Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ases

czy anal jest przyjemniejszy niz klasyk ?

Polecane posty

Gość ases

ktos probował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlamRock
dla mezczyzn byc moze. dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla gejów oczywiście
przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla gejów oczywiście
pogadamy jak pójdą ci zwieracze za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfads
anal to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
zalezy co kto lubi anal jest ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmikonavomiee19
Zdecydowanie najlepszy jest klasyczny anal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielbicielka Piotrusia
naprawde lubisz anal i wolisz go od zwyklego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielbicielka Piotrusia
tylko nie uprawiaj go za czesto, bo to chyba zdrowe nie jest, a najwieksza nieodpowiedzialnosc dla kobiety to anal przygodny albo w czasie pierwszego seksu z nowym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielbicielka Piotrusia
a zdarzyl ci sie anal w czasie pierwszego seksu z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie uprawiaj go za czesto, bo to chyba zdrowe nie jest, a najwieksza nieodpowiedzialnosc dla kobiety to anal przygodny albo w czasie pierwszego seksu z nowym facetem przygodny seks jest raczej niezdrowy to fakt, ale anal z nowym partnerem? ...eeee nic złego,dla mnie to jedno z klasykiem,dlaczego miałabym sobie tego odmawiać,jeśli jest przyjemne? (tak zdarzył mi się,z Piotrusiem :D ...kiedyś...) a tak często znowu tego nie robię,facet dużo pracuje i mało ma dla mnie czasu coś ostatnio ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielbicielka Piotrusia
to otwarta i odwazna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest super
A pozycje do analu jakie najbardziej lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ostry anal tez lubicie?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ta teza?
że anal szkodzi na zwieracze? czy to nie jakiś mit? typu jak się onanizujesz to orgazmu nie osiągniesz normalnie? lub mit że orgazm łechtaczkowy gorszy niż pochwowy lub że mokry orgazm u kobiety to sikanie itp itd czy ktos udowodnił naukowo że uprawiając anal padają zwieracze? anal jest świetna forma seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmikonavomiee19
Mylisz się, anal jest szczególnie polecany na przygodnym spotkaniu oraz na pierwszej randce, bo wtedy ryzyko, że się zaciąży spada do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal za to jest wiekszym
ryzykiem chorob, rowniez wenerycznych. a na zwierzacze szkodzi, zwlaszcza ostry, niedelikatny anal z gleboka penetracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moja-opinia
w pupsztala boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli boli boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal jest spoko, mam 17l i jeszcze dziewica to o klasyku ciezko mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 16 lat i nie pozwoliłam chłopakowi na klasyk bo chcę być dziewicą ale dupkę dałam. Wcześniej trenowałam z dildo aby sprawdzić, co zrobić aby się zmieścił. Jest spoko, on zadowolony, na ja nie czuję w tym przyjemności ale czuję się spełniona, że go zaspokajam. Dla mnie to sprawa bezpieczeństwa przed ciążą i uważam, że na utratę dziewictwa jest jeszcze dla mnie za wcześnie, dlatego preferuję anal przy którym czuję się "bezpiecznie". A ponieważ chłopakowi wystarcza robienie loda i analek - nawet go to kręci, że wkłada w dupkę to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i w cipke jeszcze nie bzykałem ale miałem 2 dziewczyny które były dziewicami i anal był co dziennie na maksa, lubie jak dziewczyna mocno piszczy a na analu to pisk jak z opon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony jan
anal i zwieracze nie szczelne to kosmiczny mit dziewczyn ktore nie maja na tyle odwagi by sprobowac czegos wspanialemgo i odlotowgo. mialem kilka dziewczyn i kazda nie chciala ale jak odpowiednio podeszlem do sprawy czyli rozmowa i pieszczoty bardzo delikatnie czule i dlugie potem oliwka jedem paluszek drugi i wkoncu czlonek to kazda nawet ta ktora byla dziewica nie wiedziala kiedy a juz miala w sobie czlonka i byla zdziwione ze to takie mile i proste. kazda z czasem sama chciala anal zamiast standardowego sexu. jedna mi nawet powiedziala ze ja mam se sprobowac analu bo to boliiiii i tak sprobowalem, kupilem taka zabawke co lesby sie zabawiaja i powiedzialem mojej ze bedzie dzis facetem a ja jej dam moj anal do zabawy... nie wierzyla ze to takie latwe by wejsc w anal,wystarczy duzo oliwki i jeszcze wiecej checi a sukces jest w zasiegu reki. wiec dziewczyny zaden problem korzystac z analu kiedy cchecie i z kim chcecie a frajda i orgazmy niesamowite.. pozdrawiam wszystkie analne dziewczyny hi hi hi zycze duzo odwagi jeszcze wiecej pieszczot i wytrfalych partnerow by wam sama przyjemnosc serwowali a nie bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyk czyli seks dopipkowy daje za słabe doznania bo macie za luźne pochwy. Dlatego facet musi walić konia albo *****ać w tyłek żeby coś poczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×