Odpowiedz na ten temat

co sadzicie o spuszczaniu sie na rzeczy dziewczyn

• gość 2017.10.12 [18:34]
    podczas gdy one o niczym nie wiedza usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [18:48]
    Świetna sprawa, to je niesamowicie nakręca. Zlizują potem spermę z tych rzeczy, wyobrażając sobie że mają w ustach ogromnego soczystego k****sa
  • gość 2017.10.12 [19:13]
    obrzydliwe. Ja tam wolę się spuszczać mojej na ciałko niż na jej majtki i tak jest nam dobrze
  • MissW 2017.10.13 [00:32]
    Hej
    Temat fajny i ciekawy na swoj sposob, niestety czesto niedoceniony i tylko kojajarzony ze zbokami podgladaczmi itp albo glupimi synami mamusiek.
    Pozdrawiam
  • gość 2017.10.13 [08:21]
    Ja na kolezanke w ubraniu sie spuszczam
  • Chefterka87 2017.10.13 [10:51]
    Chore!!!!
    "Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi." - więc jestem chyba najbogatsza na świecie!
  • Arkadiusz nowy 2017.10.13 [14:13]
    Często się masturbuję siostry majteczkami znoszonymi. Jest zgrabna i ma fajny tyleczek. Dobrym bodźcem przy tym jest wachanie jej staniczka. Piersi ma nieduże ale ten stanik ma taki zapach, że dochodzę w parę chwil. Oczywiście spuszczam się na te majteczki lub stanik wyobrażając sobie, że ja bzykam. Zawsze mam mocny orgazm przy tym.
  • Madzia z daleka 2017.10.13 [14:35]
    To już chyba wiem dlaczego czasami majtki których nie używałam lądowały w pralce mój młodszy braciszek pewnie też ma takie zapędy.
  • gość 2017.10.14 [10:42]
    chodzę do liceum w mieście i w tygodniu mieszkam u brata. Jego żona jest ekstra laską. Kiedy się kąpię wieczorem wyjmuje jej majtki z kosza z brudną bielizną, wącham i masturbuje się. Ale spuszczam się do umywalki. Na jej majtki nie miałbym odwagi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych