Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet mogł sie takim czyms zniechecic?

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas spotykam się z pewnym facetem. Sypiamy ze sobą i wysyłaliśmy już do siebie erotyczne zdjęcia. Czy to więc możliwe, ze kiedy jedno zdjęcie przypadkowo wyłałam takie mniej apetyczne (wyszedł mi na nim wielki tyłek bo złe ujecie i w ogole) to on mogl sie takim czymś zniechęcić do mnie? Pytam serio bo może to głupota, ale zmartwiło mnie bo mam wrazenie ze on jest takim dosyc "esteta" jesli chodzi o kobuety, zawsze sie zachywacal ,ze mam ladne cialo itd, a teraz nawet tych zdjec nie skomentowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nawet ich nie skomentował to jest bucem, ja po każdym zdjęciu chwalę moją wybrankę, to proste, że czasami trafiają się gorze zdjęcia, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale nie jestem pewna czy mogls sie zniechecic jednym zdjeciem? jak sie wam wydaje? On do tej pory tez chwalil zdjecia, ale moze zasnal, a moze nie skomentowal spechalnie? Nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie zapadła pod ziemie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wlasnie sie zapadlam pod ziemie, bo zrobilo mi sie strasznie glupio i przykro, szczegolnie jak tego nie skomentowal, nie wiem byc moze przez przypadek, a moze nie.. Ale przeciez sypialismy ze soba, wiec nie wiem co sie stalo :( Moze to zdjecie nie bylo strasznie tragiczne, ale wyszlo troche niekorzystnie moim zdaniem, niestety niechcacy mi sie wyslalo z takim drugim co lepiej wyszlo bo on tego wieczora prosil o takie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wątpię że śpi do 17 :o Nie łudź sie dziewczyno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. ja mu to wyslalam wczoraj okolo 22:45, wiec dlatego mysle, ze spal, a tez nie piszemy ze soba codziennie... Wiec nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozmawiacie ze sobą od tamtego wydarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj nie, ale bywaja takie dni, ze nie rozmawiamy ze soba, wiec nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie zerwał z tobą kontaktu to chyba nie jest najgorzej. Zresztą to głupota że trzeba zawsze wyglądać idealnie, jakby mi facet wysłał zdjęcie coś w ten deseń to bym się śmiała razem z nim a nie robiła takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym zdjeciu poprostu jest takie wrazenie jakbym miala wielki tylek :O ale nie z cellulitem itd. tylko wydaje sie wiekszy niz jest naprawde i to zle wygląda...Mialam mu tego nie wysyłać, ale zrobilam kilka zdjec i wybralam te lepsze, niestety to tez mi sie wyslalo i takie drugie co juz lepiej wygladalo... Mam nadzieje, ze nie okaze sie na tyle plytki zeby po jednym zdjeciu zerwac ze mna kontakt, szczegolnie, ze wie jak wygladam nago. Moze przejmuje sie p*****lami,ale tak mam, ze jestem przewrazliwiona na swoim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się kolegom nie spodobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza litera jego imienia? Znam pewnego gościa który zachował się podobnie. Odezwał się po dniach nie wracając do tematu. Traktuje cie przedmiotowo tak jak ten mój niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to nie on. W takim razie jest ich więcej. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj :) wstaw na forum ocenimy czy było tragiczne czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze i wstawie, zreszta co mi tam skoro i tak na zdj. twarzy nie widac :P moze mi powiecie czy wyszlo az tak tragicznie żeby sie do mnie nie odezwac.. Chociaz naprawde tego nie rozumiem bo s koncu mnie widzial na zywo i jestem w realu szczupla ,, tylko na tym zdj. tak moze troche niekorzystnie wyszlam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole ale problemy. Facet ma Cię w tyłku i dlatego nie odpisuje. Gdyby coś czuł do Ciebie to mimo niekorzystnych zdjęć prosilby o więcej,bo po prostu bylabys najpiękniejsza. A on jak małolat,a ty jak sfrustrowana baba się zachowujecie. Zrozum kobieto,że z tej mąki chleba nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56- A nawet przypuśmy, ze ok, chodzi mu tylko o seks (choc powiedzial nawet kiedys ,ze mnie kocha, ale moze tez sciemnial) To czy nawet w tej sytuacji kiedy bylibysmy tylko kochankami nie powinien tez napisać czegos milego na temat tych zdjec i je jakos skomentować? Nawet partnerzy seksualni tylko powinni moim zdaniem zachowywać sie w pewien sposob np. sprawiac ,ze partnerka czy partner sie czuje seksownie. A on nie pomyslał jak sie poczuje, mial to gleboko gdzies. Dlatego jest mi przykro i tyle. Jestem uwazana za ladna osobe, ale poczulam sie i tak beznadziejnie, zreszta to chyba nie dziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie uważam, ze jak piszesz "zachwuje sie jak sfrustrowana baba", jest mi przykro i uważam, ze miałam sie prawo tak poczuc i wiele osob by sie tak poczulo w takiej sytuacji na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×