Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gospodarz_222

Creme brulee

Polecane posty

...ciastko to nie jest, ale nie powiem, słodkie i całkiem niezłe jak dobrze zrobione :) ...a tak w ogóle to witam wszystkich w przelocie bo dość pracowicie dzisiaj mi schodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, musi być taka chrupiąca skorupka Właściwie temat miał nazywać się makaronik, ale nazwa myląca i może komuś by się w ogóle nie tak skojarzyło jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och lubię ;) Będę wpadać i się zajadać. Kurcze... ale ten krem własnej roboty, czy ktoś pomagał? ;) słodki czy słony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto_w_oczy
Szparka wysmarowana kremem i lizana powoli, delektujac się każdym... Esencja smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff :D to dobrze, bo mam kilka ;) Tutaj właśnie następuje konsumpcja. Co prawda nie do końca w odpowiedniej kolejności ;) chociaż z drugiej strony przyjemnie :D On już je, ona za chwilę będzie się rozsmakowywać, na razie gotuje ;) http://4allpic.com/images/p4bosd86.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklej elka zdjęcie c**eczki podobnej do twojej, plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że to taki narowisty konik z tego języka? :D x Nie widzę sensu gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto _w_oczy
Aleś LK pojechała z tym gifem, jazda na całego. Tak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście wierci się, ale raczej nie spadnie, przezornie się położyła zawczasu ;) Takie pozycje na krawędzi łóżka są bardzo fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ;) Nie spadnie bo on ją dobrze zakotwiczył :D Ja wklejam tylko to co lubiękiedy ma miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam widzisz ;) BHP na 5! :D Chociaz... mógłby ją jeszcze związać by nie zabierała reki. Byłoby na 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by ją pewnie jakimś podwójnym węzłem, bo wiązanie by ją pewnie dodatkowo nakręciło ;) Ale namiastką wiązania jest np przytrzymywanie obu rąk nad głową... wtedy można opierać się o sterczące piersi, a jeżeli akcja odbywa się na twardym podłożu, np na podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli akcja rozgrywa się na dywanie to....? ;) Mi się jeszcze podoba takie trzymanie za przedramiona - taka dźwignia z której trudno się uwolnić, gdy on z tyłu produkuje krem ocierając się o nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli akcja rozwija się na dywanie to czujesz tę miękkość kobiecego ciała... Ocieranie? Tzn jak zakaz wstępu? tak pomiędzy pośladkami? lubię zakazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh lubisz? chyba je łamać? :D Może być i tak... Ciekawe, ze Ty czujesz miękkość kobiecego ciała. Kobieta (z mojej perspektywy) czuje twardość podłogi na kolanach :D i łokciach, lub ramieniu, ewentualnie dłoniach... och ile miłych wariacji pieskowych istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze czolo :D btw. widzialas, razem z frida jestesmy zaliczane do swietych krow. bardzo pochlebil mi zaszczyt przebywania w tak zacnym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam i zostawiłam komentarz. Czas na mnie... Stety, niestety. kawiarenka niech prosperuje a krem się leje.. albo spływa powolnym strumieniem ;) Sis, miło Cię widzieć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×