Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość własnie po seksie

co wasi faceci wolą, seks z wami czy mecz?

Polecane posty

Gość własnie po seksie

moj facet ogladal mecz, a mi się zachciało seksu:) więc nie zważając na jego protesty, ściągnęłam mu majtki i zaczęłam robić loda:) skończyło się na szybkim seksie i moich dwóch orgazmach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka_
mój nie ogląda meczy, woli strzelać bramki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki mecz. Reprezentacyjny: seks Liga włoska: mecz Liga angielska: seks Hiszpańska: seks Niemiecka: seks Niemiecka, ale mecz Werderu lub HSV: mecz Inne ligi: seks Liga polska: seks Liga polska, ale mecz Lecha: mecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie po seksie
to co tu robisz? właśnie mecz lecha leci:P udało mi się go odciągnąć właśnie od tego meczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam canal +, a relacje z Internetu blokuje moje IP :( Poza tym, leci liga włoska, Sampdoria - Reggina 10 minuta prawie, 1-0 dla sampy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie po seksie
lech wygrwa 2:0. myslalam ze jak kupi cyfre to juz o sekse zostanie mi pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raskaa
Uwazałabym mojego faceta za idiote gdyby zamiast ogladniecia meczu wolałby seks ze mna :-) Bo seks z emna moze miec zawsze kiedy jest na to ochjopta i sposobnosc,a mecz,mozna ogladnac powtorke,ale to jzu nie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie po seksie
ale mi się właśnie chciało. ma być tylko wtedy kiedy on chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raskaa
No:-)ale po co doprowadzac faceta do niepotrzebnych stresow w czasie meczu:-) niech sie naoglada,a ochota na faceta jak była to tak szybko nie minie i po meczu mozna sobie szczelic bramke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie po seksie
miał prawo wyboru, wybrał mnie:P po 15 min znów mecz ogłądał, tyle że oboje zadowoleni i zaspokojeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raskaa
:-) 15 min :-) ja tam wolałabym co najmniej godz po meczu,no ale kazdy ma inne podejscie do tych spraw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie po seksie
godzinę będę mieć kiedy będę chcieć. teraz miałam chęć na szybki numerek. szybki to nie znaczy gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię mecz z zseksu - 2 połówki po 45 minut,czy to OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz koorwa Wyszedłem się odlaći akurat Samp strzeliła na 2-0 :( Nie widziałem :beczy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka futbolu
co może kręcić w lidze włoskiej? tylko hiszpańska... u mnie to jestem fanatyczką, z moim nie pogadam o piłce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że na boisku używają głów do myślenia :D Co może kręcić w hiszpańskiej? Setki podań w szerz boiska na 30 m od bramki rywala? A może Pepe? Buahahahahahhaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po seksie Udało ci sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od tradycyjnego jest wirtualny seks. Ja uwielbiamsex telefon i namawiam dziewczyny aby bawily sie dildo - cos cudownego ... http://seksnumer.pl/sex-telefon-julia.html Julciu pozdrawiam cie skarbie, jutro znowu bedziesz wibrator w tyleczek wkładala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Bogna, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://seks-telefon.ovh/jestem młoda sexowna i bardzo napalona. Czekam na konkretnych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×