Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hand Job Fan

Cupido Max

Polecane posty

Witam was , jestem po trzydziestce , oczywiście jak to bywa w takim wieku zapracowany itd....czasem nawet tak zmęczony że sex nie wchodzi w grę , odkryłem ostatnio Cupido Max , super kapsułki dla takich właśnie ludzi i oczywiście dla kobiet też....po godzinie od zażycia sex staje się tooootal odjechany....jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , to są kapsułki sprzedawane w aptekach , opakowanie 1 lub 3 kapsułki Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn pragnących wspomóc swoją sprawność seksualną, jest naturalnym suplementem diety zawierającym ekstrakty ziołowe. preparat oparty jest na przepisach medycyny tybetańskiej uzupełnionych ziołami pochodzącymi z Afryki orza Ameryki Południowej. Nie wywiera żadnych działań ubocznych podwyższając jednocześnie sprawność seksualną. Skład: Głównym składnikiem jest Tribulus Terrestris - afrodyzjak stosowany od wieków w medycynie ludowej.Pozostałe składniki to : Muira Puama - krzew rosnący w dorzeczu Amazonki oraz korzeń Żeń-szenia. Na ulotce jest tez napisane że jest też dla kobiet , działa po godzinie ok 24 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
mam pytanie,ale go podac zeby nie wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam: otóż to są kapsułki , dodać jest prosto do jakiegoś posiłku , trzeba tylko rozpołowić kapsułkę i wysypać proszek , nie wiem jak smakuje bo połykałem całe...a odczucia?...nie powoduje samoistnego wzwodu potrzebny jest bodziec , ale nie jest on potrzebny aż tak bardzo wysublimowany i duży....wzwód jest o dużó intensywniejszy i dłuższy , można kilkakrotnie ( jeśli ktoś nie ma tego bez kapsułki) bzykac się bez jakiegokolwiek zmęczenia ,ochota na sex jest większa i intensywniejsza....ogólnie cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik fajnik
są bez recepty ??? ile kosztują ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
a kiedy przestaja dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik fajnik
a czy cena odpowiada jakosci produktu??? czy naprawde warto wydac 50 zł na jedna table???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik fajnik
i czy testowales na kobietach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
nie wiem czy to dobry pomysl.U mnie sytuacja wyglada troche inaczej,bo jemu staje jak cholera ale on nie chce,mowi ze dla niego to nie jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko po tym po prostu trzeba sobie pofiglować:) ja wziąłem wczoraj wieczorem poszalałem z żóną i nadal mam ochotę do teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
Dla mnie to tez nie jest najwazniejsze ale dosyc wazne gdy nioe robie tego tydzien.Chodze jak wulkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
jestes facetem,powiedzz odmowiles kiedys zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
mialam na mysli to ze nie robiac tego dosc czesto jestem nerwowa i agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester
super :) spróbowałem jest zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!! moja kobieta też wzięła mówi że całkiem co innego...intensywniej 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co Wam powiem? To wszystko jest działaniem psychologicznym. Nic nie mówiąc mojej Pani, podawałem jej z różnymi witaminami tabletki Avenea, MaxiPower, ostatnio Viaxine. Nie wiedziała, co połyka, myśląc, że to witaminy. I co? Lipa !!! Żadnego działania. Jak nie nastawiła się psychicznie na seks, to nic nie poczuła. Jak się nastawialiśmy, że coś będzie, to było normalnie. Nie sądzę, że u wszystkich, ale podejrzewam, że te tabletki to placebo. Silnie działają, ale... psychologicznie. Wydaje nam się, że będzie bosssko, a jest... normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Facet---> masz rację! Sprawdziłam to na mężu. Gdy miał przejściowo spadek chęci, sam chciał żeby mu kupić penigrę, ale że akurat nie było w aptekach to kupiłam jakieś ziołowo-witaminowe, wzmacniające i niby przy okazji poprawiające apetyt na seks. Gdy mąż je brał to widziałam, że po prostu sam się nakręca. Dlatego też lepiej żeby Twoja żona wiedziała co bierze i po co. Wtedy psychika zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×