Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek W.

Czy dla kobiet liczy sie tylko duży PENIS?

Polecane posty

Gość Tomek W.

Rzadko wypowiadam sie tu na forum, prawie wogole, ale czesto czytam rozne wypowiedzi. Mam 20lat, nie mam duzego penisa, nie jestem jakims miesniakiem i zastanawiam sie czy kiedykolwiek znajde dziewczyne skoro one maja tkaie wymagania. Oznacza to ze zadnej bym nie pasowal, ale czy to moja wina. Więc chcę zadac pytanie, głównie do kobiet, jaka inna cecha faceta(oprocz penisa) jest jeszcze wazna- o ile jescze taka istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.......................
inteligencja, osobowość, poczucie humoru, DYSTANS DO SIEBIE, mądrość, człowiek mający pasje, zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos raz napisał na tym forum że \"tylko duże penisy dają rozkosz\" a reszta podłapała i ciągnęła to bardziej dlatego żeby wkurzyć facetów i ztłumić ich gadanie o wielkim biuscie i idealnych wymiarach:) niż dlatego że taka faktycznie jest prawda. w rzeczywistości nie liczy się rozmiar ale technika. do każdej dziewczyny pasuje inny penis. nie raz taki duży to jedynie przekleństwo wręcz:) sama mam faceta z średniej wielkości penisem a miałam doświadczenia z większymi i muszę stwierdzić że NAPRAWDE nie ma reguły. NIE TYLKO duże penisy dają rozkosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko penis. Jeszcze dobre, wypasione auto, złoty łańcuch i biżuteria na zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnaaa
kocham penisy wyłącznie do 14 cm długości (12 cm idealny jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek W.
Zauważyłem tu jeszcze jeden paradoks, jak podejmuje sie temat "dlaczego tak malo dużych penisow" to wszystkie albo maja mezczyzn z duzymi albo licza tylko na duze, a jak sie pisze o "powiedzmy ty malych czy tam srednich" to pojawiaja sie odrazu inne wypowiedzi. Zaczolem studia, ale jakos nie widze nowej dziewczyny bo one nie moga liczyc na mnie, mogly by tylko zaliczyc niemila niespodzianke, a raczej przezycie. Moge to w dwojaki sposob interpretowac: albo te ktore pisza ze duzy jest lepszy(a takich jest zdecydowana wielkosc) maja racje i nie boja sie o tym mowic, albo faktycznie, te niby normalne sa wystarczajace(ale niestety dla mniejszosci). Zastanawia mnie tu jeszcze jedna kwestia, badania ktore przeprowadzano zwiazane z wielkoscia penisa nie maja sie nijak do tego co tu wszyscy pisza, wiec gdzie jest prawda. Wydaje mi sie ze kobiety leca na facetow z duzymi penisami, dobrze zbudowanych i wysokich, z kasa i wygladem modela. Taki ideal ludzki jest juz, czyli daleki ode mnie. Samotnosc-na zycie dorosle nie ciekawie to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandruuf
mozesz zaczac zbierac znaczki albo malowac obrazy.Przezyjesz bez kobiety. "Zaczolem" studia- stary czarno widze twoja przyszlosc naukowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savettaaaaaa
a ja miałam faceta z małym penisem i nie mozna było odbys stosunku sexualnego bo nie wchodził, tzn wszedł z ledwoscia kawałek, a ja go nie czuam bo taki krotki...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek W.
Moze jeszcze poprosze o wypowiedzi w ktorych nie ma ironi czyli bez chamstwa bo nie mam ochoty czytac tego typow przemyslen. Jesli masz choc troche inteligencji to napisz cos z sensem a przed tym przemysl to dwa razy. O moja przyszlosc naukowa sie nie martw, jakos radze sobie. Chce dodwac ze nie jestem jakis niesmialy, niejednokrotnie wzbudzilem zainteresowanie jaiejs kobiecie, ale boje sie tego ze jak to zacznie rozwijac sie dalej to zostane pozucony przez niewystarczajacego rozmiaru penisa, a to bylo by przykre. Wiadomo, ja nie chce nikogo zawiesc ani byc przyczyna czyjegos cierpienia, ale w dzisiejszych czasach wymagania kobiet urosly duzo dalje poza to co ja moge jej zaoferowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz takie obawy to moze znajdz taka niedoświadczona ktora nie ma porytej głowy przez to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie daj sobie spokoj
przeciez Ty sie wypowiadasz jak socjopata o zerowej inteligencji! czlowieku nie wpadles na to, ze jestes poprostu nudny? ze nie masz dziewczyny bo zadnej nie poznajesz? bo zadnej nie dajesz sie poprostu polubic? kobiety to poprostu ludzie! mozna z nimi pogadac, posmiac sie, pozartowac, a przy okazji mozna erotycznie sie realizowac! one tak jak i my lubia fajnych, ciekawych ludzi! a docelowo nie chodzi o to zeby zaliczyc jakas dziewczyne tylko o to, zeby poznac taka ktora bedzie nam idealnie odpowiadala! taka z ktora bedziemy chcieli nonstop przebywac, ktora bedzie naszym najlepszym przyjacielem, kochanka, ktora wesprze, ktora bedzie mozna sie zaopiekowac! musisz sie jeszcze duzo nauczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój męzczyzna
ma calkiem sredniego penisa a mimo to bardzo go kocham nawet z jego wrzystkimi wadami do których jednak "wielkości" nie zaliczam. ludzie sa rózni a idealni nie istnieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pytania o moj rozmiar, to glupio mi podac na tle rozmiarow ktore sie tu wypisuje alt to dzies kolo 14-15cm dlugosci i 12,5-13cm obwodu- co oznacza ze duzo za malo dla spelnienia kobiety. A kto Ci powiedzial ze nie poznaje dziewczyn, akorat mam wiele kolezanek i przyjaciulek i zarowno mi jak i im przebywa sie razem dobrze w towarzystwie, jak rowniez nie mam problemow z nawiazaniem nowych znajomosci. Chodzi mi o zupelnie co innego, a ty mi wychodzisz od \"zerowej inteligencji socjopaty\". Jakos mi nikt w zyciu nie zarzucil ze jestem nudny i monotematyczny, ja tylko chce stwierdzic czy to zjawisko o ktorym tu wspomnialem to czysta prawda. Bo moze jeszcze jakies szanse istnieja dla mnie na udany zwiazek. A co do tego czy chodzi mi o kobiete na jeden raz to powiem prosto: NIE!!! To raczej twoja mysl byla, ale bezpodstawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.......................
daj kobietom jakieś szanse, może się mile rozczarujesz, szkoda życia na zamartwianie sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.......................
no bez przesady, malutkiego nie masz, średni po prostu, zapewniam cie że ewentualna kobieta na pewno nie ucieknie i nie wystraszy sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty koleś
przecież to jest całkim spory penis!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój męzczyzna
ej no zwariowales moze to nie jest gigant ale Twoj rozmiar jest calkiem przeciętny i na 100 będziesz wstanie zadowolic jakąś kobitke chociaz wiadomo ze nie kazda bo po prostu nie wszyscy do siebie pasują w lózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy do ona..., albo bardzo glupio i zle, nie zrozum mnie zle. Fakt, szkoda zycia na zmartwienia, ale one sa, i nas przesladuja, a jak wypatrza slabosc u kogos to dopadaja i mecza. Boje sie tej szansy dac by nie wyjsc na, hmm... jakby to okreslic, na \"nieprzydatnego do wsółżycia i spełnienia drugiej osoby\". Moze to dziwnie brzmi, ale to w moim mniemaniu prawda, a czy mam kompleks? Predzej nazwal bym to choroba albo jak kto woli \"mikorpenisem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, to jesteś w absolutnej polskiej normie i to chyba ty za dużo czasu tu spędzasz. 14-15cm to całkiem normalny penis i nie masz się czego wstydzić. Nie ma gadki. Ale mercedesa i tak możesz mieć w przyszłośći;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikropenis, to penis który ma poniżej 2 cm. Wierz mi są takie i to jest dopiero dramat. Ty masz inny problem, po prostu zaakceptuj siebie i swojej nieśmiałości w stosunku do kobiet nie spychaj na karb niby małego penisa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zależy czy chcesz być małżonkiem czy kochankiem. Jeśli tym pierwszym to także kasa i mieszkanie jeśli tym drugim to w miarę urodę, budowę fiuta i poczucie humoru :P Można to połączyć, ale to się zdarza żadko ;). Ale zauważ też pewną konsekwencję tego rozumowania. Jeśli laska jest z Tobą mimo, ze nie masz tego wszystkiego tzn., że Cię kocha i masz szanse na stworzenie udanej rodziny:P No chyba że się gdzieś po drodze poczuje znudzona, rozczarowana, nie stac cie bedzie na nowe futro, albo zachorujesz powaznie poszuka sobie nowego wariantu 1) i/lub 2). A tak na serio wierzę i wiem, że w rzeszy tych sfrustrowanych, rozepchanych rozwrzeszczanych złośliwców są fajne laseczki z którymi ormalnie mozna ułożyć swoje życie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o to zebym sie chwalil tu swoim rozmiarem(bo nie mam czym) albo w ramach pocieszenia otrzymywal wypoiedzi ze jest w normie albo ze nawt duzy, bez urazy dla was. Poprostul mam wrazenie ze kobiety oczekuja czegos wiecej aniżeli zwyklego malego penisa. Przez to nie moge znalezc partnerki bo sie wstydze i boje. Owszem, sznase moge dac, ale czy mam sie odrazu pytac jakie oczekiwania mi stawia- przeciez to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku przestań
o tym myśleć twój penis to nie jedyna rzecz którą możesz zaoferować kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że mały penis to kuśka. Duży, to kutas. Co najważniejsze można też być kutasem. Ja ci powiem coś trochę innego. Twoim problemem nie jest penis, tylko ch*j we łbie. Myślę jednak,że jakaś mądra panna cię naprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
Wcale nie masz takiego małego penisa,wręcz przeciwnie jest całkiem normalny.Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wnioskujac po ilosci tematow tu i na innych tego typu forach to glownie(choc faktycznie nie jedynie) moge zaoferowac wlasciwie penisa, ale zeby wszystko bylo jasne to tylko duzego. No i z tego co tu piszecie to albo ja mam kompleksy(co mi sie nie wydaje), albo zle rozumuje kobiety(skoro one glosno krzycza \"TYLKO DUZY\"), albo to jest jakis paradoks i faktycznie to ja nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
jestem kobietą i powiem Ci jeszcze że nie tylko to sie liczy w życiu, musi cos zaiskrzyć między kobieta a mężczyzną,coś ich do siebie pociągać, i napewno wszystko sie dobrze ułoży i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×