Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OPEJOPEJ

CO SIĘ STANIE GDY WYPIJĘ KIELISZEK OCTU???

Polecane posty

Gość OPEJOPEJ

bo właśnie przeczytałam w \"Pokonałem śmierć\" (pamiętnik obozowy),że hitlerowcy czasami dawali to więźniom, ponoć kurczyło to żołądek i powodowało hamowanie apetytu (co Niemcom było na rękę ze względu na to że mogli zmniejszać porcje jedzenia). Więc jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
po długim piciu octu dostaniesz białaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibka222
dostaniesz wrzodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jednego kieliszka nic się nie stanie jak bedziesz pić regularnie, to mozesz przyczynic się do powstania wrzodów, moga sie osłabic zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPEJOPEJ
Ale to rzeczywiście ma jakiś wpływ na apetyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz sie odchudzic obozowym sposobem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPEJOPEJ
szczerze to przeszła mi taka myśl przez głowę, choć ogólnie dla mnie za traktowanie więźniów przez te szleje nawet kara śmierci by nie była zadośćuczynieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ktosia..
moja kuzynka tym sposobem wyladowala w szpitalu tez wyczytala ze jest dobry na odchudzanie ocet zabija czerwone krwinki nie radze nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPEJOPEJ
o shit!!! ..ktosia.. dzięki!!! teraz to na pewno nie będę nawet myśleć o czymś takim.. To wracam do czytania :) P.S. Polecam przeczytanie tej książki a w szczególności rozdziału pt. "Karne bloki", jest tam opisana m.in. drastyczna scena torturowania Żyda, masakra, dobili człowieka tak wymyślnymi sposobami że w głowie się nie mieści. Nie wiem jak nazwać takich "ludzi", bo nazywając takie coś "zwierzęciem", obrażam zwierzęta. I pomyśleć, że tak wiele osób nie wie jeszcze, co się w takich obozach działo, a nawet nie wie że istniały. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już chcesz pić ocet
to tylko i wyłącznie jabłkowy. Jest zdrowy i jest wręcz zalecany przez różnych mądrych :) Zresztą poszukaj w internecie o occie jabłkowym, to się przekonasz. Chyba że cierpisz na zgagę to sobie odpuść (sprawdziłam na sobie :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubka2111
teraz pisza ze ocet jablkowy jest zdrowy ,a za pare lat cholera wie co wyjdzie moze sie okazac ze jest nie zdrowy i rakotwórczy. tak jak z wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już chcesz pić ocet
to fakt , masz rację bubka! Kiedyś margaryna "palma" była zdrowa :D a smakowała jak towot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpasnie wypipam kieliszek octu... niechcácy pomylono mi go z wódka, Nic sie takiego nie dzieje tylko pic jakby sie mocniej chcialo (teraz juz wody oczywiscie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ratowniczka med i przy ciaglym piciu octu to mozesz nabawic sie niemilych chorob przewodu pokarmowego. no chyba ze Ci chodzilo o ocet jablkowy na zmniejszenie apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję kieliszek octu jabłkowego od 5 lat i nic mi nigdy nie było. Tylko rozcieńczajcie go, bo bez tego to gardło się mocno podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×