Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gacek

Co ze mną nie tak ???

Polecane posty

Gość gacek

Hej. Mam dośc powazny problem i chciałbym zeby ktos pomógł mi go chociaz troche rozwiazać. Mam 18 lat. Pochodze z dość dużego miasta, co tu duzo ukrywac jestem przystojnym chłopakiem, ktory bardzo dba o siebie (siłownia, basen solarium, czesto kosmetyczka i takie tam pierdoły). Problem moj polega na tym ze nigdy nie uprawiałem sexu i wydaje mi sie ze nigdy to się nie stanie. Podobam się bardzo wielu dziewczynom, na dyskotekach bardzo czesto dziewczyny same mnie zaczepiają. Czasami sytuacje wykorzystuje, wiele razy bywało tak ze na jednej dyskotece potrafiłem całowac sie z czterema dziewczynami :) Problem pojawia się pozniej. Gdy poznaje dziewczyne, zadna po prostu nie pasuje mi jesli chodzi o charakter. Nie wiem jak to okreslic mam jakis swoj wzorzec ksiezniczki z bajki i po prostu nie potrafie zaakceptowac zadnej dziewczyny, nawet gdy z nia jestem to trwa to gora 1-2 miesiace i zawsze czuje, ze to nie to. Tak samo sprawa wyglada z sexem. Po prostu chciałbym miec kogos zaufanego, komu bym wierzył ufał wtedy mogłbym zrobic wszystko. Wiele razy miałem tak ze dziewczyna sama mowiła mi "zrobimy to?" ale odmawiałem bo nie jestem małpą, ktorej zalezy na zapokajaniu potrzeb, chcę uczucia a nie zwykłego sexu. Nie wiem co mam robic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie
fajnego kolege i z nim się bzykaj laski są puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Sam znajdz sobie kolege, nie gustuje w facetach jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja bym chciał tak z tobą
buziaki niuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
bo przecież codzienne walenie konia to nie seks...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij od dymania
chomików.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
posmyraj sie z kolegą z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
uwielbiam się pieścić pastą jajeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllona
zamiast an solarium wybierz sie do kina, zamiast do kosmetyczki idz do teatru, zamiast do klubu moze na spotkanie jakiegos kola zainteresowan? masz jakas pasje, np zagle, deska, film, nzasz sie na polityce? ladni chlopcy sa ok, ale jednak liczy sie to co ma sie w glowie:) moze jak staniesz sie bardziej nastawiony na rozwoj wewnetrzny, znajdziesz sobie jakas pasje, to poznasz dziewczyny, o ktorych marzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Ehhhh.... z latarką takich szukać;) Co Ci doradzić? NIC... wszystko z Tobą ok. A moze nieświadomie unikasz seksu, bo boisz sie ze dasz plame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Jeśli ułatwi Wam to udzielanie mi rad to podpowiem, że w każde mgliste listopadowe popołudnie zakładam strój płetwonurka i udaję się do najbliższego marketu Lidl, gdzie wylizuję odbyty zmęczonym kasjerkom w kasach od 2 do 7.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci się nudzi to
daj dupy lumpowi z dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram pomysl z teatrem i kinem, kluby sa w porzadku, nie rezygnuje z tego, ale nie dziw sie jesli znajdujesz tam 4 panny do calowania a zadnej do przedstawienia rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Na spokojnie. Przez 98 minut codziennie wpatruję się hipnotycznie w puszkę po pasztecie popularnym z Biedronki, wyobrażając sobie, że to mój szkolny kolega Jaźwiński Ryszard (obdarzony zajęczą wargą i skoliozą), który pod wpływem mego mesmerycznego wzroku przemienia się w skrzyżowanie legwana zielonego z Rowanem Atkinsonem i zapina mnie brutalnie w mego lekko nieświeżego wedla. Nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te
które same cie podrywają na pewno nie mają dobrego charakteru i nie sprostają twoim wymaganiom. Te, które nie mają pusto w głowie pewnie się tobie nie spodobają, bo nie wyglądaja jak lale i nie włócza sie po dyskotekach... Jesteś jeszcze bardzo młody i nie musisz sie z tym seksem tak spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chłopak 18 lat ma
bzykać mu się chce !! ale że ty taki cnotliwy jesteś to dziwne może jakieś urazy z dzieciństwa ??????? złe wychowanie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Miałem duzo starszą dziewczyne od siebie jakis czas temu, myslałem ze wreszcie mi wyjdzie, ale ona chciała kochac sie po tygodniu znajomosci, gdy powiedziałem ze tak nie chce i chciałbym poczekac... powiedziałą ok ale miała chyba za duze cisnienie bo to ze dawałem jej buzi nie wystarczyło jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Powiem Wam prawdę,tera to już tylko myślę nieustająco o mojej katechetce siedząc w ubikacji i nerwowo kartkując wydanie drugie poprawione książki o Winnetou i jego kochanku Old Shatterhandzie. Uwielbiam rozmawiać sam ze sobą, że o spuszczaniu się na klawiaturę nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Nie podszywac się!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek
Dyskusja wprawdzie się nie rozkręciła, ale juz czas na mnie zgłodniałem.:( Idę sobie wydłupać kilka rodzyn z kakaowego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Na pewno trafisz na taką, którą pokochasz z całego serca i ona pokocha Ciebie :) szkoda że takich jak Ty to ze świecą szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki niektorym za odpowiedzi, mam nadzieje ze ktos kiedys zacznie na mnie patrzec z sercem a nie tylko na to co mam miedzy nogami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Używam natartych margaryną Kasia kolb amerykańskiej kukurydzy do zaspokajania swoich chuci :) oglądając przy tym napisy końcowe ostatniego odcinka Na Wspólnej i zaciskając zwieracze odbytu w rytm hymnu białoruskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek.
Lubię, gdy kaszanka staropolska z Biedronki z soczytym chlupnięciem zanurkuje w moje dupsko przedzierając się brutalnie przez mój dziewiczy co prawda, ale już drugiej świeżości, zwieracz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacus ale z ciebie wacus
nadarza sie okazja a ty nie korzystasz? przynosisz wstyd meskiemu penisowi dobra spierdalam stad bo zaczyna mi odwalac:P ide ogladacTV:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek.
Jest jeszcze ktoś:D 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te
dlaczego moderatorzy nie kasują tych kretyńskich wpisów podszywacza-zboczeńca??? Przecież rzygać sie chce jak się to czyta, rozumię jakiś zabawny wpis podszywacza, ale to jest tylko chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek gacka
ja jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka prawdziwa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×