Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margaretka007

Co tak naprawdę działa na facetów?

Polecane posty

Konkretnie chodzi mi o ubiór :) Codzienny, do pracy i od święta. Nie wulgarny lecz kobiecy i przyciągający. Ja odkryłam, że na mojego faceta działa coś takiego na nóżkach :) http://margaretka.club/zakolanowki/ lub takie :) http://margaretka.club/zakolanowki-na-sportowo-z-czym-je-nosic/ Co o tym myślicie :) ? A może wy napiszecie co ubieracie żeby przyciągnąć płeć przeciwną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak nie ma takiego samego człowieka,tak nie ma takiego samego faceta/kobiety ,żeby mieli jednakowe upodobania zresztą,mnie nie interesuje to czy ja "działam" na facetów,(a działam!-wiem to) bardziej mnie obchodzi to czy będąc z facetem jest wobec mnie szczery i lojalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakolanówki fajne, ale czy te wszystkie blogerki muszą mieć ten wzrok skierowany gdzieś daleko w przestrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od figury ja lubię szpilki,obcisłe jeansy lub spdnie z materiału,ale podkreślające kobiece atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w ogóle nie obchodzi, co działa na facetów wizualnie, nigdy nie obchodziło. szpileczki, majteczki, pończoszki i inne cuda z koronek. nie lubię, nie noszę, nie uważam za potrzebne. od czasu do czasu ładna, elegancka bielizna, na co dzień bawełna i wygoda. a mężczyzn w życiu poznałam wielu, z kilkoma spotykałam się, obecnie jestem w trzecim związku na poważnie i już mam nadzieję na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.41 bliskie mojej osobie podejście do "sprawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że na facetów najbardziej działają kobiety. Fatałaszki to tylko dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiałam się wcześniej czy lepiej jest patrzeć gdzieś w dal...czy nie" - głównie skupiają się blogerki chyba przede wszystkim na tym, by całokształt wyszedł dobrze - ale słuszna uwaga,może czas wysunąć z tego wnioski. A wracając do tematu co lubię najbardziej to dla mnie jedne z faworytów są leginsy :) nawet jeśli ktoś nie ma mega super figury to uważam, że kobiety świetnie w nich wyglądają! Z połączoną dłuższą koszulą, tuniką, szpilkami - pakiet i wrażenie idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erozzzja, fatałaszki też są fajne. To tak jak jeść zupę z ładnego talerza a nie łyżką prosto z garnka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz trochę racji Gospoś, ale jak głód dopadnie, człowiek nie patrzy na oprawę tylko bierze się za konsumpcję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliże  pipe
To zdjęcie co w temacie ta kobieta na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z Wami najważniejsze są te wartości człowieka... tutaj chodzi tylko o ten dodatek :) chyba żadna kobieta nie napisze tutaj, że nie lubi podkreślać swoich atutów -lubimy przecież zaskakiwać, zachwycać, starać się wyglądać dobrze dla NIEGO. To bardzo podbudowuje, dodaje tej pewności siebie, niczego sobie nie musimy udowadniać to po prostu miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale założyłaś temat w dziale "Życie erotyczne" a nie "Moda i ubiór", więc się nie dziw, że każdemu się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zawsze śmieszą takie ubrania...zakolanówki to nosi się tak, żeby je było widać tak? więc na jaką porę? żeby było widać, to do krótkich spodenek, a więc lato, a w lecie to gorąco w takich...przykładem jest pani z drugiego linka, gdzie zimno na dworze, ona w kamizelce puchowej a na tyłku krótkie szorty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa raczej urocze spojrzenie, figura i zmysłowość ;) Przeważnie każdy facet patrzy na buzie później na dupke, i odrazu mu staje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na widok kobiet nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką stylizacje możesz wykorzystać idąc np na mecz z facetem, na rajdy samochodowe jeśli się interesujesz :) pomysłów znajdzie się sporo i nie zgodzę się, że tego typu stylizacji latem nie da się wykorzystać - wręcz przeciwnie. Spokojnie znalazłabyś okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margaretka007 :) a jeszcze bardziej sexy stylizacje masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na facetów działa mózg kobiety, a ponieważ mężczyzna jest wzrokowcem, to działają na niego bodźce wizualne jak http://freetaboos.pl/body-rozmiar-os-p-1045.html, ale zakolanówki to chyba na niewielu działają, bo to mężczyźni nazywają je antygwałty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakolanówki , dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grzesz proszę! Kim jesteś,że nie rozpoznaje sexy zakolanówek od zwykłych antygwałtek :D tutaj masz przykład antygwałtek :D http://www.wiocha.pl/795057,Antyg***tki Ja też uważam , że zakolanówki są świetne trzeba tylko dobrać odpowiednią stylizacje. Np. Zakolanówki i mini rozkloszowana spódniczka <3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć dobrą figurę to nawet w worku można wyglądać ponętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy w zakolanówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×