Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na to radę

Co wy na rekalmę speak up?

Polecane posty

Gość mam na to radę

ja mam na to radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisek
jeszcze chwila i szlak mnie trafi poprostu co bym nie zrobila lata mi to gowno po monitorze grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisek
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada jest na to następująca albo trzeba od nowa zainstalowac windows i nie instalowac dodatku flash player kiedy internet explorer strasznie o to będzie prosił przy wchodzeniu na wszelkie strony z reklamami wtedy reklamy poprostu nie mogą dzialac powyzszy sposob to taki jaki ja potrafie moze mozna tez poprostu odinstalowac dodatek flash z tego co wiem nawet jesli widnieje on w dodaj usun programy to tam odinstalowanie nie wystarczy, bo jest kilka rodzajó tego flasha ten ktory umozliwia dzialanie reklam to chyba tzw wtyczna internet explorer, narazie nie wiem jak można ją na trwale wyłączyć lub odinstalowac ale moze poszukam na ten temat informacji no i widzicie nie jestem zdolny tylko do narzeniania, z reszta juz nie raz wypowiadalem sie na tym forum na pomarańczowo..moze to byl błąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne i proste wyjścież
instalujesz OPere a tam w obcji narzedzia odklikujesz java script i to juz koniec reklam .Ot takie prostejak to w Operze :) Oto link ktory sprawi ze poczujesz nowy wymiar serfuwania :) http://www.opera.com/download/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne i proste wyjścież
a no i oczyiscie żadnych wyskakujacych okienek miec nie bedziesz oto wiec ten link to wszystko co mozna zrobic aby bezpiecznie, szybko i bez reklam surfować http://www.opera.com/download/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nigdy nie mialem
chyba musisz nick zmienic, bo wiek nieaktualny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEARIA
jak mnie to latające gówno wkurza!!!!! caly czas zapierdala po tym monitorze:/!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to dziala
dziala!!!! ludzie to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne że dzuiala
to Opera! internet explorer to jak Fiat 125p przy Ferrari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainstalowalam
ta opere i nadal widze non stop te reklame, co zle zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz mnie wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ta reklama!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna rzecz ....
Java nie tylko do reklam jest potrzebna :O Potem się okaże że część stron www w ogóle nie zobaczycie bo Jave bedziecie miec zablokowana, ale róbcie jak chcecie, choć mi się wydaje ze juz lepiej poszukac jakiegoś blokera do Opery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×