Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem nimfomanką?

Polecane posty

Gość gość

Jestem dziewicą. I pewnie powiecie ,że to nierealne ale zaraz zmienicie zdanie jeśli wam wyjaśnię co się dzieje z moim organizmem. Codziennie robię sobie dobrze, ba, najchętniej robię to kilka razy dziennie. Nawet 6 razy dziennie i oglądam mnóstwo p****li. Teraz już trochę się przemeczyłam tym,że musze się sama zaspokajać i robię to max 2 razy dziennie przy czym mam około 5 orgazmów bo jeden czy dwa mi nie wystarczają do normalnego funkcjonowania( oczywiście chce więcej ale nie mam już wtedy siły) Na codzien myśle głównie tylko o jednym, wszystkie mysli krążą wokół seksu. Często płacze bo tak bardzo tego pragnę . A moje piersi przy dotyku prawie eksplodują, nie mam pojęcia co by było gdyby dotknął je facet... lubię to ze są bardzo duże , wiem jak faceci się slinią na mnie ale ja mam jakiś uraz bo mialam już kiedyś wstępne "igraszki z facetem" ale było to bardzo dawno i nie doszło do niczego większego. Teraz mam 19 lat i nadal jestem dziewicą bo nie znalazłam nikogo wartego uwagi. I dlatego boje się znaleźć kogoś. Poza tym, chęć seksu mnie przeraża, już od najmłodszych lat borykam się z tym problemem, ale już dłużej nie wytrzymam. Jestem osobą bardzo samotna i *****nko na jeden raz nie wchodzi w grę bo poczułabym się jeszcze gorzej jeśli nie dostałabym dodatkowo ciepła od takiej osoby, pomimo wszystko potrzebuje ciepła. Nie wiem co mam zrobić i czy faktycznie jestem nimfomanką. Mam tez wpojone idee ze seks z nieznajomym nie jest czyms dobrym i pomimo zmiany religii nadal pewne aspekty we mnie pozostały jak to ze powinien to być mój facet, na którego się nie zapowiada ze się znajdzie bo teraz sami faceci którzy nie szanują dziewczyny Wiec z takimi nie chce Błagam o poradę bo mnie to wykończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jesteś Autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 napisałam wyżej ze mam 19 lat przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzi mi ktoś ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, nie doczytałem. Jestem dojrzałym juz facetem, ale jak chcesz pogadać możesz pisać empty444małpao2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzięki. Nie chce gadać o seksie tylko otrzymać pomoc od was! I s***********e zboki z tego wątku! Coś okropnego się ze mną dzieje a wy jeszcze chcecie pisac na poczcie ! OBRZYDLISTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest trochę na odwrót. Siedzisz całymi dniami z oczami wlepionymi w podniecające cię non stop p****le. Nie jestem dziewczyną, ale gdybym patrzył bez przerwy na nagie kobiece pupy to na pewno miałbym problemy z myśleniem o fizyce kwantowej. Pierwsze ta zamknij i schowaj laptopa. Spędzaj jak najwięcej czasu wśród ludzi, musisz mieć angażujące cię zajęcie. W tym wieku nie zlikwidujesz pociągu seksualnego, ale nie możesz być niewolnicą ci*..ki, bo jeszcze masz głowę. Jeżeli zaspokoisz się masturbacja po przebudzeniu rano i wieczorem, a dzień spędzisz na intensywnych zajęciach to ci wystarczy. A odpowiadającego ci chłopaka możesz mieć przecież bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co się ze mną dzieje:( doradźcie mi czy ja jestem w końcu tą nimfomanka czy nie? I co powinnam zrobić w tej sytuacji ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 nie oglądam aż tak często. Ostatnio wiecej ale bez p****li tez super sobie radzę i mam wszędzie ochotę. Nawet w łazience czyjejś sobie robię dobrze. Cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem niczego złego na myśli, jedynie rozmowę o twoich problemach, nie na forum publicznym, bo właśnie tu wypowiadaja się różne zboki. Ale jesli nie chcesz to nie. Widocznie wolisz czytac porady napaleńców co , jak i gdzie mogą ci zrobic, zeby ci ulzyc w cierpieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceta fajnego i przystojnego wątpię ,że szybko znajde bo teraz są tacy ze mówią coś typu ze albo się ****asz albo s*********z. I zupełnie nie ma normalnych. W dodatku nie mam zamiaru Spac z dziecmi a facet Ok 30 dopiero wchodzi w grę bo mnie dzieci nie podniecają, Wręcz obrzydzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ty lekcje poodrabiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie z tego tytułu myślałam ze jestem lesbijka, bo nie podniecały mnie dzieci w wieku 19-25 lat Dopiero kilka lat temu odkryłam ze kręcą mnie dorosli faceci, których mogę bez wyrzutów sumienia nazwać facetem z prawdziwego zdarzenia. Wygladaja seksownie i mnie kręcą. A nie takie dzieci które i z zachowania i z wyglądu mi nie odpowiadają. Poza tym takie dzieci wlwsnie chcą najbardziej wykorzystać Jak widzicie mój problem się zaostrza w miejscu gdzie mówię ze wole dorosłych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:53 jak już to chyba o prace ci chodzi bo pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nikogo nie ma tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie jak jesteś i mi odpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może idź do seksuologa. Wyglada na nimfomankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfomanizm to nie stosunek płciowy a ogólnie robienie sobie dobrze i myslenie tylko i wyłącznie o jednym. Chyba ze się mylę to ktoś mnie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ale jeśli jeszcze nie jesteś nimfomanką to jesteś na najlepszej drodze aby się nią stać. Dobrze, że nie chcesz tego zrobić z pierwszym lepszym facetem, ale powinnaś przystopować z masturbacją i oglądaniem p****li. Spróbuj to ograniczać stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;01 jak ograniczyć stopniowo skoro mnie rozrywa ?skoro to jedyne co mi się w zyciu udaje , zeby mieć orgazm to jedyna przyjemność z całego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakes hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze mam. Serio jestescie tacy tępi zeby myśleć ze hobby załatwi sprawę taka ze nie mam faceta ani nie mam z kim porozmawiać a co dopiero spełnić potrzeb? Chyba jakieś dzieci piszą albo kobiety po menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×