Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Czy 22 lata to za późno na pierwszy raz?

Polecane posty

Gość demrii
nawet 42 nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik był założony dla żartu, dla parodii tamtego o tym, czy 18 lat to nie za wcześnie. Ej ale zapraszam was na topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3297111&start=0 bo wypowiedzialem sie tam i byloby mi milo gdybyscie skomentowali moja wypowiedz. PS. mogę wam nawet zapłacić za wypowiedz. BArdzo mi zależy a zostalo mi jeszcze sporo dukatów z gry planszowej Fortuna. Pionki i kostka się już pogubiły, plansza podarła a z pieniędzmi nie mam co zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawde.
przegrales zycie!!!! mozesz smialo dawac dupy facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
do: Nigdy nie miałem dziewczyny 22 Znajdź sobie wreszcie kobietę i przestań truć forumowiczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo znajdź sobie robotę jak to pierwsze nie wypali....i przestań zakładać już głupie tematy na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz zawsze
skoczyc z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHHAHAHAH
no właśnie, odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem
a ja myslę, że dziewictwo mu padło na mózg, jest tak żałosny, że aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem
wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jestem
Wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guy from Nebraska
if you wanna talk with me that's great, i was waiting for it. I think that you don't need any girl, it's boring and if you haven't fucked anyone yet - sorry, but it's too late. You can suck my dick though :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guy from Nebraska
i've got some advice 4 you - stay positive and suck as many dicks as you can :D you'll find your bright future very soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym wieku poważnie nawoziłem kupy każde i zbierałem je po lecie by umieścić w miejskim szalecie stą nie pierdacz misiu miłu że 22 wiek to czas iśc do mogiły bo w tym wieku nasza męskość osiąga nawiększą skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guy from Nebraska
Look ,dude, I’m telling ya you wouldn’t know what to do with her. I mean great, imagine that you have a hot pussy in your bed and she’s not happy with fact that you’re virgin. She won’t be satisfied , so go and give your anus to pretty guys in the “blue moon” bar in LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe there are many kinds of girls and some of them would like some virgin like me:)? You know, maybe I will meet sobe crazy girls, so crazy as me:) Because you can\'t say that I\'m normal;) Where you have learned english so good? I suppose You\'re polish because you understand other users of this k@fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guy from Nebraska
I'm glad that I inspire you:D Don't think I wrote that shit intentionally, just to diss you. I really think your anus needs a friend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×