Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebek_1234

czy dziewczyna jest plodna w pierwszym dniu krwawienia?

Polecane posty

Gość sebek_1234

mam dylemat. Nie wiem czy powinna kupic ta pigulke po stosunku. Pierwszy dzien okresu i robilismy to bez prezerwatywy. jest plodna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
ile kosztuje ta tabletka i czy moge ja dostac bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgoiuytcvbnm
nie matolku, nie jest, ale lepiej oszczedz sobie stresu i zakladaj gumke :D az tak bardzo cie uwiera?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
ktos sie orientuje ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
A one sa na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO......idz do gina.zaden problem przed klopotlwa ciaza niz po niej.ale popros tez o te antykoncepcyjne przed stosunkiem tam jest ich na kazdy dzien cyklu kosztuja ok.15-17zeta na recepte dwa listki.po 14 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
Ona idzie dzisiaj do lekarza. Tylko musi kupic tabletke "po". Nie wiemy ile to kosztuje... A zwykle tabletki to bedzie brala, ale jeszcze nie od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
wie ktos , ile to kosztuje? cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od dzis ?czyli podejrzewasz ze po porodzie w nastepnym podejsciu.jesli jest za pozno to te tabletki "wczesnoporonne"po stosunku nic nie pomoga.bo dzialaja od 2godz do 24.czasem dluzej .ale jak nie to aborcja lub porod nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jednak blad natury
ze dzieciom staje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz ile to kosztuje???.ano do kosztow dolicz wizyte i za wypisanie recepty ok.50-100.i juz wiesz ile to kosztuje.a jak jest za pozno to sie dowiesz jak zostaniesz TATUSIEM.Oj bedziesz zapierdalal.bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
ludzie, ja tylko pytam. Kochalismy sie tej nocy, mnie troche ponioslo. Oan teraz idzie do lekarza. Czyatelm na www.wpadka.pl , że to nie sa tabletki wczesnoporonne i ze czasu mam 72 h. Pytanie, cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
dzieki, ktos sie ekonkretnie odezwal. Dzieki Myszka. Chciałem sie upewnic, czy ONA ma wystarczajaco duzo kasy prz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa wlasnie tabletki wczesnoporonne gdyz do zaplodnienia moze dojsc np. po 2godz. a ty wezmiesz tabletke po 24 -30 czy 72godz. kiedy jajeczko sie zaczyna zagniezdzac w macicy.to wlasnie jest wczesna aborcja przy pomocy chemi.tzw.WCZESNOPORONNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeetam
kiciuś, co ty za bzdury opowiadasz. Jak dojdzie do zagnieżdżenia, to żadna tabletka tu nie pomoże. Postinor służy do zablokowania zagnieżdżenia właśnie więc nie ma mowy o wczesnoporonności. Jajeczko to nie rakieta kosmiczna, co w błyskawicznie się przemieszcza i dzieli. Stąd czas 72 godz. A co do pytania o koszty, to do ceny tabletek dochodzi cena wizyty, bo żaden lekarz w państwowej przychodni recepty nie da. Trzeba iść prywatnie. Na drugi raz myśl głową a nie innym narządem. Aha i jeśli to było w pierwszy dzień okresu a nie pierwszy po okresie, to szansa na zapłodnienie jest niemalże równa "0". Może najpierw się nauczcie fizjologii, zabezpieczcie a później dopiero niech was "ponosi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci tylko uprzytamniam ze w terminologi lekarskiej taka nazwa okresla dzialanie tych tabletek i lekarze niechetnie je przepisuja.obojetnie czy juz doszlo do zagniezdzenia czy tylko komorki sie polaczyly .wystarczy ze sie juz polaczyly a jesli tak to trzeba je zabic chemicznie i to jest aspekt moralny ktorego lekarze nie chca sie podejmowac. bo to juz jest poczatek zycia.zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko dobrze wiesz ze do zaplodnienia moze dojsc w jajowodzie ale nie tylko i dopiero wtedy zaplodnione jajeczko wedruje do macicy ale to juz jest zycie.dzielenie komorek zaczyna sie po ok. 2godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeetam
do kiciusia --------------- i tak uważam, że piszesz bzdury i powtarzasz za jakimś kółkiem różańcowym coś, co tam zasłyszałeś. Ale w sumie myśl sobie co chcesz. Ja uważam inaczej ale nie mam zamiaru się dzisiaj z nikim wykłucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKILADY
KURWA NIE UMIECIE CHŁOPAKOWI NORMALNIE ODP NA PYTANIE? JA TEZ MIAŁAM TAKĄ WPADKE I NA DRUGI DZIEN POSZŁAM DO LEKARZA. dOSTAŁAM POSTINOR, 2 TABLETKI. KOSZTUJĄ OK 70ZŁ...NIESTETY. TO TAKA SPECJALNA CENA ZA NIEUWAGE;-) LEKARZ DZIEWCZYNIE WSZYSTKO POWIE JAK STOSOWAC. ALE POLECAM NA PRZYSZŁOSC ZABEZPIECZAC SIE. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKILADY
BEDZIECIE SIE PRZEJMOWAC CZY JEST WCZESNOPORONNA CZY NIE? NIECH LASKA LEPIEJ ZASUWA DO LEKARZA!!! I TO SZYBKO! CHODZI MI O TO ZE CHŁOPAK PROSIŁ O KONKRETNĄ ODP A WY TU SIE ROZWODZICIE NAD JAKIMIS PIERDOŁAMI ZAMIAST OD RAZU MU SENSOWNIE ODPOWIEDZIEC. CAŁE BABY.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
Tylko to nie pierwszy dzien po okresie, a kilka pierwszych godzin okresu. Ale wszystko chyba bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie MYSZKO dobrze zes opierdolila.raz a dobrze tak sobiemysle ze to jakis podszywacz przyglupawy bo tyle bylo juz odpowiedzi,podpowiedzi a ten ciagle pyta,i pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek_1234
Ludzie, Myszskoruda , ona juz pojechala, chyba wiem juz wszystko. Jeszcze w necie poczytalem. mamy lekcje na przyszlosc. Za rok -dwa ślub, więc dzidzius nie byłby tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PIERWSZYM DNIU TO NIE ALE DZIEN PO MIESIACZCE TO- CZASEM MOZE SIE ZDARZYCZE PLEMNIKI POCZEKAJA SOBIE NA JAJECZKO BYWA ZE 120 GODZ. TO SA CWANE SZTUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×