Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ~omotany

Czy czujecie podniecenie seksualne kiedy jesteście w ...zazdrości ?

Polecane posty

Gość ~omotany

Zdarza się że podczas zazdrości jestem podniecony seksualnie i wtedy zamiast wybuchać złością miewam łagodne usposobienie i ,,kosmate" myśli. Moja żonka ma wielu wielbicieli , kiedy jestem zazdrosny to akceptuje i podniecam się Jej kokieterią ! Czy ktoś też tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co masz to się nazywa symptom rogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jeśli jestem zazdrosna, to znaczy, że mam do tego o wiele poważniejszy powód, niż niewinny flirt czy nadmiar adoratorek partnera, a w takiej sytuacji podniecenie to ostatnie co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam coś podobnego. Co prawda mąż mi nie daje powodów do zazdrości, ale gdy gdzieś wychodzi lubię sobie powkręcać, że idzie do kochanki, godzinami się nakręcam zazdrością i złością i wyobrażam sobie co z nią wyprawia, to mnie tak podnieca, że jak wraca to się dosłownie na niego rzucam. Jednak wiem, że gdyby mnie naprawdę zdradził byłabym załamana a nie podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gdy sie dowiedzialem ze moja zona z jakims facetem sie bzyka, to takiej dostalem erekcji jak malo kiedy wczesniej, stal mi caly dzien, i ze trzy razy strzepalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~jejgość
Kiedyś moja żonka przyznała mi się że podczas mojej długiej nieobecności poznała młodego afiszanta . Tak mnie to podnieciło że ..pozwoliłem Jej na pełną swobodę zwłaszcza kiedy znowuż wyjadę na długo . Nie opiszę Jej zdziwienia i entuzjazmu , ani jak mnie wynagrodziła . Nie żałuje tej decyzji bo okazało się że dobrze zrobiłem wiedząc prawdę i kogo mam za rywala . Dzisiaj tą decyzje nazwę :za Jej szczerość -nagroda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~trójkątny69
Wróciłem do domu nie za anonsowany , wszedłem do domu (pożną)porą i zastałem Ją z kochankiem , spali nago . Tak się podnieciłem , że rozebrałem się i do nich dołączyłem . To była najpiękniejsza noc mojego życia . Miewam erekcyjne wspomnienia do dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Omotany
Chyba ten temat wymknął się spod kontroli , nie myślałem że w podnieceniu można pozwolić na zbyt dużo . Ja jestem zazdrosny i nie posunął bym się tak daleko jak mi tu piszą . Wiem jednak teraz do czego to prowadzi . Ojojku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podniecenie jest efektem zazdrości, a próbą jego rozładowania jest seks lub onanizm. Każdy inaczej reaguje na sytuację stresującą: jedna osoba złością, inna podnieceniem, a jeszcze inna śmiechem... W zależności od reakcji są rożne sposoby na rozładowanie stresu (napięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie można się tak zafiksować, że każdy rodzaj stresu, można rozładowywać jakąś przyjemnością: seksem, onanizmem, dobrym jedzeniem, obejrzeniem dobrego filmu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zazdrości nie, ale po kłótni rżniemy się jak króliki. Lubimy się kłócić, czym większa awantura tym lepszy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony15
Ja jetem całkowitym rogaczem. Zazdrość , złość, ból, ciekawość, podniecenie, bezradność, poniżenie, szczęście - to wszystko się miksuje kiedy patrzę na nią jak kopuluje z innymi. Ona mnie zna i jeszcze podsyca atmosfere ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~po przejściach
Do zakręcony 15. To nie jest ,,rogactwo" a niewolnictwo. Lubisz, pozwalasz , podniecasz się tym , chcesz tego świadomie i czerpiesz korzyści w postaci podniecenia . Miałem tak , pozwalałem i sam proponowałem , nawet przyprowadziłem GO aby wszystko było na moich oczach . ONA znając mnie coraz więcej robiła mi niespodzianki , cudowne niespodzianki , szaleństwa ! Niestety nie wytrzymałem po kilku latach tej rozwiązłości i niewolnictwa . Kiedy chciałem wyhamować , uciekła z kochankiem za granice , rozwiodłem się i jestem w normalnym związku wiele lat . Co lepsze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację z tym wpisem wyżej.My mamy oboje podniecenie gdy we mnie wchodzi obcy k***s i rżnie.To samo gdy mąż kocha się z kochanką mnie podnieca.Od pewnego czasu kochamy się w wymianie partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony15
do ~po przejściach wczoraj My też bawimy się od dawna i jest Ok, nawet bardzo Ok. Szaleje za nią, szczególnie jak sie zabawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z trójkąta
Przyłapałem Ją z nim i wywołałem aferę. Jednak po jakimś czasie tamta scena prześladując mnie powodowała podniecenie i żal że mogłem inaczej postąpić .Zaproponowałem Jej trójkąt bez ograniczeń razem w domu zgodziła się natychmiast i zaproponowała bym zadzwonił po niego . Szybko się zjawił wystraszony , więc powiedziałem że pozwalam Jej na jawny trójkąt , w domu .Podszedłem i zacząłem Ją rozbierać , zachęcając by mi pomagał a Ona wypowiedziała tylko,, chcę was obu naraz ". Orgia trwała do rana z deklaracją że chcemy tego wszyscy i było szalenie cudownie . Nic nie żałuje , mam Ją w domu i seks na najwyższym napięciu , kontroluje sytuacje i tym zapobiegam skrytych kombinacji za plecami , tak jest naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjście z inpasu
Mam kochanka i już nie mogłam dłużej tego skrywać i nie chciałam obu stracić . Podniecała mnie myśl że mogłabym mieć ich w jednym łóżku.Spowodowałam że mąż się dowiedział ale nic nie zareagował , następnie zapytałam go co by zrobił gdyby się dowiedział że go zdradzam , odparł że na pewno nie odszedłby . Teraz już szybko zrealizowałam podstępnie wpadkę z kochankiem .Jesteśmy we troje w bardzo burzliwym związku i polecam jako wyjście z kochankowej opresji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Omotany
Czy to aby jest na temat , raczej na osobny , ale podoba mi się , daje inne zapatrywanie na rogaciznę. Omotany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję jak można nie podniecać się gdy w żonki cipkę wchodzi kutas kochanka.Wspaniałe przeżycie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~gościna
To teraz jest na topie , choć nie najnowsze to, ma wielu chętnych .Śmiałych , nieśmiałych mających szukających itp . Spróbuj a zobaczysz czy się wyzwolisz z tego rodzaju seksu . Już ktoś kiedyś napisał że we dwoje to jak strzał z pistoleciku a w trójkącie ..jak wystrzał z armaty. No cóż , tacy też są i wiedzą dlaczego , ich sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z wymianą partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~pod nie ta
A mnie podnieca jak mąż jest zazdrosny i jak mam wokoło grono śliniących się facetów.Wystarczyłoby mi piwko a zatańczyłabym na stole na........PODNIECENIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona z trójkąta
do gość z trójkąta : wygląda na to że to mój najlepszy mąż na świecie napisał ten komentarz bo ja mam tak właśnie jak tutaj napisano ! ~żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćżona
~żona ....Na walentynkę zrobię jemu niespodziankę i sprawdzę czy nowego też zaakceptuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość~żonka
Na wale,tyłkiem zrobiłam mężusiowi niespodziankę jak obiecałam . W pracy były kwiaty od wielbicieli i... lampka wina , to dodało mi odwagi do przyjęcia zalotów szefa. Zaproponował odwiezienie do domu a po drodze był tak natarczywy że...zaprosiłam Go na kawę . Mojego chłopa jeszcze nie było więc pozwoliłam gościowi na więcej ...niż się spodziewał . Kiedy byliśmy już bez fatałaszków rozległ się szczęk zamku u drzwi ...nie spanikowałam ! Miał kwiaty i czekoladki które we troje zajadaliśmy ...w przerwach w ...sesji ! Po wszystkim , mężuś mnie pochwalił za ...udaną niespodziankę , bo się nie spodziewał , liczył na konsumpcję we dwoje !~żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciata zazdrośnica
Ja się bardzo , bardzo podniecam w zazdrości . Zapewne mam zbyt dużą wyobraźnię erotyczną ale nic na to nie poradzę . Przez zazdrość właśnie mam ...dużo dzieci i to jest ta pozytywna strona mojej zazdrości! ~ Zazdrośnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciata zazdrośnica
Ja się bardzo , bardzo podniecam w zazdrości . Zapewne mam zbyt dużą wyobraźnię erotyczną ale nic na to nie poradzę . Przez zazdrość właśnie mam ...dużo dzieci i to jest ta pozytywna strona mojej zazdrości! ~ Zazdrośnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×