Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didusia36

Co Wy na to?

Polecane posty

Co byście powiedziały gdybyście usłyszały jak Wasz facet zwraca się do iinych kobiet tak samo jak do Was: misiaczku,słonko etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeju:D no bylam bym niezle wkurzona nie:/ no bez przesady:/ jak on sie spojrzy na jakas.. to mnie juz bierze:D a co dopiero jakby mowil tak slodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jest tylko gawędziarzem
kolega mojego mężą też się tak do mnie zwraca. Z początku też na to dziwnie patrzyłam, miał dziewczynę , to było zresztą nawet miłe. A le musiałby się jakiś men wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne napewno zalezy..jak to jest powiedziane.. i jakie to slowo.. ale jak tak jak do Ciebie...nie no to nie ma prawa bytu takie cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
no,ale to tez jest dziwne moim zdaniem... kiedy kobniety mówią do siebie takiemi zdrobnieniami - jest ok.. kiedy kobieta mówi tak do faceta - niekoniecznie swojego - to tez jest ok, bo kibiety tak po prostu maja i tyle.. ale kiedy facet tak powie do innej niz swojej kobiety, to już jest coś ie tak... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ..no ja nie mowie do innego faceta tak samo jak do mojego:D wogole rzadko mam okazje gadac z jakims innym facetem:P ..no ja tak nie mam :> dla mnie obie strony..jakby tak robily, tak mowily do inncyh..to dziwne jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że przeszkadzało a jak bolało! Ale on twierdził, że tak już ma, że to nic nie znaczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
a mi się niekiedy zdarza powiedzieć do jakiegos kolegi Misiek, Nuniuś, Słonko... oni wiedzą, że ja tak po prostu mam i nie są to żadne podteksty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój facet twierdzi że my kobiety przywiązujemy wagę do słów i że On tak juz ma że tak mówi do innych ale cholera jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dlaczego mając świadomość, że sprawiają nam ogromną przykrość robią to dalej? Czy to taki wielki wysiłek, wyrzeczenie, żeby zmienić jeden nawyk i takie zwroty, pełne ciepła i uczucia zarezerwować tylko dla swojej kobiety?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
niektórzy twierdzą, że to tylko faceci, a niektórzy, że aż... tak czy siak chyba już tak są skonstruowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko tyle że mój facet kiedy zwróciłam Mu dziś uwagę stwierdził że to zazdrość przeze mnie pprzemawia a On nie lubi zazdrości u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle może wypowiedział by się na ten temat jakiś facet. Bo podejrzewam że _______________ to też kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
ja sama tak mam, ze do innych facetow (tzn. takich blizszych mi kolegow) mowie milo kotku, misku, czaem wyrwie mi sie kochanie, ale tak samo mowie do kolezanek ... moj facet akurat o tym nie wie, bo nie zna polskiego, ale podejzewam, ze jakby wiedzial to i tak by nic sobie z tego nie robil, bo jest calkowicie niezazdrosny i niekontrolujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
zgadza sie, ja też jestem kobietą... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze postaram się jakoś ignorować te Jego teksty wobec innych kobiet chociaż wiem że to nie będzie łatwe:-) To słonko udało mi się juz przetrawić ale ten misiaczek stoi mi kością w gardle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×