Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maływu

czy da się go... powiększyć?

Polecane posty

Gość maływu

panowie nie będę walił ściemy tylko prosto z mostu od razu napiszę w skrócie.. zawsze wiedziałem, że moje wyposażenie do największych nie należy ale nadrabiałem techniką bo partnerkom zawsze się podobało.. aż do czasu kiedy ostatnio koleżanka z pracy na szybkim numerku powiedziała że jest mały.. tak wprost. trochę mnie to podłamało przyznam szczerze i zacząłem się zastanawiać czy w ogóle da się coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwny jestes , jak maly to technika nic nie da tamte kobiety nic nie mowily bo nie chcialy cie urazic , az trafila sie bardzo szczera i pow w prost , i niby jak go powiekszyc chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam złe wieści. Nie da się go powiększyć. Jedyną szansą byłby przeszczep, ale medycyna jeszcze tak daleko chyba nie zaszła ;). No i jak znaleźć dawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwuwu
chłopie bez operacji to nic nie zdziałasz :D przynajmniej ja nie słyszałem o żadnych sposobach, leku na to chyba nie ma :P ale z techniki możesz się dla koleżanek podszkolić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radca353
zawsze mozesz poszukac jakiegos suplementu, slyszalem ze cos takiego istnieje i faktycznie rozmiar o kilka ladnych cm mozna zmienic. ale zadaj sobie najpierw pytanie czy ty w ogole chcesz cos zmieniac... bo moze wystarczy tylko kolezanke i problem sam sie rozwiaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maływu
dzieki za rade, z kolezanka juz widuje sie tylko na korytarzu w pracy;) a zmienic chce cos dla siebie bo to ja przede wszystkim mam sie dobrze czuc sam ze soba;) wlasnie jakies suplementy czy cos takiego mniej inwazyjnego mnie interesuje. pod noz sie nie wybieram, az takich kompleksow sie nie nabawilem przez jeden zarcik koleznaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarcik , smieszny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny prowokacyjne temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedaczek. i jeszcze się przejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik22
no ja też słyszałem że istnieje i spróbowałem, kupiłem tabletki Penirium i faktycznie penis wydaje się masywniejszy i dłuższy, niestety dokładnych pomiarów nie zrobiłem, a szkoda :D w każdym razie moja kobieta wniebowzięta bo nigdy takich doznań nie miała ze mną także polecam spróbować panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,33 efekt placebo , a fiutek jak maly byl tak i jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik22
no jednak mierzyłem, a miarka ta sama przed i po więc nie wiem gdzie to placebo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekx
Panowie ja też brałem Penirium i zadowolenie z wielkości wzrosło na pewno, a wcześniej kompleksy były silniejsze ode mnie, bo wiecie jak to jest, niby wszystko gra ale myślisz że mogłoby być lepiej i że jej ta wielkość jednak przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepływ krwi w penisie podobno może się zwiększyć to i penis urośnie więc wcale to takie niemożliwe z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. konkretne, ale ryzykowne: operacja chirurgiczna 2. wszystkie tabletki są nic nie warte, pozytywne opinie o nich piszą ludzie opłacani przez producentów 3. tymczasowe: kwas hialuronowy 4. całkiem zauważalne efekty można osiągnąć przez ćwiczenia, szukaj w necie hasła 'jelq'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod nóż to bym nie poszedł, jakieś kwasy też mnie nie zachęcają.. pozostają ćwiczenia i tabsy, które faktycznie mogą usprawniać ten wspomniany przepływ krwi bo jest to możliwe do zrobienia właśnie farmakologicznie co z resztą można przeczytać w mniej i bardziej naukowych artykułach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik22
no dokladnie, wiadomo ze nie wyrosnie wam od razu nie wiadomo co ale moj spokojnie po Penirium pare cm jest większy i to widać, a poza tym jak nam cos przeszkadza w swoim wygladzie to lepiej sporobowac, nic sie stac nie moze, w przeciwienstwie jakby mieli kogos kroic to wtedy juz sa skutki uboczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nindża80
jak parę centymetrów przybywa to i ja muszę tych penirium spróbować.. tak z ciekawości co wy tu piszecie:D a wydam te pieniądze i zobaczę! może moja pani będzie jeszcze bardziej zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S***********e dilerzy cudownych środków ludzie tylko ćwiczenia i nic mię kosztują próbowałem cudownych środków i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja pani będzie bardziej zadowolona gdy wydasz na nią parę tysi a jeśli o to chodzi to jej kochanek z dwudziesto paro centymetrówny o to zadba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie tabletki kremy i wydajcie w błoto kasę niech biją kasę z waszych kompleksów jak by to dawało coś to każdy by chodził z ogonem między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulek
kompleksy kompleksami ale ja pod noz nie pojde zeby jej dogodzic.... na zakupy ja moge zabrac, z najwieksza przyjemnoscia ale co z tego jak w lozku nie zagra bo sprzet nie zadziala? wole sprobowac tych penirium niz potem zalowac ze sobie tego kochanka znalazla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Nepal herbs ? http://www.nepalherbs.eu/pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja i wytrysk jak u szesnastolatka. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Oprócz skutecznej poprawy erekcji to także dla mężczyzn szerokie prozdrowotne spectrum działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×