Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta z zerowym libido

czy hiszpańska mucha działa? Prosze o opinie kobiet

Polecane posty

Gość kobieta z zerowym libido

dziewczyny czy ktoras stosowała hiszpańska musze? po tabletkach antykoncepcyjych moje libido spadło ponizej zera :-) nei wiem jak maz ze mną wytrzymuje bo juz ja sama mam tego dosc chcialabym wyprobowac ta muche sa na allegro i nosze sie z zamiarem kupna czy ktoras moze sie wypowiedizec na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z zerowym libido
zadna nei stosowała? dziewczyny doradzcie mi cos bo przez to mi sie małżenstwo sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wież w cuda,hiszpańska mucha? równie dobrze może działać ,i polska mucha(Anna)fajny film "przyrodniczy" lub dobry lekarz mogą pomóc lub zmiana partnera to na 100% pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj tego badziewia. :o Zmień tabletki na inne jeśli nadal je bierzesz, a jeśli już ich nie bierzesz to idź do ginekologa i poproś o skierowanie na badania hormonów. Jakiś specyfik niewiadomo jakiego pochodzenia raczej nie pomoże, bo w Twoim przypadku obniżenie libido to wynik zmian hormonalnych w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień odżywianie i zacznij trening na siłowni. Libido wraca dziewczynom po kuracji: sport-odżywianie. Ale tu trzeba cierpliwości i zaangażowania. Nie da się naprawić tego co się psuło długi czas w parę dni. Organizm reaguje na wszystko, co przyjmujesz, pixy antykoncepcyjne zawsze tak działają. Mają zapobiegać ciąży i zapobiegają :-) obniżają libido do zera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ja jedna tak mam. :p Dobrze dobrane tabletki nie powinny powodować obniżenia libido, a już na pewno nie do zera. :) Rzecz w tym, że w Polsce zazwyczaj dobiera się tabletki metodą prób i błędów. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie jestem zwolennikiem łykania piguł. Chciałem sobie zrobić wazektomię, ale moja pani się nie zgodziła. Więc jest full natural, bez ulepszaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je biorę z innego powodu, a z działania antykoncepcyjnego z radością korzystam. :D :p A mój mąż tak się przyzwyczaił, że teraz nawet przez kilka dni nie chce mu się gumki założyć. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz w życiu gumkę założyłem. Najgorsze z możliwych zabezpieczeń. Jestem już tak przyzwyczajony, że w gumie to bym chyba nie dał rady skończyć :-) A poza tym przy długim bzykaniu kobieta jest podobno bardziej poobcierana w środku. Nie wiem na ile to jest prawdą, bo mówiła mi o tym tylko jedna. Ale najlepiej wiedzieć kiedy należy wyciągnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy długim bzykaniu jestem tak samo poobcierana bez względu na to czy seks jest z gumką czy bez. :p Pomijając dość niską skuteczność antykoncepcyjną to odchodzi jeszcze przyjemność ze spuszczenia się w cipce. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spuszczanie się czy to w cipkę czy do ust, to mega odjazd :-) W dni niepłodne zawsze jadę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen szkoda że
twoja matka się nie zabezpieczała ! Byłoby o jednego debila mniej na tym świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Perf kto Ci koszulełke tak rozerwał?! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Androgen nauczyłeś się już minete robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Sam jęczałeś ,że nie umiesz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa :) Warto jednak wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że będzie działała na Ciebie lub na Twojego partnera. Osobiście uważam, że najlepsza jest ta hiszpanska-mucha-sex-elixir-spanish-fly-15-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinna38
Działa :) Warto jednak wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że będzie działała na Ciebie lub na Twojego partnera. Osobiście uważam, że najlepsza jest ta hiszpanska-mucha-sex-elixir-spanish-fly-15-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie hiszpanska mucha działa jak rozdwojenie jaźni nie testuje proszę takich życzy będą problemy z wyobraźnią a zwłaszcza waszą możecie widzieć kogoś innego myśleć jak ktoś inny a i uważajcie mężczyźni podają to kobietom jak chcą się z nią przespać a ona chodzi wtedy chora proszę proszę posłuchajcie i zastanówcie się pierw co pijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt antykoncepcja osłabia znacznie libido, much bym nie kupowała ale np, naturalne tabletki libistim owszem ponieważ moje libido dzięki nim wróciło na prawdziwe tory nie osłabiły działania antykoncepcji i nie wywołały żadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by hiszpansa mucha byla by dobrym specyfikiem produkowaly by ja duze firmy farmaceltyczne a kupic mozna bylo by ja w kazdej aptece tak jak viagre na alegro mozna kupic muche od 7 do 50 zł a produkuje sie ja pewno w jakims garazu bo nie da sie kupic tego samego produktu przy takiej rozpietosci cenowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy ten Sex elixir to za każdym razem na Was działał? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ale martwi mnie fakt czy organizm się do niego na przykład nie przystosowuje. W sensie czy nie przestaje działać po jakimś czasie jak sie do niego już przyzwyczaicie. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×