządni ludzie. NS czyli naziole aka bonheads to scierwo, a narodowcy czyli NR (np. NOP czy MW) to wiesniaki i jebane ultarakatole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
forum erotyczne to świetne miejsce na ten temat,jak cos to proponował bym juz kulture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ci zakonspirowani geje z mlodziezy wszechpolskiej to biedne skrzywione ludziki krzyczace ze strachu z ektos odkryje ich straszne trywialne tajemnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSBM 88
pojebany jestes frajerze jak nazisci sa chujowi stara cie kutasie nie kocha!!1 pewnie jestes jebanym brudasem ktory wylapal pare butow na ryj i teraz pisze ze sa scierwami ale kurwa nie powiesz tego w twarz zydowski cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oi
Oi Oi Oi Oi Oi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz
1. Kim są młodzieńcy skinheads? To tajemnica skinów. Postronnym obserwatorom żartują, że są patriotami. W ten sposób sprawdzają, czy obserwatorzy są idiotami. Jeśli obserwator uwierzy, to dla skina jest oczywistym, że takiego idiotę można traktować jako kandydata na skinheada. 2. Czy skins 88 współdziałają z jakimiś organizacjami? Tak, skini współpracują z NOP - Nadmiernym Ośmieszeniem Polski, KPN - Kompromitacją Polski Niepodległej, ONR - Organizacją Narodów Radzieckich i wieloma innymi. 3. W jaki sposób nacjonaliści skinheads oraz ich alter ego zwane bezhoojigans ( hooligans ) kibol 's wspierają polską rację stanu? Narodowcy 88 skinheads, kibole itp. masowo wykupują depilatory polskiej produkcji. 4. Czy narodowiec skinheads 88 to prawdziwy Polak? Nie, skini porozumiewają sie własnym językiem i czasem są źle zrozumiani. Tak naprawdę chodzi o to, że marzeniem skinheada jest zostać prawdziwym pulokiem, lub chociaż żeby taki mu wyrósł. Ponieważ jednak jest to niemożliwe zmuszeni są udowadniać swą męskość w inny sposób. 5. Dlaczego skini mają krotkie fryzury? Skini bardzo nie chcą upodabniać się do wszystkiego co inne. Jak wiadomo Indianie twierdzili, że ile włosów tyle rozumu. Indianie mieli długie włosy i byli mądrzy. Skini nie chcą być mądrzy. Wiadomo też, że Samson miał długie włosy i był silny w pojedynkę. Skini nie chcą być tacy jak Samson wolą być silni w kupie (stąd ich pasja do długotrwałego przebywania w toalecie). 6. Dlaczego skinheadzi określają siebie narodowcami, nacjonalistami, patriotami itd.? Bo lubią kompromitować i ośmieszać Polskę. 7. Co znaczy tak chętnie stosowany przez skinów symbol 88 ? W skinowskim slangu 8 oznacza ósmą literę alfabetu, czyli "h". Jak już wspomniano skini marzą o prawdziwym puloku. Było to też marzenie ich kretyńskiego ideału. Dlatego ciagle lamentują "hój hitler". 8. Jak zdaniem skinheadów i narodowców powinno wyglądać godlo polskie? Ideałem skinheadów i (pseudo) narodowców, m.in. tych z Nadmiernego Ośmieszenia Polski, jest fryzura na bardzo krótko. Niedopuszczalnym jest dla nich by godło Polski nie pasowało do ich ideałów. Dlatego sugerują podobną fryzurę dla orła białego. Dłuższe opierzenie narodowego orła kojarzyłoby im się z hippisami. 9. Jak nacjonalizm tłumaczy świat? Wszystko przez masonów, cyklistow i wielbłądów! 10. Dlaczego skinheadzi i narodowcy nie lubią punków i hippisów? Tolerancyjne nastawienie punków i hippisów buduje pozytywny obraz Poslki. Skinheadzi i (pseudo) narodowcy jako ksenofobowie wolą Polskę ośmieszać i kompromitować. 11. Dlaczego skinheadzi nie chcą do Unii Europejskiej? Boją się, że ich Niemcy kupią do ogródka. 12. Dlaczego skinheads używają słów anglojęzycznych? Bo mają kłopot z językiem polskim. 13. Dlaczego skini i kibole chodzą we flekach? Bo kaftany bezpieczeństwa są zbyt drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dza
i wszysko jasne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz
poza tym byłem wielokrotnie upokarzany i bity przez skinów,kazali mi nawet kiedys wkładac sobie ogórki w odbyt co było nie powiem całkiem przyjemne:D,musiałem jakos odreagowac te dawne lata,dlatego to napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSBM88
zaintrygowany cala sprawa to nie jest zadna prowokacja!!!!! "jeszcze raz" ty kurwo bez szkoly widze ze nad wrzutami myslales z cala rodzina od czasu kiedy twoj stary zostal zagazowany smrodem z dupy wuja stefana ktory notabene ruchal wtedy twoja stara az ta z wrazenia wyjebala cie z dupy niczym wielka kakine!!!! wiec wez lepiej pierdolnij sie w swoego krzywego kutacha ktorym myslisz ze zaimponujesz pani joli z 7 pietra a ona tak naprawde mowi ze jak bys byl ostatnim kolesiem an ziemi to wolala by umrzec jako lezbijka wiec possij pale dziadka jozefa ktory wlasnie teraz klepie sobie nita ogladajac twoje zdjecie z komuni i zagryzajac swoje ulubione cukierki werters oryginal!!!powodzenia zydzie kutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz
cmoiknij mnie w penola :) jak mozesz oczywiście buhahahahahahahhaa!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSBM88
za bardzo ambitny to ty kurwa widze nie jestes.....popraw pejsa za ucho judymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zchyba kurwa brudnego zydwoskiego chuja to dajesz swojej starej jak siedzi na klopie!!!!powiedz jude jak czesto robisz paly starej ktora nosi pseudo artystyczne na osiedlu \"złote wary\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
Teorie skinheadowskie, to taki gotowiec na życie i myślenie o nim dla słabych i zagubionów chłopców. Po co samemu ruszyć głową, skoro można naczytać się bzdurnych ideologii, i wg nich żyć. Skinheadzi nie szanują ludzi, to jak szanować ich??? Niestety drobna patologia, większość skinheadów walczy z problemami z dzieciństwa, wybierając przepis na życie, w którym myślą, że są silniejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
żydokomuch! to do mnie? czy jak? a jeśli nie, to chętnie się dowiem co myślisz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zydo-cwela-geja czy jakiegos innego kutasa z waty:napleta odgryzl ci twoj wyglodnialy pies gaznik!!! a o zapakowaniu gdziekolwiek swojej paly to mozesz pomazyc bo jeszcze dlugo cipe bedziesz goladal tylko zza ekranu monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
do NSBM rozmawiasz z normalnymi ludżmi, więc ten swój język zachowaj dla siebie. Myąlisz, że jak poprzeklinasz, to staniesz się wartościowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba !!!!1 pewnie!!!! z wartosciowymi ludzmi buehhehe wybacz ze nie ejstem w stanie tego ocenic na podtsawie kabla od komputera za ktorym sie ukrywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
ale o co teraz chodzi? jakbyś mnie zobaczył, to mogłabym być bardziej wartościowa? czy może Ty byłbyś wartościowszy, bo pewnie jesteś silniejszy ode mnie? Nie trzeba kogoś widzieć! wystarczy przeczytać twoje słowa, żeby wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowisz a teraz idz poczytaj slownik i zapamietaj ladne i trudne slowa i pochwal sie nimi swoim znajomym (taki szpan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
nie trzeba trudnych słów, żeby komuś imponować. A teraz to się chętnie dowiem czegoś o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mianowicie? nie jestem ciekawa osobowoscia jestem rudy garbaty piegowaty mam wielkie bryle aparat na krzywy zgryz i cale 150 cm wzrostu czy juz ci zaiponowalem czy mam sie starac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idż
no, no...to się nazywa poczucie humoru! normalnie zrywam boki! jesteś skinem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem skinem tylko kolesiem ktory powiedzmy sobie ma pewnego rodzaju zblizone poglady ale nie skinowskie tylko bardziej nazistowskie pewne teorie sa mi bliskie ot co nie kazdy skinhead zapierdala za brudasami i ich leje za to ze saobie laza po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×