Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tą fotka Want?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś miał wrzucić. Dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie obrażać tylko się zakumulować to byś miał c***o a tak to wal pod jotpegi z neta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co była ta fota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna brunetka kręcone włosy i brązowe oczy. Naprawdę ładne kształty. Niezła Chcesz fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio z ciekawości chciałbym ją zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ładna tylko tyle ci napiszę. Na jakims temacie były oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce zobaczyc jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof Dlaczego czepiasz się want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie to drugie zdjęcie albo najlepiej całą a nie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile odeszla want razem z tymi z którymi tu pisala. Po chuj jeszcze o niej zakładacie tematy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes durny analfabeto ze zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof na zmywaku a Poes na ulicy. Uchodźcy z Polski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczy Wandzi ?Tyle hałasu o oczy jakich tysiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calosc jest piękna nie tylko oczy debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zerzygania. Want, Koke, Samansara, upasiony Smof i Kotka. Bleeee. Rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poes w przeszłości zarabiała na ulicy, w ten sposób dorobiła się samochodu :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś jak z wandzia mi naprawde nie po drodze i nigdy nie bede jej lubic i zawsze bede uwazac ze ma co chciala bo zwyczajnie jest durna ale... wy tak serio keczupy??? want uroczyscie odszczekuje NIE JESTES najbardziej durna uzytkowniczka tego forume wstyd mi i przepraszam kupie Ci kwiatka x Twierdzisz, że ma co chciała, bo wg. ciebie jest durna. Co ci złego zrobiła, że tak pastwisz sie zakamuflowany ? Robisz to dla zasady kto nie z tobą ten do zniszczenia, bo napewno działasz z bardzo niskich pobudek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jest piękna dajcie zdjęcie calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof to pedał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Calosc jest piękna nie tylko oczy debilu x mówić to sobie możesz wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Smof dziś jak z wandzia mi naprawde nie po drodze i nigdy nie bede jej lubic i zawsze bede uwazac ze ma co chciala bo zwyczajnie jest durna" x wszystkie hejty na Want zaczynają sie w twoim stylu pisowni tj. "wandzia""durna" "nudna" " nie lubie" Aż takich zbiegów okoliczności nie ma i najpewniej to ty hejtowałeś. Asesekurujesz sie dosrywając jej zalogowany aby inni myśleli, że skoro srasz zalogowany to z orandża już nie dosrywasz. Odeszła z forum jak wiele innych ludzi.. O co ty jeszcze walczysz odpadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za tajemniczy obrońca wandzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof pijaczyno monotematyczna odjepaj się od Want. To nie jest Liga do ciebie bo za wysokie progi dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof i Błędny hejtują Want i Ciotki 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof palancie tobie tylko poes pozostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof z pomarańczy na wszystkich napiertala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smof i Błędny hejtują Want i Ciotki x Niee, ciotki nie. Jeżeli już ktoś nie ukrywał wrogości do Want to był to agent orange i właśnie smof. Błędny też lubi dosrywać z orandża i łatwo rozpoznać śmiecia bo robi charakterystyczne błędy w pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×